Opinie

  1. J R ★★★★★

    Bardzo przyjemny i spokojny hotel gdy się jest w podróży. Trochę tylko konfunduje fakt bycia połączonym z inną restauracją

  2. Łukasz Bartman ★★★★★

    Wszystko tak jak w opisie hotelu. Wynajęliśmy (2 doroslycy, 2 dzieci) na jedną dobę 3os. pokój o podwyższonym standardzie, meldunek w środku nocy bez problemu. Ceny adekwatne do jakości. Pokój czysty, dobrze wyposażony,okay bardzo wygodne. Łazienka b fajna. Na zewnątrz duży plac zabaw, ciekawy. W środku malutka sala zabaw ale troche brudna. Domowilismy do pokoju śniadanie, w miarę spoko. W formie bufetu, można bylo zamowic jakecznice, która była bardzo smaczna, ale porcja raczej mala. Ogólnie bardzo polecam.

  3. MIchał Jurgielewicz ★☆☆☆☆

    Niestety ale z powodu braku odpowiedzi na wysłany do Was e-mail jestem zmuszony wystawić opinię. Pani bufetowa obsługująca śniadania to bardzo niesympatyczna i sfrustrowana osoba. Widzę że podobnych opinii jest conajmniej kilka więc nie jestem odosobnionym przypadkiem. Byłem Waszym stałym gościem. Mieliśmy już nie miłe sytuacje z tą Panią ale po kolejnym razie stwierdziłem, że miarka się przebrała. Jeśli chcecie wyprostować sprawę proszę o odpowiedź na e-mail z dnia 8 lipca

  1. CeZet ★★★★★

    Polecam na obiad w trasie. Schab na pół talerza i do tego gruby i świeży.

  2. ksiedzu (ksiedzu) ★★★★☆

    Hotel ogólnie dobry jak na nocleg w podróży służbowej. Minusem jest brak dostatecznie ciepłej wody i niedziałająca lampka nocna. Lokalizacja jest dobra; tuż przy obwodnicy.

  3. Cri sssu ★★★★☆

    Bardzo przyjemny hotel , szkoda tylko ze czajniki sa ustawione na koncach korytarza a nie w pokojach

  1. Wojtek Szczygieł ★★★★★

    Hotel umiejscowiony bezpośrednio przy stacji benzynowej, w pobliżu dosyć ruchliwej drogi, więc jeśli ktoś szuka ciszy to tu jej nie znajdzie. Pokoje (standard) dosyć przestronne, wyposażone w standardowe rzeczy potrzebne do przenocowania. W hotelu znajduje się karczma w której można całkiem dobrze zjeść za rozsądne pieniądze.

  2. Maks Szafranek ★★★★★

    Świetny hotel. Bardzo miła obsługa, czysto i wygodnie. Sam obiekt bardzo ciekawy - posiada stację benzynową, myjnię, strzelnicę, gokarty, restaurację i lotnisko dla samolotów ultralekkich. Szok. Przed obiektem stoi wiatrak (bardzo cichy), więc hotel korzysta z energii odnawialnej. Jest też duży plac zabaw dla dzieci i zagroda z pięknymi ptakami Emu. Bardzo dobre śniadania. Jestem pod wrażeniem i polecam wszystkim.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Hotel Odejewscy?

Hotel Odejewscy znajduje się przy 89-620 Chojnice, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Hotel Odejewscy?

Można skontaktować się z Hotel Odejewscy pod numerem +48 730 158 158

Jak można dotrzeć do Hotel Odejewscy?

Do Hotel Odejewscy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements