Opinie

  1. Anna Kuczwalska ★★★★★

    Bardzo dobra dentystka. Pracuje bardzo szybko, nigdy nie miałam żadnych problemów z leczonymi zębami. Leczę zęby u Pani doktor od kilku lat.

  2. rybka sum ★☆☆☆☆

    Nie polecam tej dentystki. Za zrobienie zęba zapłaciłem 1000 zł, a plomba szybko się zepsuła. Pani doktor nie przyjęła reklamacji ani nie udzieliła żadnej pomocy. Warunki sanitarne również budzą zastrzeżenia – podczas zabiegu do gabinetu wchodzi pies. Zarówno asystentka, jak i sama doktor są nieuprzejme, a w trakcie leczenia pojawiają się nieprofesjonalne komentarze. Zdecydowanie należy zawsze brać paragon, ponieważ pani doktor potrafi się później wypierać wykonanej usługi. Sposób traktowania pacjentów pozostawia wiele do życzenia. Sprawa zostaje kierowana na drogę sądową, bo to zwykle złodziejstwo

  3. Paulina Solarz ★★★★★

    Polecam! Najlepsza stomatolog w powiecie !

  1. MrBenny John ★★★★★

    Bardzo sie ciesze, ze wreszcie znalazlam w pelni profesjonalna dentystke. Kobieta ma serce I zalezy jej na pacjentach. Bylam sama potem jeszcze raz z dziecmi. Jest to osoba madra, dobra, uczciwa I bardzo doswiadczona w tym co robi. Asystentka tez wspaniala. Pani na recepcji bardzo mila. Dziekujemy serdecznie.

  2. Frank K. the Raccoon79 ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Ja tez radzę zmienić asystentkę, która w rozmowie telefonicznej była nie miła. Zepsuty i arogancki!

  3. Izabela ★★★★★

    Polecam ! Pani doktor to anioł w ciele kobiety. Zawsze doradzi i pomoże. Nigdy nie odmawia w potrzebie . Jako jedyna przejmuje się dobrem pacjenta i pomaga. Po raz kolejny mogłam liczyć na pomoc w nagłym bólu.

  1. Aleksandra N ★☆☆☆☆

    Nie polecam! Dzwoniłam po wypadku, w wyniku którego ulamałam zęby. Pani doktor zgodziła się mnie przyjąć, ale to jak zostałam potraktowana przekroczyło wszelkie granice. Żart o byciu pijaną w pracy(gdzie wypadek miał miejsce) był conajmniej niestosowny! Zachowanie asystentki również pozostawiało wiele do życzenia, wywracanie oczami, 'niech pani wejdzie'. Nie rozumiem, po co zgadzać się na wizytę skoro zostałam potraktowana jak intruz? Po szybkim przejrzeniu zębów zdiagnozowano je jako żywe, dobrze że poszłam do innego stomatologa, ponieważ okazało się że dwa z nich są martwe i kwalifikują się do natychmiastowego leczenia kanałowego. Radzę omijać szerokim łukiem.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Medimo Sp. z o.o. Instytut Medyczny?

Medimo Sp. z o.o. Instytut Medyczny znajduje się przy Cisowa 2, 57-300 Kłodzko, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Medimo Sp. z o.o. Instytut Medyczny?

Można skontaktować się z Medimo Sp. z o.o. Instytut Medyczny pod numerem +48 748 658 880

Jak można dotrzeć do Medimo Sp. z o.o. Instytut Medyczny?

Do Medimo Sp. z o.o. Instytut Medyczny można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements