Bardzo przyjemny i spokojny hotel gdy się jest w podróży. Trochę tylko konfunduje fakt bycia połączonym z inną restauracją
Zdjęcia
Opinie
-
J R ★★★★★
-
Łukasz Bartman ★★★★★
Wszystko tak jak w opisie hotelu. Wynajęliśmy (2 doroslycy, 2 dzieci) na jedną dobę 3os. pokój o podwyższonym standardzie, meldunek w środku nocy bez problemu. Ceny adekwatne do jakości. Pokój czysty, dobrze wyposażony,okay bardzo wygodne. Łazienka b fajna. Na zewnątrz duży plac zabaw, ciekawy. W środku malutka sala zabaw ale troche brudna. Domowilismy do pokoju śniadanie, w miarę spoko. W formie bufetu, można bylo zamowic jakecznice, która była bardzo smaczna, ale porcja raczej mala. Ogólnie bardzo polecam.
-
MIchał Jurgielewicz ★☆☆☆☆
Niestety ale z powodu braku odpowiedzi na wysłany do Was e-mail jestem zmuszony wystawić opinię. Pani bufetowa obsługująca śniadania to bardzo niesympatyczna i sfrustrowana osoba. Widzę że podobnych opinii jest conajmniej kilka więc nie jestem odosobnionym przypadkiem. Byłem Waszym stałym gościem. Mieliśmy już nie miłe sytuacje z tą Panią ale po kolejnym razie stwierdziłem, że miarka się przebrała. Jeśli chcecie wyprostować sprawę proszę o odpowiedź na e-mail z dnia 8 lipca
-
CeZet ★★★★★
Polecam na obiad w trasie. Schab na pół talerza i do tego gruby i świeży.
-
ksiedzu (ksiedzu) ★★★★☆
Hotel ogólnie dobry jak na nocleg w podróży służbowej. Minusem jest brak dostatecznie ciepłej wody i niedziałająca lampka nocna. Lokalizacja jest dobra; tuż przy obwodnicy.
-
Cri sssu ★★★★☆
Bardzo przyjemny hotel , szkoda tylko ze czajniki sa ustawione na koncach korytarza a nie w pokojach
-
Wojtek Szczygieł ★★★★★
Hotel umiejscowiony bezpośrednio przy stacji benzynowej, w pobliżu dosyć ruchliwej drogi, więc jeśli ktoś szuka ciszy to tu jej nie znajdzie. Pokoje (standard) dosyć przestronne, wyposażone w standardowe rzeczy potrzebne do przenocowania. W hotelu znajduje się karczma w której można całkiem dobrze zjeść za rozsądne pieniądze.
-
Maks Szafranek ★★★★★
Świetny hotel. Bardzo miła obsługa, czysto i wygodnie. Sam obiekt bardzo ciekawy - posiada stację benzynową, myjnię, strzelnicę, gokarty, restaurację i lotnisko dla samolotów ultralekkich. Szok. Przed obiektem stoi wiatrak (bardzo cichy), więc hotel korzysta z energii odnawialnej. Jest też duży plac zabaw dla dzieci i zagroda z pięknymi ptakami Emu. Bardzo dobre śniadania. Jestem pod wrażeniem i polecam wszystkim.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Hotel Odejewscy?
Hotel Odejewscy znajduje się przy 89-620 Chojnice, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Hotel Odejewscy?
Można skontaktować się z Hotel Odejewscy pod numerem +48 730 158 158
Jak można dotrzeć do Hotel Odejewscy?
Do Hotel Odejewscy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku