Opinie

  1. Dawid Swarzedz ★☆☆☆☆

    syf kradnie pieniądze każde stanowisko wysłałem do właściciela smsa nawet nie nie odezwał

  2. Tomasz (Tomaj29) ★★★☆☆

    Stacja diagnostyczna oraz mechanik w jednym. Ceny w miarę niskie. Terminy też ok. Co do diagnostyki to jedno stanowisko i ostatnio 2 godziny oczekiwania na przegląd.

  3. Emilien Wittchen ★☆☆☆☆

    Firma postawiła złą diagnozę, skasowała pieniądze, i oddała jednoślad do użytku. Po dwóch dniach problem wrócił, więc oddałem motocykl z powrotem na serwis w celu reklamacji. I tutaj zaczęły się schody, właściciel był praktycznie niedostępny, a recepcja grała na zwłokę. Dopiero po dostarczeniu wezwania do spełnienia świadczenia właściciel poczynił jakiekolwiek kroki w celu wykonania gwarancji. Okazało się również, że firma jednak nie serwisuje jednośladów (to po co przyjmowali?) i kazano mi szukać części na własną rękę. Finalnie pan Karol stwierdził że gwarancji nie uzna, i nie bierze żadnej odpowiedzialności za złą diagnozę niekompetentnych mechaników, oraz za 2 miesięczny przestój pojazdu w serwisie. Finał sprawy był taki, że musiałem jednoślad odebrać z serwisu, koszty oczywiście nie zostały w żaden sposób zrekompensowane, a wręcz przeciwnie - motocykl nie został nawet złożony przed moim odbiorem. Jedynie pracownik wykazał się większą kompetencją niż sam serwis i przyszedł porozmawiać, wytłumaczył dlaczego mu się nie udało naprawić, i pomógł zapakować motocykl na przyczepkę, brawa dla niego. Serwisu odradzam, stawiają nietrafne diagnozy i naciągają na pieniądze. Jest wiele lepszych mechaników w okolicy. Przeglądy natomiast wypadają wyjątkowo dobrze w porównaniu do konkurencji (szybka obsługa, dokładne sprawdzenie auta) wymiana opon również jest wykonywana prawidłowo (zdażyło się nawet gratisowe czyszczenie felg aluminiowych)

  1. Jarosław Nowotny ★☆☆☆☆

    Podczas prac związanych z ustawianiem geometrii zawieszenia jeden z mechaników urwał śrubę służącą do regulacji koła. O powyższym zagrożeniu firma MOTO-CAR mnie nie poformowała, a jednocześnie zażądała za naprawę do 800zł. Jednocześnie należy dodać, iż naprawa z powodu problemów z dostępem elementów zamiennych miała trwać do 3/4 dni. Efektem, iż samochód potrzebowałem na już ( nie spodziewałem się, że ustawianie geometrii zawieszenia może trwać tak długo), postanowiłem na "własną rękę" zdobyć element zamienny co wiązało się z wyjazdem do Łodzi. Ostatecznie wizyta w MOTO-CAR, która miała mnie kosztować 140zł wyniosła mnie 400zł za robocizne + 50zł za śrubę + koszty związane z wyjazdem do Łodzi. Powyższa firma chciała być profesjonalna, ale jej nie wyszło. Należy również dodać, iż powyższe wydarzenie jest niezgodne z polskimi martwymi przepisami, ponieważ art. 471 kodeksu cywilnego mówi: "Dłużnik obowiązany jest do naprawienia szkody wynikłej z niewykonania lub nienależytego wykonania zobowiązania".

  2. 23damian1 ★☆☆☆☆

    Długi czas czekania na odbiór auta zbieżność + wymiana siatki elastycznej na wydechu i 2 tuleji zajęła im tydzień do tego zbieżność do poprawki, wydech skrzypiał ponieważ był zle zamontowany osłona termiczna wydechu zamontowana na blachowkrety które wystają w bagażniku prawie przebijając około zapasowe!!! Ceny wysokie. Nie polecam, pierwszy i ostatni raz tam byłem!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres MOTO-CAR Okupniak Karol?

MOTO-CAR Okupniak Karol znajduje się przy Łąkowa 5, 64-600 Oborniki, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do MOTO-CAR Okupniak Karol?

Można skontaktować się z MOTO-CAR Okupniak Karol pod numerem +48 660 776 125

Jak można dotrzeć do MOTO-CAR Okupniak Karol?

Do MOTO-CAR Okupniak Karol można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements