Opinie

  1. Łukasz Szablak ★★★★★

    Wszystko super, fachowa obsługa, polecam

  2. Robert Mikołajczak ★★★★★

    Polecam, pomocna obsługa, silnik założony i sprawdzony. Wszystko ok.

  3. Michał Krysa ★★★★★

    Bardzo miła,fachowa i sprawna obsługa.Polecam

  1. Gaz 67 Czapajew ★★★★★

    Polecam, Zakupiony silnik jeżdzi i sprawuje się znakomicie. Szczerze polecam. Super firma.

  2. Krzysztof Ast ★★★★★

    Rzetelna firma godna polecenia. Doradztwo i obsługa klienta na najwyższym poziomie. Realizacja zamówienia w rekordowym tempie. Zdecydowanie polecam!

  3. Paweł Wojtkowiak ★☆☆☆☆

    Kupiłem silnik przez portal aukcyjny w tej Firmie. Silnik kompletny bez turbosprężarki , osprzęt silnika uszkodzony ( pęknięta obudowa filtra oleju, połamane gniazda wtyczek instalacji)- widziałem to i miałem świadomość że będę musiał to przełożyć ze swojego silnika. Już na wstępie sprzedający powiedział : „Dzięki za prowizję” Chciał to sprzedać pomijając portal. Silnik po 300 metrach dosłownie się rozsypał- dziura w bloku. Zgłosiłem reklamację, otworzyłem spórna portalu. Sprzedający chcąc się wykręcić z odpowiedzialności odpowiedział: „Napewno mapa silnika jest nie oryginalna (tuning) i turbo pewnie też założyłem inne ( zwiększające moc)” Po paru tygodniach sporu portal oddał mi środki wydane na zakup silnika mimo nie uwzględnienia gwarancji przez sprzedającego. Na co sprzedający odpisał: „Kupujący jest odpowiedzialny za uszkodzenie silnika i wyłudził zwrot środków” Okazało się też silnik który mi wydano po kupnie nie jest silnikiem ze zdjęcia (różnił się brakiem naklejki z numerem i paroma detalami których nie zauważyłem odbierając silnik). Sprzedający nadal wystawiał ogłoszenie z tym samym zdjęciem silnika który ja kupiłem. Podsumowując - NIE POLECAM !!!

  1. Bartłomiej Olszyński ★☆☆☆☆

    Skuszony dobrymi opiniami tej firmy zdecydowałem się na zakup używanego kompletnego silnika do mojego samochodu. Do momentu zakupu obsługa była na najwyższym poziomie, potem było już tylko gorzej. Podczas montażu wychodziło, ze silnik miał kilka uszkodzonych elementów osprzętu. Problem był zgłaszany kilkakrotnie przez parę tygodni, za każdym razem proszono abym zadzwonił w innym terminie ponieważ rzekomo nie ma z kim tego skonsultować. Sprawa była ciagle odkładana aż w końcu przyznano mi zwrot pieniędzy za jedynie uszkodzony wtryskiwacz (przekręcona cewka) ponieważ jak uznali, za resztę firma nie bierze odpowiedzialności (a rzeczy uszkodzonych było trochę więcej) Uszkodzona była również chodniczka spalin, przez którą poszedł płyn chłodniczy do komory spalania i omal nie uszkodziło to silnika, jednak panowie jak stwierdzili „nie biorą odpowiedzialności za tą cześć osprzętu (wiec nie rozumiem dlaczego firma nie bierze odpowiedzialności za coś, co sprzedają w komplecie). Po upływie kolejnego tygodnia firma się jednak rozmyśliła i stwierdziła, ze jednak doślą mi sprawny wtryskiwacz, jednak było to już na tyle późno, że miałem już drugi sprawny wtryskiwacz założony na silniku (gdzie panowie sami wcześniej powiedzieli, ze jeśli mam możliwość to żeby zmienić go na inny sprawny, a oni zwrócą mi pieniądze) Po kolejnych próbach kontaktu w końcu odzyskałem swoje pieniądze oraz poproszono mnie o zwrot uszkodzonego wtryskiwacza. Po odebraniu auta od mechanika i przejechaniu się kilkadziesiąt kilometrów, auto podczas dodawania gazu wpadało w bardzo duże wibracje, ze nie dało się normalnie jeździć. Okazało się ze również pozostałe wtryskiwacze są niesprawne. Po wymianie wtryskiwaczy problem ustał, jednak dalszych reklamacji firma już nie uwzględnia. Fakt, nie ukrywam ze trochę późno zgłosiłem kolejne usterki, jednak rada dla przyszłych kupujących żeby dobrze weryfikowali to, co od nich kupują. Nie wspominając również ze musiałem upominać się, aby wysłali mi fakturę zakupu ponieważ nie dostałem jej ani fizycznie razem z przesyłką ani mailowo. Podsumowując bardzo trudny kontakt, ciągle olewanie klienta oraz niepoinformowanie klienta o niesprawnych elementach osprzętu silnika.

  2. Piotr Be ★★★★★

    Polecam,bardzo fachowe podejście do tematu.Od pierwszego kontaktu telefonicznego aż po realizację wszystko tak jak powinno być,bardzo dobry kontakt z klientem. Zakupiony silnik sprawuje się od kilku miesięcy bez problemu. Mogę szczerze polecić!!!!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kalogero Motors?

Kalogero Motors znajduje się przy Łąkowa 5, 64-600 Oborniki, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kalogero Motors?

Można skontaktować się z Kalogero Motors pod numerem +48 606 607 684

Jak można dotrzeć do Kalogero Motors?

Do Kalogero Motors można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements