Opinie

  1. Izabela Gniewczyńska ★★★★★

    Super, pyszne sushi. Miejsce idealne na randkę, w środku było spokojnie można było porozmawiać, a stoliki na boku dają wrażenie bardzo kameralnej przestrzeni.

  2. Asia M ★★★★★

    Polecam, super jedzenie i obsługa

  3. Mariusz Cetnarowski ★★☆☆☆

    Miałem okazję kilka razy korzystać z ich jedzenia. Szczerze mówiąc tylko dlatego znosiłem obsługę, wrażenie jakby ma siłę ktoś tam pracował. Początkowo była opcja dowozu, w tym momencie odbiór osobisty. Po nie udanej próbie kontaktu, osobiście pojechałem do lokalu. Godzina 19:25 okazuję się że zamówień nie przyjmują. Jedzenie spoko ale obsługa słabo... zwłaszcza że ceny nie są niskie. Polecam dla osób z dużą cierpliwością. Warto model biznesowy przemyśleć

  1. Magda Garlicka ★★★★★

    Miałam okazję odwiedzić to zacne miejsce i byłoby grzechem nie napisać kilku słów. SUSHI - majstersztyk. Smaczne, profesjonalnie wykonane z oryginalnych składników, żadnych tanich zamienników. Świeże, tworzone na bieżąco, co oznacza, że trzeba poczekać ok. pół godz, ale warto. Czas oczekiwania umilała nieziemska herbata z imbiru. Śliwkowa też petarda. Autorskie menu, kreowanie z sercem, co bardzo cenię. LOKAL - w pięknej, żeńskiej energii. Kwiatowy ambient. Artystyczny design podkreśla wernisaż oryginalnych prac wykonanych na płótnie (niestety nie pamiętam nazwiska malarki). W lokalu panował spokój, w tle sączyła się przyjemna muzyka, w sam raz na kameralną rozmowę. OBSŁUGA - miła i uczynna, plus właścicielka niezwykle ciepła, dobra i przyjazna. To miejsce bije na głowę wszystkie inne w okolicy. Pierwszy raz tu byłam, ale bezapelacyjnie stało się moim numerem 1. Nie można go nie polecać - chyba, że z zazdrości.

  2. Milena Milena ★☆☆☆☆

    Wczoraj spotkała mnie w Państwa restauracji niedopuszczalna sytuacja. Nie mogę jeść produktów zawierających białka mleka krowiego, zgodnie z Państwa listą alergenów oraz listą składników w karcie dania, które wybrałam nie miały zawierać alergenu mleka. Niestety danie zawierało serek, którego nie powinno tam być. Po spróbowaniu dania miałam przypuszczenie, że zawiera ono alergen, zwróciłem się do obsługi w kwestii upewnienia się co do tego. Jedna z Pań stwierdziła, że jeśli nie ma składnika w karcie to na pewno w daniu go nie ma, natomiast druga Pani poinformowała, że jednak danie zawiera serek, który jest produktem uczulającym. Obsługa podeszła do zainstniałej sytuacji z kompletną ignorancją powagi sytuacji, nikt nie przeprosił za popełniony rażący błąd. Jedna z Pań zapytała czy dużo zjadłam, natomiast druga stwierdziła, że powinnam zapytać co jest w daniu mimo listy alergenów. Alergia to bardzo poważna sprawa, uczelni mogą nawet umrzeć czy trafić do szpitala. Całej sytuacji przyglądali się właściciele, którzy nie zainteresowali się tematem. Dla mnie całość jest niedpuszczalna. Otrzymała w zamian danie bez zakazanego składnika ale to totalnie nie naprawi konsekwencji, z którymi tygodnia będę musiała się męczyć przez Państwa błąd.

  3. Julia Land ★☆☆☆☆

    Restauracje oceniam negatywnie, kontakt jest niemożliwy - mimo dzwonienia i próby kontaktu, aby zamówić jedzenie lub zarezerwować stolik telefon mój był ignorowany, a następnie zablokowany. Ponadto gdy postanowiłam pojechać do restauracji, aby dowiedzieć się czy jest możliwość zamówienia, Panie powiedziały, że mają już zamkniętą kuchnię (mimo, że było godzinę do zamknięcia, a większość stolików była wolna) i cały dzień odbierały każdy telefon żeby poinformować, że zamówień nie przyjmują - co było nie prawdą bo w ciągu dnia nie tylko z mojego telefonu dzwoniłam. Są to moje niepierwsze nieprzyjemne doświadczenia z tą restauracją, nie polecam.

  1. Marzena W ★★★★★

    Bardzo przyjemne klimatyczne i nastrojowe miejsce aby zjeść w parze lub cała rodziną. Wnętrze pięknie urządzone, ciekawe połączenie z wiszącymi huśtawkami przy stolikach. Jedzenie przepyszne, duży wybór ciekawych połączeń rolek oraz tradycyjne zupki japońskie. Wszystko bardzo pięknie i starannie podane. Na zewnątrz znajduje się mały ogródek restauracyjny. Zostaliśmy bardzo miło pptraktowani. Jeżeli byłabym mieszkanką miasta Dzierzoniów, napewno wróciłabym tam nie raz

  2. Olesia Lubczańska ★★★★★

    Sushi znam od dawna, ale w lokalu byłam pierwszy raz i bardzo się zaskoczyłam. Wnętrze jest przepięknie urządzone. Dekoracje w postaci kwiatow w calym lokalu i te urocze hustawki. Miejsce idealne na randke. Sushi jak zwykle dobrze zrobione, z dobrej jakosci produktów, bardzo dobre. Menu dość obszerne, dla kazdego coś sie znajdzie. Obsługa bardzo sympatyczna, dba o klientow. Polecam :)

  3. Paulina Olszewska ★★★★★

    Bardzo przyjemny lokal, ciekawe jedzenie - wszystko świeże z dobrej jakości produktów. Duży wybór w karcie napewno każdy fan sushi znajdzie coś dla siebie. Dania ładnie i estetycznie podane. Bardzo ciekawa herbatka podana w niepozornym czajniczku. Bardzo ciekawy wystrój lokalu, wnętrze jest nowoczesne ale pastelowe kolory i mnóstwo kwiatów ociepla lokal. Plusem restauracji jest możliwość płatności kartą. Dodatkowo cyklicznie prowadzone są różnego rodzaju festiwale podczas których można spróbować nowych smaków lub złapać przysłowiową okazję zjeść swoje ulubione sushi w fajnej cenie. W weekendy warto zarezerwować stolik wcześniej. Lokal posiada również mały ogródek restauracyjny na zewnatrz. Miła obsługa nastawiona przyjaźnie do klienta. Ceny umiarkowane. Restauracja pakuje również dania na wynos oraz można zamówić swoje ulubione sushi do domu.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Sensei Sushi Restaurant?

Sensei Sushi Restaurant znajduje się przy Ząbkowicka 1, 58-200 Dzierżoniów, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Sensei Sushi Restaurant?

Można skontaktować się z Sensei Sushi Restaurant pod numerem +48 533 300 034

Jak można dotrzeć do Sensei Sushi Restaurant?

Do Sensei Sushi Restaurant można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements