Opinie

  1. Adam Roginela ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Za 500 litrów zatankowanego ON nie otrzymałem talonu na posiłek pomimo wyraźnej informacji na wjeździe że każde 200 litrów to talon obiadowy. Natomiast pan próbował w zamian za wydanie talonu wyciągnąć ode mnie dane osobowe do otwarcia ich karty lojalnościowej

  2. Michał Bobrowski ★★★★★

    Dość spory parking, jest gdzie stanac na spokojnie ciężarówka i na dłuższą pauze i na chwilę na zakupy. Dobrze zaopatrzona stacja i miła obsluga

  3. Kamil Młodziński ★☆☆☆☆

    Płacisz 2zł za toaletę, wchodzisz do środka i okazuje się że musisz machać ręką jak raper co 5 sekund żeby światło się paliło. Tak! Wyłącznik światła jest ustawiony na 5 sekund! Śmiech na sali

  1. Jarosław Szymański ★★★★★

    Bobre jedzonko w barze, czyściutko, miła obsługa. Po myjni za dużego talon do baru na obiad z dwóch dań. Na myjni prysznic 10zl na stacji Amic podstawowe spożywcze produkty np chleb. Polecam

  2. WhatYouGonnaDoo ★★★★☆

    Duży parking, jest myjka dla ciężarowych ale nie korzystałem. Za zatankowanie 200l, parking darmowy bądź talon do baru. Jedzenie w barze smaczne.

  3. Konstanty ★★★★★

    Nigdy nie przejeżdżam obok tego miejsca obojętnie. Dobry parking, stacja paliw, bar. Czysto, przytulnie i smacznie. Pracują tam bardzo dobrzy ludzie. Obok znajduje się stacja kolejowa, która sama w sobie jest zabytkiem.

  1. Krzysztof K. ★★★★★

    Duży parking, przede wszystkim wyłożony kostką i płytami, bez dziur. Łazienki bardzo czyste (akurat trafiłem na Panią, która ogarniała), prysznic też. Woda jaką kto lubi - od lodowatej do bardzo gorącej ;) obsługa na stacji na wysokim poziomie, miła atmosfera. Sklep dobrze wyposażony, kupiłem wszystko czego potrzebowałem. Polecam!

  2. Grzegorz Nowak ★☆☆☆☆

    Mam pytanie do pracowników i kierownika stacji. Wiem że jest remont łazienki chociaż pracowników tam nie widziałem. Pytanie brzmi gdzie chodzicie załatwiać swoje potrzeby fizjologiczne? Przecież nie tu gdzie mnie wysłaliście. Takie rzeczy zgłaszajcie klienci sanepidzie a tu numer 95 737 22 27

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Stacja Paliw AMIC Energy?

Stacja Paliw AMIC Energy znajduje się przy 66-304 Brójce, Lubuskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Stacja Paliw AMIC Energy?

Można skontaktować się z Stacja Paliw AMIC Energy pod numerem +48 957 372 229

Jak można dotrzeć do Stacja Paliw AMIC Energy?

Do Stacja Paliw AMIC Energy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements