Opinie

  1. Kasia Leszczyńska ★★★★☆

    Dane nam było zjeść tylko zupę z kapusty pekińskiej i pierogi z miesem wszystko bardzo smaczne i świeże, jedynie obsługa niemiła ale może panie zapracowane bo przygotowywały obiady na wynos.

  2. Marcin Kozdrój ★★★★★

    Jeżeli szukasz stylowego wystroju i wykwintnej obsługi to szukaj dalej. Ale jeżeli chcesz zjeść tradycyjny polski obiad przygotowany z sercem to trafiłeś w dobre miejsce. Pyszna pomidorowa, schabowy soczysty i smaczny, panierka delikatna imię spalona. Wyraziste buraczki fantastyczna mizeria. Polecam dla osób w trasie, warto wspierac takie miejsca.

  3. Andrzej Chodkiewicz ★★★★★

    Jedzenie przepyszne. Szybka obsługa. Bardzo dobra cena posiłków. Polecam.

  1. Renata Ossowska ★★★★★

    Byliśmy przejazdem, sugerowaliśmy się opiniami google i wszystko się potwierdziło. Lokal malusieńki, ale dania przygotowane zostały przez miłą Panią na świeżo. Trzeba było chwilkę poczekać, ale było warto :) Mój kapsalon - flagowe danie, był przesmaczny, sycący i niedrogi (do 20 zł). Obsługa miła, lokal czysty, i... nic więcej nie trzeba. Jest to BAR. Polecam :)

  2. Paweł Klat ★★★★★

    Przydrozny Bar w którym zjecie w bardzo przystępnych cenach przepyszne domowe dania. Pani wlascicielka miła i pomocna. Pozdrawiamy przejezdni z Malborka.

  3. Timo ★★★★★

    Bar położony w małej miejscowości uniechów, obok drogi 22. Schab i dewolaj bardzo dobre. Świeżo zrobione. Frytki i sałatka również bardzo dobre. Wszystko czysto, jest WC mała ale czysta. Jedno do czego można się doczepić, to oznaczenie. Naprawdę by się przydał duży znak, najlepiej na drugiej stronie ulicy. Bar z obydwóch stron jest nie widoczny. A oznaczenie jest bardzo małe ( mały znak na drzewie, praktycznie nie widoczny ) . A tak to polecam

  1. Łukasz Chudek ★★★★★

    Z zewnątrz niepozorny mały bar z parkingiem na kilka samochodów. W środku skromne wnętrze. Siła tego miejsca tkwi w pysznych i świeżo przygotowanych potrawach. Już chwilę po zamówieniu obiadu usłyszałem odgłosy bicia schabowego.. ❤️ Grochówka była gęsta, gorąca i pyszna. Schab soczysty i odpowiednio duży. Świetne miejsce by się zatrzymać, podpytać co dzisiaj jest godne polecenia i smacznie zjeść. Dwudaniowa obiado-kolacja kosztowała 26 zł. Zdecydowanie warto zajrzeć.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres SMAKI DLA CIEBIE?

SMAKI DLA CIEBIE znajduje się przy 77-310 Uniechów, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do SMAKI DLA CIEBIE?

Można skontaktować się z SMAKI DLA CIEBIE pod numerem +48 507 332 772

Jak można dotrzeć do SMAKI DLA CIEBIE?

Do SMAKI DLA CIEBIE można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements