Opinie

  1. Aleksandra Zielińska ★★★★★

    Wizyta przebiegła bardzo spokojnie i w przyjaznej atmosferze. Pani doktor wszystko dokładnie wyjaśniła i poświęciła mi tyle czasu, ile potrzebowałam, dzięki czemu czułam się naprawdę zaopiekowana. Mogę szczerze polecić tę przychodnię.

  2. ASIA Nowak ★★★★★

    Kilka razy już korzystałam z usług specjalistów z Ostoi Zdrowia. Jestem Bardzo zadowolona. Pełen profesjonalizm. Panie rejestratorki bardzo miłe, pomocne. Co najważniejsze czas umówionej wizyty równoczesny z czasem wejścia do gabinetu. Polecam

  3. Maciej Hancyk ★★☆☆☆

    Bez szału, ogólnie brak profesjonalizmu na każdym kroku, standard jak na NFZ: brak zasad związanych z kolejką - otrzymuje informacje by zapytać kto jest ostatni, po czym przychodzi nastepna kobieta, a recepcja krzyczy: "Pani wchodzi przed Panem (odpuscilem, nie spieszyło mi sie), w gabinecie lekarz prosi by położyć się na kozetkę a na niej leży mokry papier, przepraszam za porównanie- jakby ktoś ch.ja w niego wytarł - przesuwam go by nie polozyc sie na te wydzieliny to lekarz instruuje mnie ze mam to zrobić inaczej - no chyba nie tak powinno to wyglądać. Brak drukarek u lekarzy, trzeba sobie chodzić do recepcji po wydruk i zanieść go lekarzowi po pieczątkę, w momencie gdy wychodzisz z gabinetu po świstek,wchodzi do gabinetu inny pacjent..., dzień przed wizytą 5 nieodebranych połączeń od zastrzezonego numeru bo Pani tak potwierdza wizyty (domyśliłem się i oddzwiniłem), podczas zapłaty pada kwota i 100zl wyzsza i na moja krzywą mine dopiero pytanie: "USG było?", uprzedzony zostałem by przed wizyta zrobic zdjecie RTG, podalem lekarzowi na poczatku wizyty to przypomnialo mu sie na koncu ze sobie tam jeszcze zobaczy co skwitował: no, tu nic złego nie widac. Ogólnie zanim powiedzialem dokładnie co mi jest to juz szła diagnoza..., przez co nie czulem sie zaopiekowany nalezycie. Z plusów to przemiła Pani rejestrującą telefonicznie i szybki termin wizyty.

  1. Sylwia Cieslik ★★★★★

    Jestem pod ogromnym wrażeniem po mojej wizycie w tym miejscu. Pani Martyna - Recepcjonistka - przemiła, przesympatyczna i bardzo empatyczna. Pani Dr Alicja Kowzan- Korman - dermatolog, również bardzo sympatyczna i profesjonalna. Poświęciła mi bardzo dużo czasu, odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Dziękuję z całego serca.

  2. Janka Mamet ★★★★★

    Byłam dzisiaj na badaniu USG w Ostoja Zdrowia i mogę z czystym sumieniem polecić dr. Kaczmarka, bardzo sympatyczny i co najważniejsze dokładny w wykonaniu badania lekarz, wszystko wytłumaczy i na każde pytanie odpowie. Atmosfera w przychodni również bardzo przyjemna. Pełen profesjonalizm ♥️

  3. Natalia Łeszczak ★★★★★

    Pani dietetyk Paulina Przybylak, bardzo dobra specjalistka. Miła, pomocna, wyrozumiała. Godna polecenia. Ogólnie polecam „Ostoja Zdrowia” przychodnia „otwarta na pacjenta”, miła atmosfera!

  1. Karolina Kondrat ★★★★★

    Pani Dermatolog naprawdę bardzo profesjonalna, dokładnie przeprowadziła badania, nie spieszyła się więc czułam się dobrze zaopiekowana. Pani na recepcji bardzo uprzejma i pomocna, pomogła mi zmienić termin wizyty w ostatniej chwili i dzięki niej udało się odbyć wizytę jeszcze tego samego dnia. Polecam!

  2. Magdalena Klaus ★★★★★

    Z całego serca polecam specjalistów w Ostoja Zdrowie. Byłam u dwóch i obie wizyty przebiegły sprawnie, rzeczowo, lekarze świetnie tłumaczą i pomagają. Bardzo miła obsługa :)

  3. Dorota Pilarczyk ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolona z wizyty u endokrynologa, Pani dr Piątek. Pani doktor przeprowadziła dokładny wywiad, wizyta przebiegała w przyjaznej i spokojnej atmosferze, bez pośpiechu . Otrzymałam rzeczowe i wyczerpujące informacje oraz konkretne wskazówki, co do dalszego leczenia. W Przychodni panuje miła, spokojna atmosfera, nie ma tłoku, a Pani w recepcji jest bardzo miła, otacza pacjentów opieką. Polecam

  1. Paulina Dukat ★★★★★

    Polecam Panią doktor Dorotę Lenartowska specjaliste diabetologii .Sympatyczna i miła.Bardzo dobrze prowadzi pacjenta , wysłucha , wszystko wytłumaczy i co ważne ustaliła tak leczenie że jesteśmy zadowolenie już po drugiej wizycie. Bardzo się cieszymy że trafiliśmy na Panią doktor ♥️

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Ostoja Zdrowia Lekarze Specjaliści?

Ostoja Zdrowia Lekarze Specjaliści znajduje się przy Dworcowa 2, 64-500 Szamotuły, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Ostoja Zdrowia Lekarze Specjaliści?

Można skontaktować się z Ostoja Zdrowia Lekarze Specjaliści pod numerem +48 721 898 809

Jak można dotrzeć do Ostoja Zdrowia Lekarze Specjaliści?

Do Ostoja Zdrowia Lekarze Specjaliści można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements