Buleczki bao to absolutny sztos! Są zawsze świeże, pełne smaku i idealnie doprawione. Każde danie wygląda i smakuje, jakby było przygotowane z prawdziwą pasją. Obsługa miła, szybka i pomocna, a klimat lokalu sprawia, że chce się wracać. Zdecydowanie polecam wszystkim – jedno z najlepszych miejsc w Polkowicach!
Zdjęcia
Opinie
-
KINGA RADZISZEWICZ ★★★★★
-
Mendy Kowalski ★★★★★
Obsługa miła jedzenie bdb. Gwiazdki na 5 na zachętę. Jednak stoliki się kleiły i jedzenie pod stołem nie sprzątnięte. Cena ok, porcje duże .Wrócimy.
-
Sławek Turowski ★★★★☆
Po wizycie w tym miejscu uczucia mam trochę mieszane. Zupa jaką jadłem była bardzo smaczne. Danie główne, czyli bułeczki BAO już mnie tak nie zachwyciły. Wszędzie te bułeczki mają one jakiś smak. Tutaj zaś są całkowicie bez smaku, kompletnie nijakie. Farsz z kurczakiem jeszcze był dobry, ale już tofu było całkowicie jałowe. Może to tylko wypadek przy pracy, bo sporo ludzi w lokalu zamawia "w ciemno", co świadczy o tym, ze jednak nie jest to ich pierwsza wizyta. Na plus sympatyczna i sprawna obsługa oraz rozsądne ceny.
-
Kamil Przewodnik ★★★★★
Dzięki temu miejscu nie trzeba jechać do Wrocławia aby zasmakować przepysznych bułeczek Bao! Świetne kompozycje, atrakcyjne ceny i bardzo dobre dodatki w postaci frytek z batatów i unikalnych lemoniad robią robotę. Serdecznie polecam.
-
Askaniusz Polcyn ★★★★★
Ciekawe miejsce, na pewno w tym regionie brakowało takiego. Wystrój ciekawy obsługa miła. Bao bardzo dobre, ale nie rewelacyjne, jest sporo porównywalnych miejsc z bao (np we Wrocławiu), ale na pewno nie w obrębie Polkowic. Na pewno najbardziej smakował nam kurczak po koreańsku! Frytki z batatów bardzo dobre, zwykłe frytki trochę gorsze. Muszę powiedzieć że zestaw 3 bao lub 2 jest bardzo fajną opcją i to ogromy plus w menu. Ogólnie bardzo przyjemne wrażenia z obiadu i na pewno wrócimy!
-
Katarzyna Dulik ★★★★★
Poza pysznym jedzeniem, naprawdę doceniam klimat miejsca. Zawsze leci muzyka w moim stylu. Za każdym razem są miejsca. Top bao to dla mnie kurczak po koreańsku i z krewetką. Dodatkowym miłym dodatkiem jest poczekajka w postaci popcornu ☺️
-
Karol Stolowski ★★★★★
Bardzo fajne miejsce.Nowoczesny wygląd lokalu ale jak dla mnie za bardzo dużo światła .Mogło być mniej wtedy było by lepiej.Bardziej klimatycznie i przyjemnie.Jedzenie bardzo dobre.Dwoma bułeczkami w zestawie z frytkami można się najeść kiedy jest się nawet bardzo głodnym.Obsługa bardzo miła.Polecam to miejsce.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres BOMBAO Polkowice?
BOMBAO Polkowice znajduje się przy Kardynała Bolesława Kominka 2, 59-100 Polkowice, Dolnośląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do BOMBAO Polkowice?
Można skontaktować się z BOMBAO Polkowice pod numerem +48 570 604 928
Jak można dotrzeć do BOMBAO Polkowice?
Do BOMBAO Polkowice można dotrzeć, korzystając z poniższego linku