Świetny kontakt, cierpliwość do klienta w kwestii ustalenia szczegółów zlecenia oraz wyboru klimatyzacji. Dogodny termin, szybki i profesjonalny montaż. Z czystym sumieniem polecam tę firmę.
Zdjęcia
Opinie
-
Anna Nowak ★★★★★
-
Kajetan Ruks ★★★★★
Bardzo polecam współpracę! Fachowe podejście, umiejętność znajdywania rozwiązań i uczciwe ceny!
-
Łukasz Faliszewski ★★★★★
Pełen profesjonalizm od pierwszego kontaktu. Dobranie urządzeń i rozwiązań pod nasze potrzeby, szybki i profesjonalny montaż, bardzo dobry kontakt. Serdecznie polecam :)!
-
Zaleciak ★★★★★
Jestem po montażu instalacji klimatyzacji. Wszystko zostało wykonane zgodnie z ustaleniami, starannie i z dbałością o szczegóły. Dodatkowo przeprowadzono odgrzybianie, które również zostało wykonane profesjonalnie. Na szczególne wyróżnienie zasługuje terminowość, ekipa zjawiła się punktualnie i zakończyła prace w ustalonym czasie. Polecam z czystym sumieniem - solidna, rzetelna i godna zaufania firma.
-
Michał Majchrzak ★★★★★
Pełen profesjonalizm! Polecam z czystym sumieniem! Montaż klimatyzacji przebiegł bardzo sprawnie, szybko i czysto. Ekipa była punktualna i bardzo kulturalna. Klimatyzacja działa bez zarzutu. Dziękuję i na pewno będę polecać dalej!
-
Tomasz Kijek ★★★★★
Bardzo polecam firmę Stacja Klimatyzacja! Montaż klimatyzacji przebiegł znakomicie – pełen profesjonalizm na każdym etapie. Firma wykazała się ogromną dbałością o szczegóły, co w dzisiejszych czasach naprawdę robi różnicę. Bardzo doceniam fakt, że przed montażem wszystko zostało starannie zabezpieczone, dzięki czemu nie było najmniejszego bałaganu czy uszkodzeń. Co więcej – po zakończeniu prac wszystko zostało dokładnie posprzątane, jakby nikogo nie było! Super doradztwo – otrzymałem konkretne, rzeczowe informacje i pomoc w wyborze najlepszego rozwiązania do mojego mieszkania. Czuć było, że firma zna się na rzeczy i naprawdę zależy jej na zadowoleniu klienta. Profesjonalizm, kultura pracy i jakość usług – 10/10
-
Damian Chudzicki ★★★★★
Witam Polecam Pana Marcina znalazł dla nas taką cenę jak chcieliśmy.Przerabiam temat z budową jak ktoś szuka słownego fachowca od klimatyzacji to Pan Marcin ...
-
Ryszard Stelmaszczyk ★★★★★
Bardzo polecam Stacje Klimatyzacje. Szybka wycena i wykonanie uslugi założenia klimatyzacji w mieszkaniu. Czysty i estetyczny montaż. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Miła i doświadczona ekipa z profesjonalnym podejściem
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Stacja Klimatyzacja?
Stacja Klimatyzacja znajduje się przy 64-600 Oborniki, Wielkopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Stacja Klimatyzacja?
Można skontaktować się z Stacja Klimatyzacja pod numerem +48 608 467 085
Jak można dotrzeć do Stacja Klimatyzacja?
Do Stacja Klimatyzacja można dotrzeć, korzystając z poniższego linku