Dzień dobry chciała bym wyrazić swoją złą opinię na temat tego sklepu oraz pan pracujących w nim.Panie bardzo chciały wcisnąć mi produkt a przyszłam tylko po grzałkę nie dość że chciałam jedną to namawiały mnie na zakup trzech dodatkowo pokazałam im moją górę od e-papierosa to sprzedały mi złe grzałki powiedziałam im że ta grzałka nie będzie pasować to powiedziały że będzie i ją kupiłam że względu na to ze myślalam że panie pracujące w takim skupie mają duże doświadczenie jak widać się myliłam. Panie rozniez chciały mi dać kartę stałego klienta to zrozumiałe ale powiedziałam im że nie potrzebuje bo nie jestem stąd a pani w blad włosach dopytywała się skąd itd. Pomijając ten fakt wyszłam nie zadowolona panie nie chciały zwrócić mi pieniędzy ale moim zdaniem to nie jest moja wina ponieważ kupując je myślałam że doradzają mi osoby doświadczone kupiłam dwie, jedną otworzyłam panie nie chciały nawet zwrócić pieniędzy za tą nie otwartą mimo że ta sytuacja wyszła z ich winy ogólnie nie polecam nigdy tam nie przyjdę. A pani w brązowych włosach bardzo miła natomiast niższa w ogóle nie porofesionaone podejście do klienta to tylko.
Zdjęcia
Opinie
-
Małe Wiedźmy PL ★☆☆☆☆
-
Jakub Augustyn ★★★★★
Bardzo miła obsługa w tym sklepie nawet można sobie z pracownikami porozmawiać bardzo dużo poleceja smaków a tak naprawdę jedyna najlepsza firma od wszystkich ceny jeszcze taniej Polecem!!
-
pan_ Bananik ★☆☆☆☆
Chciałbym wyrazić swoje niezadowolenie z obsługi, której doświadczyłem w Waszym sklepie. Mimo że jestem osobą pełnoletnią, zostałem potraktowany w sposób nieprofesjonalny i odmówiono mi sprzedaży towaru tylko dlatego, że nie miałem przy sobie dowodu osobistego. Rozumiem, że sklep ma swoje zasady, jednak podejście sprzedawczyni było zbyt rygorystyczne i nieelastyczne. Zamiast zaoferować inne rozwiązanie lub chociaż okazać zrozumienie, poczułem się jak ktoś, kto nie jest traktowany poważnie. Liczyłem na bardziej życzliwą obsługę, która skupi się na kliencie, a nie tylko na regulaminie.
-
Ola Szczepańska ★★★★★
Bardzo miła i pomocna obsługa, zawsze potrafią doradzić w wyborze. Ilość produktów sprawia, że łatwo znaleźć coś dla siebie. Polecam serdecznie to miejsce
-
jakub steffer ★★★★★
Świetny sklep z szerokim wyborem produktów! Zawsze mogę liczyć na profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo. Asortyment jest dobrze dobrany, a ceny są bardzo konkurencyjne. Lokalizacja sklepu jest wygodna, a atmosfera w środku przyjemna. Zdecydowanie polecam wszystkim, którzy szukają wysokiej jakości produktów i miłej obsługi!
-
Kuba Filipiak ★★★★★
Polecam bardzo duży wybór wszystko najlepszej jakości nie jakaś tania chińszczyzna ceny przystępne. Pan Konrad bardzo pomocny i miły i co najważniejsze bardzo dobrze zna się na swojej pracy za co duże plusy nie jest jak większość sprzedających tzn. „Wzięty z ulicy „ żeby tylko wepchnąć najgorsze i najdroższe tylko podpasuje pod klienta. Polecam wpadać
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres liQuido Chojnice?
liQuido Chojnice znajduje się przy 31 Stycznia 24, 89-600 Chojnice, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do liQuido Chojnice?
Można skontaktować się z liQuido Chojnice pod numerem +48 533 374 545
Jak można dotrzeć do liQuido Chojnice?
Do liQuido Chojnice można dotrzeć, korzystając z poniższego linku