Opinie

  1. Barbara Przyjemska ★☆☆☆☆

    Brudna klatka schodowa, (w pokoju sprząta turysta, ale to częste w hostelach), stare posocjalistyczne meble i wyposażenie łazienek. Czajnik w kuchni na tylu pensjonariuszy, to nieporozumienie. Kuchenka elektryczna 2- palnikowa na ok. 50-60osób, stara, poprzypalana. Słychać trzeszczenie podłogi kogoś z piętra wyżej i telewizor z pokoju obok. W pokoju nie ma stolika z krzesłami, zresztą byłby problem z jego upchnięciem - mały pokój. Telewizory na dodatkowo, opłacaną kartę 5zł/dzień, parking płatny 7zł/dzień, opłata klimatyczna 4zł/dzień. Nigdy więcej. Plusem jest bliskość do parku, Wojciecha, otoczenie

  2. Marek Żebrowski ★★★☆☆

    Bardzo dobra lokalizacja, w kuchni to co potrzebne do przygotowania posiłków, a jesienią spokojnie. Pokoje dwuosobowe bardzo małe, ale czysto. Budynek jednak bardzo akustyczny. Nie chciałbym tam być dłużej niż 1-2 noce. Tanio. Procedurę meldunkową wymyślił ktoś po pijaku: zameldowanie w domu "Józef", zapłata w "Jubilacie", potem odbiór klucza w "Józefie" i przejście obok do hostelu "Urszula".

  3. Teresa Zynek-Wawrzyńczak ★★★★★

    Hostel "Urszula" bardzo przyjazny dom dla każdego wędrowca lub kogoś kto chce skorzystać z zabiegów leczniczych a nie jest w sanatorium lub innej kwaterze. Schludne pokoiki z łazienką i telewizorem. Możliwość korzystania z kuchni by zrobić sobie skromny posiłek lub kawę. Zadbany i czyściutki dom niedaleko parku i źródła Wojciech. Oczywiście każdy zmywa naczynia i sprząta po swoim posiłku. O resztę dba bardzo sympatyczny personel. Atmosfera w domu zależy od kultury i wychowania ludzi z niego korzystających. Trafiłam na bardzo miłych "sąsiadów" i podobało mi się. Wcześniej trzeba zamówić sobie kwaterę telefonicznie lub przez internet i wpłacić niewielką zaliczkę, bo w zależności od ilości chętnych nie zawsze można dostać miejsce z tzw.marszu. Jest opcja zapłacenia za parking i pozostawienia auta pod hostelem. Wykupuje się również korzystanie z tv. Polecam.

  1. Klaudia Jasińska ★★★★★

    Bardzo przyjemne miejsce. Pokoje może nie nowoczesne ale najważniejsze że zadbane i czyste, z łazienką i telewizorem (do telewizora należy wykupić dostęp). Kuchnia wyposażona we wszystkie potrzebne sprzęty, dwie duże lodówki, mikrofalówka, dużo miejsca na własne rzeczy. Lokalizacja idealna, miejsce nie tylko dla korzystających z dobrodziejstw uzdrowiska ale też świetna baza wypadowa w rejony Dolnego Śląska albo do Czech. Bardzo dobry stosunek ceny do jakości, jeśli jeszcze raz odwiedzę Lądek z pewnością i z przyjemnością wrócę do Hostelu Urszula.

  2. Andrzej Marszałek (Jam) ★☆☆☆☆

    Hostel "Urszula" to jedno wielkie nieporozumienie. Recepcja znajduje się w innym budynku. To jednak pryszcz w porównaniu z tym, co wewnątrz. Dostaliśmy pokój trzyosobowy, w którym trzech dorosłych mężczyzn ledwie się mieściło. W pokoju nie było stołu, ani jednego krzesła jedynie trzy łóżka, zdezelowana szafa (bez półek) i dwie nocne szafki. Brak było chociaż jednej szklanki czy czajnika elektrycznego. Był za to (niezbędny!) telewizor. Można było korzystać z ogólnodostępnej kuchenko/jadalni. W tym pomieszczeniu wszystkie (!) kubki były wyszczerbione. Nie polecam nikomu pobytu w tym miejscu. Jestem bardzo rozczarowany, tym bardziej, że kilkakrotnie spałem w "Urszuli", gdy było to sanatorium i byłem zadowolony z pobytu. Prawdopodobnie zamiana na hostel nie wyszła.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Hostel Urszula?

Hostel Urszula znajduje się przy Wolności 2C, 57-540 Lądek-Zdrój, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Hostel Urszula?

Można skontaktować się z Hostel Urszula pod numerem +48 748 115 485

Jak można dotrzeć do Hostel Urszula?

Do Hostel Urszula można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements