Trudno specjalnie czepiać się tego miejsca. Miła obsługa, pokoje czyste, telewizor w pokoju i dobrze działające WiFi. Jedyne zastrzeżenia miałem do zapachów w łazience, jakby był problem z syfonem. Poza tym wszystko ok.
Opinie
-
Krzysztof ★★★★☆
-
Michał Gryzło ★★☆☆☆
Pani która obsługiwała była miła wbrew temu co widziałem w opiniach tutaj. Natomiast kiedy przyszliśmy do pokoju było tam dosyć zimno. Mimo tego że grzejnik był ustawiony na max-a, nadal było nie do końca ciepło. W brodziku i na ścianie było coś czarnego co musiałem zmyć, nie mam pojęcia co to. Do wspólnego użytku był czajnik i mikrofala która nie do końca zachęcała do używania. Prawdopodobnie była nie myta przez jakiś czas. Poza tym wszystkim warunki nawet dobre.
-
Alex Rybacki ★★★★★
Bardzo czysto, pokoje duże, w przystępnej cenie. Obsługa bardzo miła.
-
Kasia Knopp ★☆☆☆☆
Bardzo niemiła wręcz chamska pani zaczęła wrzeszczeć przez telefon, że dla pijanych nie ma miejsca bo pan nie mógł mówić. nie potrafi pojąć, że pan nie mówi po polsku bo jest francuzem.
-
Piotr “Bombowiec” Myśliwiec ★★★★★
Miejsca "nasiąkają" emocjami i charakterami właścicieli. To można odczuć. Już dawno tak dobrze nie spałem jak w Alicji u pani Alicji. Pani Alicjo dziękuję! Będę wracał będąc w okolicy.
-
Fiutkaśny Ruchała ★★★★★
Cena jak na dzisiejsze czasy śmieszna 110 zł za dobę bez śniadania, zresztą motel ma resteurację ale nie czynną. Fakt to nie jest Hilton ani z tych luksusowych, ale za te pieniądze polecam. Wystrój trochę z dawnych czasów. Podstawowe żeczy jak czystość, telewizor i łazienka są oraz przesympatycza miła starsza Pani która melduję w Motelu. Pozdrawiam i polecam
-
Damian Szalonka ★★★★★
Bardzo sympatyczny motel i miła starsza Pani na recepcji. Pomimo niespodziewanego zatrzymania się w środku nocy dwóch osób dorosłych razem z pieskiem - Pani bez problemu nie zostawiła nas w potrzebie i wszystkich przyjęła z otwartymi ramionami. Jak na motel trzygwiazdkowy pokoje duże, czyste i zadbane. Prywatna łazienka, TV z kablówką, wszystko świeże i pachnące. Zdecydowanie polecam!
-
Christoph ★☆☆☆☆
Może kiedyś bywało tam hucznie dziś hula tam wiatr widać braki w personelu starsi ludzie to prowadzą chleb do kiełbaski był chyba nie zbyt świeży musztarda podana w słoiku hmmm czy tak się podaje i kiełbasa była nie do końca gorąca. A jeśli nie macie 5 zł na kawę to płatność kartą nie jest mile widziana czemu jest tak zapomniana domyślacie się sami. Pozdrawiam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Motel Alicja?
Motel Alicja znajduje się przy Wolsztyńska 30, 66-100 Krężoły, Lubuskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Motel Alicja?
Można skontaktować się z Motel Alicja pod numerem +48 683 855 827
Jak można dotrzeć do Motel Alicja?
Do Motel Alicja można dotrzeć, korzystając z poniższego linku