Opinie

  1. Maciej Kaczmarek ★★★★★

    Świetne miejsce, ma swój niepowtarzalny klimat. Pokoje czyste, pościel świeża ciepła woda, ciepło w pokojach. Bardzo tanio, właściciel bardzo przyjazny. polecam to miejsce. Jednak nie wszystkim może się spodobać mowa o osobach które bardzo lubią luksus

  2. Michal Stoltmann ★★★★★

    Generalnie nie mam w zwyczaju pisać recenzji. Ale zrobię wyjątek. Bo miejsce mnie zaintrygowało. Do tego stopnia, że spędziłem tam dwie noce. Połowa października więc turystów mało. Tak że cały hotel był do naszej dyspozycji. W środku ogrom zdjęć, plakatów, pamiątek, strojów, mebli , książek etc. Właściciel znający historię regionu w którym mieszka i potrafiący o nim opowiedzieć. W jadalni też są książki ogólnodostępne od Trylogia Sienkiewicza po szczegółowy opis Polski z lat 80. Książki pachnące starością. Fajna odskocznia od telefonu, żeby na chwilę zwolnić. Zegar wybijający godzinę ( szkoda, że tylko jeden , choć zegarów było więcej). Miejsce z klimatem. Nie każdemu może się spodobać. Mi przypadło 10/10. Na pewno tu wrócę.

  3. Anna Podedworska ★★★★★

    Miejsce z duszą i niesamowitym klimatem. Robi wrażenie i polecam ale nie dla każdego - jeżeli ktoś oczekuje luksusów albo minimalizmu to niech szuka gdzieś indziej. Nam się bardzo podobało - dorosłym i dzieciom. Córka zadowolona z kącika do malowania farbami. Pan menadżer jest bardzo miły i chętnie opowiada o historii tego budynku i zgromadzonych w nim skarbach a także o okolicy. Kierując się sugestiami zmieniliśmy plan zwiedzania na następny dzień i byliśmy bardzo zadowoleni. Nie wszystko udało się zobaczyć więc jeszcze kiedyś wrócimy i wtedy też chętnie zatrzymamy się w Hostelu Apollo. Pozdrawiamy Pana menadżera.

  1. Grzegorz Kaczyński ★★★★★

    Bardzo fajne miejsce. Odlotowe! Pewnie nie dla każdego, wystrój jest mocno odjechany, mnóstwo starych zdjęć, przedmiotów, zabytkowej porcelany itp. Wręcz przeładowane ilością. Jest kuchnia, jadalnia, pokój dla palących. Łóżka wygodne, ciepła woda.

  2. Mania Turowska ★★★★★

    Jeszcze tu jestem, druga noc, a już wiem, że mogłabym miesiąc siedzieć (np. zamknięta w murach tego niezwykłego obiektu) i nie nudziłabym się ani przez chwilę. Jest pasja, jest klimat - szczególnie dla osób wielbiących kolor, niezwykłe rozwiązania dekoratorskie, zakamarki, miejsca idealne do wspólnych posiedzeń. Takich z graniem, wspólnym śpiewaniem, grillem przy szmerze fantazyjnej fontanny na dole. Z niekończącymi się zaskoczeniami, mnóstwem ciekawych przedmiotów, które właściciele - ufając gościom - prezentują w korytarzu, na schodach, wszędzie. Z kucykiem ciekawskim na obejściu, z wszechobecnymi girlandami bożonarodzeniowych lampek czynnych przez całą dobę. Ooo... romaleee... oo-oo-oo - szawalee!! - takie luźne, piękme dla mnie skojarzenie. Zachwyt, pragnienie powrotu jak najszybciej. Urodziny, Sylwester tu. Chciałabym. Będę spraszać. Dobra, do rzeczy. Tak, z małymi dziećmi może być trudniej, bo dostępne na wyciągnięcie rączek eksponaty mogą je kusić. Tak, kucykiem (i jego obejściem) chętnie się zajmę w zamian za dodatkową nockę czy dwie w tej krainie baśni. Stronę internetową napiszę za możliwość siedzenia tu dwa tygodnie :)! A jak ktoś szuka luksusu i może masażu stóp w cenie - no, to nie tędy droga. Chociaź kto wie. Wieszaki na smoking w szafach czekają, i zawsze można się potem chwalić jedynym w swoim rodzaju przeżyciem. Ciepła woda, fajna kuchnia i jadalnia. W naszej "dwójce" po 70 od łebka są cztery miejsca do spania (rozważamy dzieci). W dostępnej bez biletu sztolni (zwanej grotą) znaleźliśmy miejscowy specjał, zielone złoto. Tuż obok kopalnia możliwa do zwiedzania z przewodnikiem (za 5 dych, wycieczka trwa 1,45 godz.) i potężny kompleks budynków po hucie dla wielbicieli urbeksu. Bliskość Ząbkowic (busy 5, 5A i 4) i zachwycające pejzaże. Raj na Ziemi ♡. I tyle.

  3. P. M. C. ★★★★★

    Świetny klimat, drugiego takiego hotelu nie znajdziecie, ma on w sobie magię. Polecam☺️

  1. Piotr Uziałko ★☆☆☆☆

    Usługa zamówiona i opłacona przez booking - ogólnie, nie polecam. Miał być niezależny apartament 35m2 z łazienką - na miejscu pokój 20m2 bez łazienki. Bez możliwości wywietrzenia - "zapach stęchlizny"a niesprawne okna skrzynkowe. Miał być szybki prezent dla bliskich osób - na 1 noc. Zrezygnowaliśmy z noclegu. Pozostał ogólny niesmak. Właściciel odpisał, że nie spełnaliśmy norm jego idea lnego gościa i podał do booking że musiał wyrzucić swoich gości...dwie kobiety..przed zameldowaniem! Bez zwrotu opłaty za nocleg . Niestety nie mogłem dać niższej oceny. Odradzam jakikolwiek kontakt. Ps Pan właściciel już wytrzeźwiał od 14:00 ? Kobiety przyjechały pod wpływem alkoholu samochodem , Pan żartuje...mogły jednak wezwać policję ... a Pan właściciel czuje się bezkarny.. cóż szkodzi obiecać ..nocleg, Na szczęście w Hotelu Dolnośląskim w Ząbkowicach zostały przyjęte - polecam- dobrze, że tam nie było tak surowego kryterium, oprócz zapłaty. W zasadzie polecam każde miejsce w okolicy oprócz Hostelu Apollo xxxxxx w komunikatorze na booking ma Pan odwagę pisać, to udostępnię, jak Panu jest przykro, cytuję :"Jedyne ,co negatywne to patologiczne panie . Tu dalej jest bez zmian, tzn. pięknie i radośnie. A sukcesów nam nie brakuje i nie zabraknie, nawet ta zaklamana w google informacja , tylko dodaje nam sil i utwierdza w tym, że kroczymy dobrą drogą. " przyciąga Pan uwagę , mistrz marketingu!!

  2. Grzegorz Stanisławski ★★★★★

    Wspaniałe magiczne miejsce, połączone z prywatnymi zbiorami muzealnymi. Miejsce w sercu kamieniołomu, właściciel bardzo przyjazny i serdeczny, w pokojach cieplutko. Mało takich miejsc wyjątkowych jak hotel Apollo. Moje dzieci były zachwycone. Powinniśmy doceniać i wspierać lokalnych przedsiębiorców, a to miejsce zasługuje na 10 gwiazdek. Dziękuję serdecznie.

  3. Agnieszka Dudek ★★★★★

    Miejsce bardzo ciekawe, inne niż wszystkie w jakich do tej pory byłam . Trochę jak cofnięcie się w czasie ( noc w muzeum ), stare zdjęcia, widokówki , plakaty i przedmioty które mają swoją historię . Wystarczy że wyjdzie się z pokoju i czar dawnych czasów powraca . Pokój bardzo prosto urządzony łóżka , szafa ,stół i krzesła , wszystko czyste do tego pościel i ręczniki, idealny aby odpocząć. Jest też kuchnia ( w pełni wyposażona ) i jadalnia wspólne dla wszystkich, idealna na przyrządzenie śniadania czy kolacji a nawet obiadu . Na dworze są ogólnodostępne stoliki i krzesła gdzie można usiąść ,napić się rano kawy lub wieczorem spędzić czas ze znajomymi czy rodziną . Pan menadżer bardzo miły , udzielił nam rady gdzie można jeszcze coś pozwiedzać i opowiedział historię tego miejsca . Czy warto ? Tak , jak najbardziej . Wprawdzie nie jest to 5 gwiazdkowy hotel , ale miejsce warte zobaczenia . Pozdrawiam i życzę, aby to miejsce rozwinęło swój potencjał w pełni .

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Hostel Apollo?

Hostel Apollo znajduje się przy 57-200 Szklary-Huta, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Hostel Apollo?

Można skontaktować się z Hostel Apollo pod numerem +48 886 986 708

Jak można dotrzeć do Hostel Apollo?

Do Hostel Apollo można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements