Dwa razy wybraliśmy się do Przyjaciółek na obiad i dwa razy był to strzał w 10tkę :) Dwa razy zamówiliśmy burgera i za każdym razem był pyszny : duży i smaczny kotlet, pyszna bułka i sos. Pierogi gospodyni rozpływają się w ustach, kotlet schabowy z jajkiem sadzonym też przyrządzony bardzo smacznie. Grzane wino jak to grzane wino, rozgrzało :) może powinno być bardziej ,,przyprawione,, korzennie. Za to herbata rozgrzewająca z suszonymi jabłkami i żurawiną idealna i podana w ciekawych kubkach. Obsługa bardzo miła. Jednak za drugim razem nie otrzymaliśmy informacji i na dania czekaliśmy prawie godzinę, a nie było dużo gości na sali. I na minus głośna muzyka, która w ogóle nie pasuje do tego klimatu a już na pewno nie w okresie świąteczno noworocznym.
Zdjęcia
Opinie
-
sifaki sifaki ★★★★★
-
Iwona Chorzelska ★★★★★
Rewelacyjna restauracja. Kurczak z sosem tatarskim i jajkiem sadzonym, knedel czeski z gulaszem, schabowy z boczkiem i jajkiem sadzonym - wszystko pyszne, świeże i szybko podane. Miła obsługa.
-
Bartosz Wojciechowski ★★★★★
Jedzenie pyszne, zachwyciła mnie świeżość składników. Warzywa jak prosto przyniesione z domowego ogródka. Pyszna gorąca czekolada akurat na mroźne dni. Na uwagę zasługuje niesamowity klimat i duża dbałość o każdy szczegół wystroju: szklanki w kształcie sów, różnego typu dekoracje i drewniany budynek tworzą niesamowity klimat
-
Adrian G ★★☆☆☆
Nie wiem skąd ta średnia ocena tego miejsca. Jedzenie jest poprawne, bez szału. Obsługa ma ludzi totalnie gdzieś. Na zupę czekaliśmy jedną godzinę i dwadzieścia minut! Skandal! Obok nas siedziała rodzina, pan w końcu nie wytrzymał i powiedział do kelnerki, że czeka już prawie dwie godziny, na co pani odpowiedziała "nieprawda bo godzinę i piętnaście minut" tak jakby było się czym chwalić lol! Totalna żenada! Obsługa ma ludzi w głębokim poważaniu. Najpierw poprosiliśmy o jakieś kredki lub chociaż kartki do rysowania bo widzieliśmy, że na innym stoliku dzieci dostały taki zestaw. Pan powiedział, że sprawdzi czy jeszcze są, po czym rozpłynął się w powietrzu i już nigdy nie wrócił. Następnie zapytaliśmy inną panią czy możemy dodać do naszego zamówienia coś na wynos, powiedziała, że zapyta czy tak można, zniknęła i nigdy nie wróciła z informacją zwrotną. Swoją drogą takie rzeczy powinno się wiedzieć i być w stałej komunikacji z kuchnią. Gdy zwróciliśmy uwagę, że czekamy już ponad godzinę pani powiedziała nam, że to normalne, i, że w każdej knajpie w Dusznikach tak długo się czeka. Po pierwsze jest to totalna bzdura. Ruch wcale nie był duży. Około połowa stolików była pusta. A po drugie, świetną robi ta pani reklamę dla całego miasta i regionu "wszędzie jest tak słabo jak u nas" brawo! Co za cyrk! xD Czeski gulasz to była jakaś totalna żenada, dostałem knedla i dosłownie pięć małych kawałków mięsa, 90% obojętności gulaszu stanowił mocno zagęszczony mąką kisiel o smaku mięsnego wywaru z kawałkami papryki. Dramat! Surówka z kapusty białej była gorzka i słabo doprawiona. Ta z kapsty kiszonej była OK. Rosół był totalnie zwykły. 99% ludzi robi lepszy w domu. Ale największym scamem okazała się zupa dnia. Zupa dnia w każdej restauracji jest w cenie najtańszej zupy w menu, czasami kosztuje nawet mniej niż najtańsza pozycja z sekcji zup. Często zamawiamy zupę dnia, bo po prostu często jest dostępne coś ciekawego. Tutaj w menu nie jest napisane ile ona kosztuje, co swoją drogą jest chyba nielegalne? Jest to celowy zabieg, żeby ludzie się skusili. Trochę nasza wina, że nie dopytaliśmy o cenę. Szczęki nam opadły na ziemię gdy się okazało, że zwykła, najzwyklejsza zupa jarzynowa kosztuje tutaj 27 zł. Skandal! To cena większa niż w każdej restauracji we Wrocławiu, Poznaniu czy Gdańsku za zwykłą zupę jarzynową. Dobry ramen gotowany przez 12 godzin ze wspaniałymi dodatkami można zjeść już za 40 zł. Wstyd! Podsumowując: - beznadziejna obsługa - beznadziejnie długi czas oczekiwania - średnie jedzenie bez uniesień - scam w postaci zupy dnia + darmowy parking
-
Aneta Curzydło ★★★★★
Mistrzostwo smaku ⭐️⭐️⭐️ wszystkie dania przepyszne i pięknie podane . Trzeba się trochę natrudzić żeby dotrzeć do tego miejsca , ale naprawdę warto . 5 ⭐️ z całego ❤️
-
Łukasz Muzyka ★★★★★
Ukryty skarb w górach stołowych. Bardzo przyjemne i niezobowiązujące miejsce z pszyną kuchnia. Zdecydowanie warto zajechać na pierogi, knedle, sałatkę albo burgera. Rozsądne ceny, solidne porcje i w potrawach czuć nutę miłości do gotowania. Miejsce przyjazne dla piesków.
-
Kosiarz Snow ★★★★★
Miejsce z początku niepozorne, ukryte za domkami. Waro się przełamać i dotrzeć do celu. Klimatyczna weranda z przepysznym jedzeniem i cenami adekwatnymi zo znakomitego jedzenia. Dzieci czas oczekiwania spędziły na placu zabaw. Polecamy i na pewno wrócimy.
-
Ryszard Magnuski ★★★★★
Restauracja absolutnie zachwyciła mnie zarówno pod względem kulinarnym, jak i wizualnym! Już od pierwszej chwili uwagę przykuwa przepiękny widok – rozciągająca się panorama to idealne tło dla niezapomnianego posiłku. Można tu naprawdę odpocząć, delektując się nie tylko smakiem, ale i atmosferą miejsca. Obiady były po prostu wyśmienite – idealnie doprawione, świeże i podane z prawdziwą dbałością o detale. Każde danie było jak małe dzieło sztuki, które kusiło nie tylko smakiem, ale i wyglądem. Szczególnie polecam dania z sezonowych składników – kuchnia potrafi w pełni wydobyć ich smak i aromat. Desery to osobna historia – prawdziwe niebo w gębie! Delikatne, słodkie, a jednocześnie nieprzesłodzone. Widać, że cukiernicy wkładają w nie serce i pasję. Idealne zakończenie obiadu – zwłaszcza w towarzystwie dobrej kawy i pięknego widoku. To miejsce zdecydowanie zasługuje na najwyższą ocenę – pyszne jedzenie, miła obsługa i niezapomniany klimat. Chętnie tu wrócę i z czystym sumieniem polecam każdemu smakoszowi!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Restauracja "Bistro Przyjaciółki"?
Restauracja "Bistro Przyjaciółki" znajduje się przy 57-340 Duszniki-Zdrój, Dolnośląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Restauracja "Bistro Przyjaciółki"?
Można skontaktować się z Restauracja "Bistro Przyjaciółki" pod numerem +48 502 476 029
Jak można dotrzeć do Restauracja "Bistro Przyjaciółki"?
Do Restauracja "Bistro Przyjaciółki" można dotrzeć, korzystając z poniższego linku