Opinie

  1. Krystyna Wolańska ★★★★★

    Jestem w studio Balans od początku jego założenia. Mam personalne treningi i EMS. Treningi indywidualne z Martyną Ziębą to najwyższy profesjonalizm, zawsze przygotowane dla mnie, w razie potrzeby z elementami rehabilitacji. Dopełnieniem zajęć jest niewątpliwie EMS, a z Dorotą Urlich zawsze przygotowany pod moje potrzeby. Mądre treningi zbudowały mi całkiem niezłą kondycję fizyczną pozwalającą na codzienną aktywność ( rower, trekking, narty) myślę większą niż w grupie rówieśniczej. Do tego wiek biologiczny ( można to ocenić przy EMS-ie) okazał się sporo mniejszy niż "peselowy". Rewelacja!!!Polecam wszystkim w każdym wieku przyjść i zacząć ćwiczyć !!!

  2. Robert Denysiak ★★★★★

    Chodzę do Pani Eweliny na trening medyczny i bardzo polecam. Dzięki jej zaangażowaniu i wiedzy udało mi się utrwalić efekty fizjoterapii po problemach z barkiem. Ćwiczenia są dobrze dobrane, bezpieczne i skuteczne, a przy tym w studiu panuje świetna atmosfera.

  3. Alicja Dydo ★★★★★

    Korzystam z usług Balansu od sierpnia. Chodzę na treningi z Martyną Ziębą. Jestem bardzo zadowolona. Profesjonalne podejście i super atmosfera.

  1. Wioletta Hanusiewicz ★★★★★

    Trenuję w Studio Fitness Balans już dwa lata - od roku praktycznie codziennie - i mogę śmiało powiedzieć, że to najlepsza decyzja w moim życiu! Moje ciało zmieniło się nie do poznania, jestem w najlepszej formie i kondycji, jakiej kiedykolwiek byłam. Dziewczyny to prawdziwe profesjonalistki – z ogromną wiedzą, energią i sercem do tego, co robią. Co dla mnie najważniejsze - podchodzą indywidualnie do każdego, zarówno na treningach personalnych, jak i podczas zajęć grupowych czuję, że mam pełne wsparcie❤️ Atmosfera jest niesamowita – motywująca, a jednocześnie bardzo przyjazna. To nie tylko miejsce treningu, ale przestrzeń, w której naprawdę chce się być. Nie zamieniłabym Balansu na żadne inne studio - to kawałeczek mojego świata, a zarazem najlepsza inwestycja w siebie. Polecam każdemu, kto chce poczuć, co znaczy prawdziwy progres i satysfakcja z treningów - w Balansie dostaniecie to wszystko w pakiecie z uśmiechem i ogromną dawką energii!

  2. Natalia Sochacka-Markulak ★★★★★

    Fajna atmosfera, profesjonalna kadra i zajęcia na najwyższym poziomie. Przyjdź, znajdź zajęcia dla siebie i przekonaj się że warto zostać na dłużej . Polecam ❤️

  3. Katarzyna Luzar ★★★★★

    Profesjonalne studio fitness i fizjo. Świetni trenerzy, zróżnicowana oferta treningowa. Polecam ❤️

  1. Aleksandra Podhalicz ★★★★★

    Polecam bardzo!! super atmosfer i przemili ludzie, szczególnie pilates u Ali, zawsze wychodzę zadowolona

  2. Jessica Suchta ★★★★★

    Bardzo fajne miejsce, super sprzęt i miła atmosfera. Szczególnie polecam trening personalny z Martyną! Każdy trening to przyjemność. Od początku dostosowała ćwiczenia pod moje możliwości. Zawsze motywuje, a rozmowy w trakcie sprawiają, że czas mija raz dwa.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres BALANS - studio treningu i fizjoterapii?

BALANS - studio treningu i fizjoterapii znajduje się przy Ząbkowicka 46A, 58-200 Dzierżoniów, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do BALANS - studio treningu i fizjoterapii?

Można skontaktować się z BALANS - studio treningu i fizjoterapii pod numerem +48 797 066 624

Jak można dotrzeć do BALANS - studio treningu i fizjoterapii?

Do BALANS - studio treningu i fizjoterapii można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements