Opinie

  1. Mariola Czuryszkiewicz ★★★★★

    Spędzam tu czas na nartach i jestem zachwycona pobytem w Hotel Zieleniec. Czysty i przytulny pokój jednoosobowy, bezpośredni zjazd na trasy narciarskie oraz wypożyczalnia sprzętu na miejscu — ogromna wygoda. Po całym dniu na stoku można zrelaksować się w saunie i jacuzzi. Na szczególne wyróżnienie zasługuje przepyszne, bardzo różnorodne jedzenie oraz wspaniała, uważna obsługa w restauracji. Całość dopełnia cudowna atmosfera i serdeczna, profesjonalna obsługa recepcji. Szczególne podziękowania dla Pani Ani z recepcji — pełen profesjonalizm, uśmiech i serdeczność. Zdecydowanie miejsce, do którego chce się wracać - Polecam.

  2. Maria Suchodolska-Czub ★★★★★

    Hotel ok. Duży plus za strefę SPA. Pokój przestronny, wygodne materace. Minus za telewizję, nic nie można było obejrzeć bo kanały nie odbierały. Plus za obiady, bardzo smaczne. Plus za obsługę recepcji i restauracji. Serdeczne podziękowania dla Pani Wioli za to że zawsze chętnie pomagała i miała do nas cierpliwość(takich pracowników warto docenić premią). Gorąco polecam

  3. Kuba Zajt ★☆☆☆☆

    Niestety jestem trochę zawiedziony tym hotelem.Pokój dramat materac na łóżku cały brudny,klamki od łazienki czymś wysmarowane i klejące płytki w łazience,ale do tego też ktoś w nocy pukał w ściany i nie mogłem spać.Jedyne co w tym hotelu było dobre to jedzenie.

  1. Mr T ★★★★☆

    Całkiem ciekawe miejsce. Blisko do stoków narciarskich. Widoki tez ładne. Co do pokoju to rozkładana sofa to tragedia nieda się na niej spać ( pogięta jak banan)

  2. Grzesiek Testuje ★★★★☆

    Bardzo dobrze położony hotel, z którego w nartach można wjechać na stok. Pokoje przestronne, dostęp do balkonów. Działająca kręgielnia 2 tory. Dostępny stół do bilarda w pomieszczeniu z barem. Bardzo dobre ceny alkoholi z wyższym %. Bardzo sympatyczna pani na recepcji. Dostęp do wypożyczalni sprzętu oraz możliwość kupienia karnetu, przechowalnia sprzętu. Jedzenie na 3,5 ale warta spróbowania zupa meksykańska o ile będzie dostępna. Z atrakcji warta do wymienienia sauna sucha i parowa oraz jacuzzi na zewnętrznym tarasie. Ładny widok na Zieleniec o ile dopisze pogoda

  3. Kama J ★★★★★

    Pokoje spore, dobrze wyposażone, że świetnym widokiem. Śniadania z dużym wyborem, bardzo smaczne, obiady również. Sympatyczna i pomocna obsługa. Świetna i duza narciarnia, możliwość wypożyczenia nart na miejscu i zakup karnetów ze zniżką dla osób zameldowanych- super opcja. I najlepsza lokalizacjA, tuż przy stoku, rewelacja! Polecam!

  1. Dwie najlepsze ptzyjaciulki XD ★★★★★

    Pierwszy raz zdecydowaliśmy się spędzić Święta Bożego Narodzenia 2024 oraz Sylwestra 2025 w tym hotelu.Jechalismy z pewna obawą. Okazało się, że niepotrzebnie. Było wspaniale. Dziękujemy pani Krysi za przepyszne jedzonko przez cały nasz pobyt( 10dni). Nie było słabego punktu w przygotowanych potrawach. Dziękujemy kelnerom (p. Andrzejowi i młodemu ( nie pamiętam imienia) za szczególną troskę i dbanie o gości w restauracji. Dziękujemy przemilej pani , która dbała o czystość w naszym pokoju .Paniom z recepcji za serdeczność, miłą atmosferę i zwyczajną życzliwość. Bardzo mile wspominamy ten nasz pierwszy, dluzszy pobyt w hotelu Zieleniec.Wszystko świetnie logistycznie rozwiązane. Pogoda również dopisała.Wyjezdzilismy się na nartach. W okresie świątecznym nie było dużo ludzi na stokach. W sylwestrowym również. Bylo doskonale.Kazdemu polecimy hotel Zieleniec. Dziękujemy za wszystko. Ewa Głąbikowska

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Hotel Zieleniec?

Hotel Zieleniec znajduje się przy Zieleniec 134, 57-340 Duszniki-Zdrój, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Hotel Zieleniec?

Można skontaktować się z Hotel Zieleniec pod numerem +48 748 660 433

Jak można dotrzeć do Hotel Zieleniec?

Do Hotel Zieleniec można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements