Fajni ludzie miła pani na bramie naprawdę oceniam spoko załadunek szybki dojazd ok
Zdjęcia
Opinie
-
Matrusz Karamba ★★★★★
-
Szymon ★☆☆☆☆
Dno ,dno i jeszcze raz dno. Od 7 oczekiwanie na rozładunek a za moment godzina 11:00. Omijać szerokim łukiem. Szkoda zdrowia
-
Sabina Tomczak ★★★★★
Witam, parking dla aut ciężarowych blisko firmy, toitoi przed wjazdem na zakład, nie zgadzam się z wypowiedziami niektórych kierowców co do braku prysznica, zawsze można zapytać ochronę czy jest możliwość skorzystania z prysznica a taka możliwość jest. Poza tym od godziny 11:00-16:00 jest otwarty bar w którym można smacznie zjeść, polecam.
-
wojtekwax rex ★★★★★
Łatwy dojazd, duzy parking ("trochę" dziurawy - ale wazne ze jest) mozna na nim kręcić pauzy. Przed brama toitoi. A co najważniejsze to super ludzie na ochronie jak również na zaladunku. Miałem awizacje na nastepny dzien, ale spokojnie wzięli mnie tego samego dnia! Oby wiecej takich firm z super podejściem dla kierowców
-
Piotr Wisniowski ★☆☆☆☆
Firma tragedia, o ile wózkowi bardzo fajni, to bhpowcy i ochrona to mózgami z małpami się pozamieniali... Ja mam pytanie, jak kierowca przegrzany z możliwością udaru od stania na betonie bez osłony od słońca w. Pełnym ubraniu ma wykonać bezpieczny transport towaru? Nie wspominając o braku prysznicu ubikacji i miejsca do schłodzenia się... To chore zero poszanowania dla kierowcy
-
Anna Ciurzak ★★★★☆
Szybki załadunek, operatorzy wózków sami pasy zakładają, personel ogólnie na "10" Parking zostawia sporo do życzenia, brak toalety, zarząd powinien nad tym poważnie się zastanowić.
-
Mafisto * ★☆☆☆☆
Kierowca w tej firmie jest traktowany jak śmiec,zadzwoniłem tylko zapytać się do której odbywają się załadunki ponieważ miałem awarię naczepy (i stoję dalej na warsztacie )Pan dzień wcześniej wiedział o tym. Nie dał mi dojść do słowa i 2 sekundy mnie wysłuchać w jakiej sprawie dzwonię tylko powiedzieć abym czekał na swoją kolej i do nich nie dzwonił. Nie pozdrawiam
-
Dawid Romanowski ★☆☆☆☆
Dramat i jeszcze raz dramat. Przyjechałem na rozładunek 17.01.2025 o godzinie 10 rano. Przede mną 1 auto które wjechało w ciągu godziny od mojego przyjazdu a ja wjechałem o godzinie 15:30. Rozładunek trwał max 10 min ( 5 rolek na paletach). Ogólnie gość z 1 zmiany to jakiś nierób….
-
Lukas lukas ★★★★★
Przyjazd 19 30 wyjazd 20 15 Bardzo miła ochrona Kask długie spodnie buty z blacha kamizelka.... Załadunek błyskawiczny 2 strony papiery od ręki. Firma bardzo na +
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Ruukki?
Ruukki znajduje się przy Łukowska 7, 64-600 Oborniki, Wielkopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Ruukki?
Można skontaktować się z Ruukki pod numerem +48 612 968 555
Jak można dotrzeć do Ruukki?
Do Ruukki można dotrzeć, korzystając z poniższego linku