Opinie

  1. M S ★★☆☆☆

    Spaghetti, którym tak się zachwycają dostałam zimne, makaron zimny mięso również. Panią spieszyło się do domu. Bo byłam 19.30 a jak wyszłam od 19.50 Panie stały nade mną w kurtkach. Nie polecam

  2. Decorland Decorland ★★★☆☆

    Niestety po raz kolejny i ostatni próbowałem kebaba. Bardzo słaby kurczak z kuli. Ten sam kurczak dodawany do risotto. Dużo tłustych kawałków i chrząstek z kurczaka. Wiadomo kula to mielonka kurczaka, ale radzę zmienić dostawcę tego mięsa.

  3. Krzysztof Burmer ★★☆☆☆

    Bardzo słabe jedzenie. W zasadzie trudno nazwać to jedzeniem. Jedna wizyta wystarczy.

  1. Sandra Osintseva ★★★★★

    Klasyka od lat, dobre miejsce na obiadek. Fajne spaghetti, naleśniki, zapiekanki. Porcje duże, na pewno się człowiek naje. Mam sentyment od lat i lubie tu wracać jeśli jestem w mieście. Pod zegarem najlepsze :)

  2. Przemysław M. ★☆☆☆☆

    Nie polecam, po 10 minutach po zjedzeniu musiałem zatrzymać się na stacji aby zwymiotować. Jedzenie tragedia. Tłuszczu więcej niż jedzenia. Poza tym obsługa działa chyba automatycznie bo nie słucha klientów czego dokładnie chcą. Myli sosy. Oj nie pamiętam kiedy ostatnio czułem się tak niedobrze po jedzeniu. Te odmrażane placki radzę lepiej dopiekać, bo są niezjadliwe.

  3. rudawa91 ★★☆☆☆

    Od wielu lat byłam stałym, dość częstym bywalcem tego miejsca, teraz bywam od "wielkiego dzwonu". Jakość dań niestety mocno się popsuła, porcję są znacznie mniejsze i często podawane jedzenie jest zimne, zwłaszcza spaghetti...bywało też, że po zjedzeniu u was kończyło się biegunką... Sporo do poprawy.

  1. Mariusz ★☆☆☆☆

    Drugi raz w ciągu miesiąca zjedzone spaghetti "bolońskie" (z prawdziwym bolońskim to nie ma oczywiście nic wspólnego, ale chyba już mieszkańcy Piły i okolic są do tego przyzwyczajeni) i drugi raz biegunka i bóle brzucha... Już jedząc mięso z sosu czułem, że jest niedogotowane i nie najwyższej jakości czując chrząstki strzelające między zębami. Poza mięsem sos zawiera nic poza koncentratem pomidorowym, cebulą i glutaminianem sodu w postaci Maggi, który sprawia, że to w ogóle smakuje. Jak wspomniałem wyżej - nie mam uwag co do receptury tego dania, bo mam świadomość, że jest niezmienna od wielu lat i wszyscy, którzy się decydują to jeść są tego świadomi (lub nie). Ja już mam dosyć tego miejsca, bo nic się tu nie zmienia a zawartość mojej muszli klozetowej tylko to potwierdza. Nie oceniam reszty Menu bo poza spaghetti w przeszłości jadłem tylko kebab lecz zapewne również nie jest najwyższych lotów.

  2. Przemek Bednarek ★★★★★

    Bardzo pyszne jedzenie, zawsze świeże i bardzo urozmaicone. Czysto, pachnąco miejsce z przemiłą obsługą.Polecam !!!

  3. Dorota Koprowska ★★☆☆☆

    Dzisiaj kupione spagetti makaronu połowa porcji sosu i mięsa jak kot napłakał co się dzieje przed pandemią było przepysznie teraz to najlepiej szerokim łukiem omijać jestem bardzo zawiedziona często odwiedzałam to miejsce

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Niko Bistro Plac Zwycięstwa?

Niko Bistro Plac Zwycięstwa znajduje się przy plac Zwycięstwa 9, 64-920 Piła, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Niko Bistro Plac Zwycięstwa?

Można skontaktować się z Niko Bistro Plac Zwycięstwa pod numerem +48 673 508 227

Jak można dotrzeć do Niko Bistro Plac Zwycięstwa?

Do Niko Bistro Plac Zwycięstwa można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements