Opinie

  1. Yturfesa Ojhgdsa ★☆☆☆☆

    Syf i porażka uwaga na pręty wystające z betonowych płyt

  2. User 9911 ★★★☆☆

    Niewielki parking dla ciezarowek czesc na zwirze, czesc na kostce brukowej (ok. 20 zestawow) w nocy ciezko z miejscem. Stacja benzynowa w nocy nie czynna, na stacji prysznic 5 zl( leje sie tylko zimna woda) toaleta 2 zl. 1 godzina gratis pozniej kazda nastepna 2.46zl

  3. raf lew ★★★★☆

    Normalny parking trochę nierówny

  1. sławomir sztamblewski ★☆☆☆☆

    Lipa stacja,czasy PRL.Idziesz się wykąpać,wrzucasz 5zł.w urządzenie w drzwiach a i tak drzwi się nie odblokują i tyle masz z kąpieli,figa.Na stacji tłumaczą się jak otworzą bar następnego dnia o 8.

  2. 123 -123 ★★★☆☆

    Dużo miejsca ale podłoże parkingu bardzo niebezpieczne stare płyty betonowe wystają druty i można przebić oponę . Jak pada deszcz to kałuże po kostki i błoto ogólnie słabo .

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Parking TIR?

Parking TIR znajduje się przy 89-100 Nakło nad Notecią, Kujawsko-pomorskie, Polska

Jak można dotrzeć do Parking TIR?

Do Parking TIR można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements