Byliśmy na lunchu, zupka smaczna, natomiast drugie danie choć wyglądało bardzo apetycznie to w smaku wcale takie nie było. Mięso: kurczak i wołowina twarde, nie dalo się pogryźć. Ogólnie liczyłam na prawdziwe azjatyckie dodatki, niestety w curry była papryka ,cebulą i cukinia krojone w ogromne kawałki - smak przeciętny, można zrobić podobne w domu. Obsługa bardzo miła, ale więcej tam nie zawitam.
Opinie
-
Anna Gie ★★☆☆☆
-
Konrad Olek ★☆☆☆☆
Z dużą nadzieją odwiedziliśmy lokal, ale niestety wyszliśmy mocno zawiedzeni. Największym minusem całego wieczoru była muzyka - chaotyczna, źle dobrana, totalnie nie do zabawy. Mieliśmy wrażenie, że za konsoletą stoi osoba pod wpływem alkoholu, z którą kontakt był praktycznie niemożliwy - opryskliwa, niespójna, nieprzyjemna w rozmowie. Zresztą to nie tylko nasze wrażenie - osoba ta jest znana w całym Głogowie z grania „na odpierdziel”, przepalona reputacja, zero świeżości czy zaangażowania. Zdecydowanie nie nadaje się do tworzenia klimatu miejsca, które aspiruje do miana czegoś wyjątkowego. Przy tym wszystkim jedzenie przeciętne, obsługa momentami nieuprzejma, a ceny jak z centrum Warszawy. Szkoda - bo wystrój naprawdę robi wrażenie, ale cała reszta woła o pomstę do nieba. Nie wrócimy i na pewno nie polecimy znajomym.
-
K B ★★★☆☆
Zupa z pieczonej kaczki bez smaku, bardzo słabo doprawiona. Szaszlyki z kurczaka w pierwszych kęsach smaczne jednak przy drugim troszke robi sie mdlo.. ale jak kto lubi. Szaszlyki oceniam jako smaczny. Salatka z grillowana poledwica wolowa bardzo dobra chociaz bardzo skromnie z tym miesem (naliczylam 5 niewielkich kawalkow na polmisku) Smazony makaron ryzowy z wolowina ( do wyboru moze byc z tofu badz z kurczakiem)- sladowe ilosci naprawde- porcja zacna ale tylko przez spora ilosc makaronu na talerzu. Zielone curry duza ilosc ryzu a znowu miesa sladowe ilosci. w karcie powinna byc podana waga miesa w danym daniu. co do drinkow…hmmm porazka!!!!! tez brakuje ile dany drink ma ml…pornstar- jakbym pila sztuczna multiwitamine, mai tai-za duzo limonki. wystroj klimat super. Obsluga na wysokim poziomie bardzo sympatyczne panie i pan w szatni rowniez pelna kultura.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres PIANO CLUB & PAD THAI?
PIANO CLUB & PAD THAI znajduje się przy Plac Konstytucji 3 Maja 2, 67-200 Głogów, Dolnośląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do PIANO CLUB & PAD THAI?
Można skontaktować się z PIANO CLUB & PAD THAI pod numerem +48 886 913 593
Jak można dotrzeć do PIANO CLUB & PAD THAI?
Do PIANO CLUB & PAD THAI można dotrzeć, korzystając z poniższego linku