Opinie

  1. przemysław borowiak ★★★★★

    Bardzo fajny market. Lubię tam robić zakupy. Dobra jakość towarów oraz przystępne ceny.

  2. Robert Wawrzyniak ★★★★★

    Dużo miejsc parkingowych miła obsługa duży asortyment polecam

  3. Z ★☆☆☆☆

    Stare czekoladki? Tak! Tylko w Lidl Oborniki Wielkopolskie! Wspaniałe Tiki-taki i kasztanki. Pieniądze wyrzucone w błoto. Zakupy z 5.08.2025 r. Smacznego!

  1. Oliwka Nowak ★☆☆☆☆

    Przy zakupie, zostałam bezpodstawnie oskarżona o kradzież produktu, gdy powiedziałam, że na kamerach widać wszystko otrzymałam odpowiedz, że nie sprawdza kamer mimo że był tam dowód, kasjera była bardzo nie przyjemna. Nie polecam

  2. Dagmara Gruchot ★★★★★

    Mój ulubiony sklep po drodze do domu, żaden w Obornikach market nie utrzymuje tak wysokiego standardu czystości, obsługa przemiła, porządek na alejach, drożność dróg zakupowych, brak palet blokujących półki, dobrze zaopatrzony. Brawo dla personelu. Stały klient

  3. Justyna Filipiak ★★★★★

    Sklep dobrze zaopatrzony , czysty a pracownicy zawsze pomocni . Polecam !

  1. Dawid P ★☆☆☆☆

    29.03.2025 Próbowałem zwrócić niedziałający sprzęt Parkside,Panie odsyłały mnie od jednej do drugiej totalnie zagubione w tym co robią. Trzeba się szkolić!!!.

  2. Tomasz Skrobacki ★☆☆☆☆

    Taka sytuacja. Środek tygodnia, 9 rano,. Podjeżdżam po wizycie u lekarza na niemal pusty parking pod tym przybytkiem. 39 stopni gorączki, marzę żeby wziąć chwilę wcześniej kupione w aptece leki. Wjeżdżam po wodę. Wchodzę, zabieram butelkę, wracam. Trwało to może z 2 minuty. Za wycieraczką zastaję jakiś świstek próbujący wyłudzić na mnie opłatę w wysokości 95PLN. Zakładam, że jakiś lokalny strażnik Teksasu gapi się tam pewnie w swoim pokoiku w monitoring i tylko czeka na łatwy piniądz od naiwnych. Cóż, mój wewnętrzny regulamin mówi, że za dotykanie jakiegokolwiek elementu auta, którym tam przyjechałem należy mi się 1000pln od dotykającego. Tak więc na dzień dzisiejszy ukrywający się gdzieś tam cieć wisi mi 905pln a przybytek na L stracił właśnie na zawsze klientów (ani ja ani nikt z mojej rodziny i lobbowanych znajomych już tam nic nigdy nie kupi). Nie pozdrawiam bardzo, jeszcze bardziej nie polecam.

  3. Sylwia Klewenhagen-Michalska ★★★★★

    Sklep dobrze zaopatrzony w produkty. Towar poukładany na półkach. Zarówno wewnątrz sklepu, jak i na zewnątrz panuje porządek. Fajnie, że na parkingu są miejsca zarówno dla osób niepełnosprawnych, jak i dla rodzin z dzieckiem. Obsługa miła i w razie potrzeby znalezienia jakiegoś konkretnego produktu, zawsze pomocna.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Lidl?

Lidl znajduje się przy Lipowa 16 a, 64-600 Oborniki, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Lidl?

Można skontaktować się z Lidl pod numerem +48 618 803 000

Jak można dotrzeć do Lidl?

Do Lidl można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements