Byliśmy z dziećmi w parku linowym i bawiliśmy się świetnie! Trasy bardzo dobrze przygotowane, a obsługa mega pomocna i bardzo miła – zawsze gotowa doradzić i wesprzeć. Idealne miejsce na aktywną rodzinną przygodę, zdecydowanie polecam!
Zdjęcia
Opinie
-
Ilona Kasprowska ★★★★★
-
Kebab “Driveroziomek” ★★★★★
Jest tutaj naprawdę bardzo fajnie, wszystko ładnie dobrze zabezpieczone, fajne tyrolki, fajny park, fajna obsługa, fajne dosłownie wszystko
-
Semitriel ★★★★★
Choć z pozoru mały park, to jednak długość tras pomiędzy drzewami zaskakuje. Spokojna trasa dla najmłodszych (najniższa). Trasa średnia niższa i wyższa ciekawe - wyższa długa i choć nie jest wymagająca, to trochę odwagi potrzeba ;) Trasa najwyższa - dla dość odważnych i sprawnych osób. Ogólnie polecam miejsce na poświęcenie tutaj czas dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
-
Łukasz M. ★★★★★
Byłem razem z dzieckiem, ja co prawda nie wchodziłem ale dzieciak zadowolony 5/5
-
Jakub Kaczmarek ★★★★★
Miałem okazję odwiedzić park linowy Bonobo już dwa razy z grupą dzieci i za każdym razem było świetnie! Super miejsce bezpieczne, dobrze zorganizowane i pełne wyzwań dostosowanych do różnych poziomów umiejętności. Ekipa fantastyczna zaangażowana, cierpliwa i z doskonałym podejściem do dzieci. Dziękujemy za niezapomniane przeżycia i na pewno wrócimy ponownie!
-
Dex Koko ★☆☆☆☆
Spotkała mnie przykra sytuacja. Otóż przyszłem tam z bratem i wybraliśmy trasę wysoką. Wszystko było git ale nagle jakiś stary dziad pobił nas po mordach i skoczyliśmy na tyrolkę zezrani niestety we skoczyliśmy jednocześnie a we 2 nie można i wypierdolilo nas w pobliskie krzaki. Dostaliśmy mocnych drgawek ale to nie koniec. Po 5 min przybiegło dużo czarnych dziadów i wytrącili mi obojczyk a bratkowi dysk wyleciał. Potem wzięli nas i wyjebali do pobliskiego jeziora….
-
Weronika Walczak-Dolna ★★★★★
Świetna zabawa dla małych i dużych! Ciekawe przeszkody. Na początku standardowe szkolenie, sympatyczna ekipa.
-
Paweł Kudzbalski ★★★★★
Fajne miejsce do spędzenia czasu z dzieckiem! Różne trasy dopasowane do worku i umiejętności, niesamowicie pomocna i sympatyczna obsługa. Serdecznie polecam!
-
Wilk & Wroński ★★★★☆
Fajnie położony park, ciekawa trasy, fajnie tyrolki. Nawet na najłatwiejszej trasie dla maluchów, są dwie tyrolki. Obsługa pomocna i miła. Jedną gwiazdkę zabieram, za fakt że trasa dla najmłodszych jest tak skonstruowana, że miejscami nawet mając dwa metry wzrostu, nie byłem wstanie pomoc synowi (4lata) przełożyć linki zabezpieczającej przez zabezpieczenia. Wiązało się to z faktem że musiałem brać drabinę i wspinać się na tor. Warto też tutaj wspomnieć o tym że jest tutaj inny system zabezpieczeń niż na większości parków linowych. To znaczy jest tylko jedna linka zabezpieczająca (nie dwie) która jest skonstruowana w taki sposób że trzeba przekładać karabińczyk przez zabezpieczenia, pod odpowiednim kątem, co jest bardzo trudne do ogarnięcia przez kilku lataka. W sytuacji gdy wystarcza na wzrostu by pomóc ziemi Nie ma problemu ale jak wspominałem na wstępie są miejsca na torze że bez wejścia po drabinie nie jesteśmy w stanie pomóc dziecku 3-4 letniemu. Dla dzieci 6+ i dorosłych system zabezpieczeń nie stanowi problemu
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Park Linowy Bonobo?
Park Linowy Bonobo znajduje się przy Odrodzonego Wojska Polskiego 19, 67-410 Sława, Lubuskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Park Linowy Bonobo?
Można skontaktować się z Park Linowy Bonobo pod numerem +48 781 675 076
Jak można dotrzeć do Park Linowy Bonobo?
Do Park Linowy Bonobo można dotrzeć, korzystając z poniższego linku