Opinie

  1. Julia Rizhenkova ★★★★★

    Pani doktor Agata Jędrzejczak okazała się niezwykle profesjonalną i zaangażowaną lekarką weterynarii. Przeprowadziła u mojego szczeniaka zabieg usunięcia przetrwałych zębów mlecznych, wcześniej trafnie diagnozując wadę zgryzu oraz uprzedzając, że w przyszłości mogą pojawić się komplikacje. Doceniam jej nowoczesne podejście – podczas zabiegu na bieżąco dobierała najlepsze rozwiązania, dopasowując je do sytuacji. Sam zabieg przebiegł bez żadnych komplikacji, a piesek był cały czas pod troskliwą opieką, ogrzewany i monitorowany. Widać, że komfort i bezpieczeństwo pacjenta są dla Pani doktor priorytetem. Z pełnym przekonaniem mogę polecić Panią Agatę – to specjalistka z ogromną wiedzą i sercem do zwierząt.

  2. Marta Borowska ★★★★★

    Trafiliśmy na to miejsce po tym jak nasz weterynarz zasugerował że naszemu czworonogowi trzeba zrobić RTG i prawdopodobnie będzie trzeba usunąć ząb. Zabieg odbył się bez komplikacji a nasz Pixel szybko odzyskał apetyt. Gabinet jest nowoczesny a personel bardzo profesjonalny i pomocny - wszystko zostało nam wytłumaczone, na koniec przeprowadzono dodatkowo naukę mycia zębów. Bardzo polecam!

  3. Agata K ★★★★★

    Szukając kliniki dla mojej kotki, zależało mi na miejscu, gdzie robią RTG w trakcie zabiegu i oferują znieczulenie wziewne. W końcu trafiłam na to miejsce – i serio, lepiej nie mogłam trafić. Moja kotka miała całkowitą ekstrakcję zębów (czyli usunięcie wszystkich) i wszystko poszło super – bez żadnych komplikacji, z profesjonalną opieką i pełnym zaangażowaniem. Rana pięknie się zagoiła, a kotka szybko doszła do siebie. Teraz druga kotka też potrzebuje sanacji – i bez wahania wracam do tej samej kliniki.

  1. Aneta Mullak ★★★★★

    Zabieg u mojego psa odbył się na początku roku, dzięki czemu mogę podzielić się opinią z perspektywy czasu. Wszystko przebiegło bez żadnych komplikacji – rana zagoiła się prawidłowo, a pies wrócił do pełni sił bardzo szybko. Na każdym etapie – od pierwszego kontaktu, przez sam zabieg, aż po wizyty kontrolne – otrzymaliśmy pełne wsparcie i profesjonalną opiekę. Dodatkowo zostałam dokładnie poinstruowana, jak dbać o higienę jamy ustnej mojego pupila. Z pełnym przekonaniem mogę polecić to miejsce, gdzie opieka jest na najwyższym poziomie i wyraźnie widoczna troska o dobro pieska

  2. Agata Nowak ★★★★★

    2 tygodnie temu poddałam mojego pieska zabiegowi. Wizyta przebiegała w bardzo dobrej, profesjonalnej atmosferze i czułam, że moja Figa jest dobrze zaopiekowana. Wszystko zagoiło się bez problemów i jesteśmy bardzo zadowolone. Pokazano mi, jak myć pieskowi zęby i widać, że Figa jest znacznie spokojniejsza w czasie tej, wcześniej tak nieprzyjemnej dla niej czynności. Najbardziej cieszy mnie, że Figa odzyskała apetyt, bo przed zabiegiem jadła niechętnie. Serdecznie polecam.

  3. Patrycja Kaczmarek ★★★★★

    Zgłosiliśmy się do kliniki w styczniu, pies nie chciał jeść i ewidentnie coś go bolało. Po diagnostyce RTG okazało się że ma ropień okołowierzchołkowy zęba. Zabieg został wykonany bardzo szybko i zakończył się sukcesem, rana po usunięciu ładnie się zagoiła i moja Nala już o niczym nie pamięta;) Dodatkowo mieliśmy usunięty kamień nazębny przy okazji jednego znieczulenia. Bardzo serdecznie polecam i pozdrawiam cały zespół Dental by VetPoint;)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Dental by VetPoint?

Dental by VetPoint znajduje się przy Kolejowa 36, 62-064 Plewiska, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Dental by VetPoint?

Można skontaktować się z Dental by VetPoint pod numerem +48 790 377 443

Jak można dotrzeć do Dental by VetPoint?

Do Dental by VetPoint można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements