Lokalizacja bardzo dobra jak na Oborniki bo na Rynku, ale obsługa zarówno Pana"Właściciela",jak i Pani która była w pracy na swojej zmianie w niedzielę 23listopada,do wymiany aż się nie chce robić tam zakupow,zero zwrotów grzecznościowych,obsługa wręcz chamska,za kare, bez uśmiechu a Pani powinna się zastanowić czy powinna w handlu pracować ponieważ gestykulacja i miny tej aczkolwiek damy pozostawiają wiele do życzenia, jeżeli nie lubisz mieć kontaktu z ludźmi i jesteś do Nich bezczelny to idź pracuj w magazynie i zamknij się tam na 8 godzin zmiany a nie strzelasz głupie miny przy kasie i chamskie odzywki do ludzi wstyd żeby w tych czasach miały miejsce takie rzeczy
Zdjęcia
Opinie
-
Ania Rataj ★☆☆☆☆
-
Marcysia ★☆☆☆☆
Niedziela, kasjerka arogancka - sprzedała zły produkt po czym zaczęła się kłócić donośnym tonem że ona nie dokona zwrotu, mimo że błąd był po jej stronie. Odzywki na poziomie patologii. Do klienta teksty m.in typu;że mam wyjść ze sklepu „mam nadzieję że się nigdy więcej nie zobaczymy”.Wywracanie oczami też może zostawić dla siebie. Nie wiem co ten pani nie wyszło w życiu, ale żale zostawiamy w domu a w pracy trzeba zachować poziom, chociażby minimalny :)
-
Cichy ★☆☆☆☆
Starsza pani z obsługi zachowuje się chamsko wobec klienta, wydała zły towar i po prośbie o zwrot pieniędzy kazała wynosić się ze sklepu, zasłaniajac się że nie ma uprawnień do przyjmowania zwrotów
-
G T ★★★★★
Żabka jak każda inna. Może być, aczkolwiek pomysł na paczki i inne usługi to porażka. Człowiek chce kupić np. batonika a stoi w kolejce 30 min bo ktoś totka wysyła, ktoś paczkę nadaje itd. Od Poczty Polskiej różni się tylko logo i że hot doga można kupić.
-
sylwia ★☆☆☆☆
Wiecznie na schodach pełno małolatów drących gęby, odechciewa się wchodzić.
-
Mieczysław Szolas (DZG GREKU) ★★★★★
Skoro moja połowa pracuje tu, logiczne że ulubiona Żabka, tym bardziej koło domu i Krzyś-wlasciciel jako szef jest dla dziewczyn do rany przyłóż , mimo iż jest również wymagający, co zrozumiałe , bo takimi prawami rządzi biznes
-
Karolina Skowronek (Piątek) ★★☆☆☆
masakra, Panie się zachowują jakby pracowały za karę, a jedna zamiast podejść do kosza i wyrzucic sos to nim rzuca xdd
-
Marta Paruszkiewicz ★☆☆☆☆
Sklep może i fajny, ale babki tam pracujące to dramat. Stałam i czekałam 20 minut na to aż we dwie ułożą puste butelki bo tak ta ważna i absorbująca praca dla dwóch osób. Drzwi zamknięte, kartki zaraz wracam brak, ale ważne, że butelki ułożone z koleżanką. Ja rozumiem wszystko, ale pracując kiedyś w żabce dało radę zrobić to samemu. Ze mną stali inni ludzie i czekali aż Panie skończą w końcu ułożyć butelki. Jakby wisiała jakakolwiek kartka myślę, że nikt problemu by nie miał. No ale tam ciągle jest co nie tak ....
-
Marta Konstantynowicz ★☆☆☆☆
Sklep może i fajny, ale babki tam pracujące to dramat. Stałam i czekałam 20 minut na to aż we dwie ułożą puste butelki bo tak ta ważna i absorbująca praca dla dwóch osób. Drzwi zamknięte, kartki zaraz wracam brak, ale ważne, że butelki ułożone z koleżanką. Ja rozumiem wszystko, ale pracując kiedyś w żabce dało radę zrobić to samemu. Ze mną stali inni ludzie i czekali aż Panie skończą w końcu ułożyć butelki. Jakby wisiała jakakolwiek kartka myślę, że nikt problemu by nie miał. No ale tam ciągle jest co nie tak ....
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Żabka | Prosto z pieca?
Żabka | Prosto z pieca znajduje się przy Rynek 9, 64-600 Oborniki, Wielkopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Żabka | Prosto z pieca?
Można skontaktować się z Żabka | Prosto z pieca pod numerem +48 618 563 700
Jak można dotrzeć do Żabka | Prosto z pieca?
Do Żabka | Prosto z pieca można dotrzeć, korzystając z poniższego linku