Zamówiliśmy chrupiącego kurczaka(sos słodko- kwaśny smakował on bardzo dobrze,kurczak miał złotą i bardzo chrupiąca panierkę i było czuć że był on świeży jak również i ryż, danie dostaliśmy bardzo szybko, pani która przyjmowała nasze zamówienie była bardzo miła i zażartowała kiedy z powodu ulewy wróciliśmy z patio do środka czym poprawiła nam humor, atmosfera w lokalu była bardzo rodzinna i przytulna, menu jest dużo różnych pozycji więc znajdzie się coś dla każdego i ogólnie bardzo nam się podobało i na pewno wrócimy ☺️
Zdjęcia
Opinie
-
Maja Bryguła ★★★★★
-
Izabela Kępińska ★★★★☆
Nie wiem z czego wynikają negatywne opinie. Jedzenie zostało podane szybko na klimatycznych półmiskach jeszcze gotujące się po zdjęciu z ognia. Zamówiliśmy kaczkę 5 ciu smaków i kaczkę z trawą cytrynową. Mięso miękkie i smaczne. Ta z trawą cytrynową aromatyczna i ostra. 5 ciu smaków mogłaby być nieco bardziej doprawiona orientalnymi przyprawami ale ogólnie również bardzo smaczna. Ryż mięciutki dobrze ugotowany ani się nie rozklejał ani nie był surowy. Surówka przyzwoita, smaczna. Ceny bardzo atrakcyjne każdy będzie mógł znaleźć pozycję na swoją kieszeń. Porcje nie za małe, nie tak duże żeby nie móc wstać z krzesła. Można najeść się tak akurat i jeszcze zostaje odrobina miejsca na deser. Bardzo fajna alternatywa dla standardowego obiadu we włoskiej czy polskiej restauracji. Warto sprubować czegoś innego. Na pewno jeszcze wrócimy. :)
-
Joanna Dąbrowska ★☆☆☆☆
Zamawiam od czas do czasu i skazdym zamówieniem jest gorzej. Dziś zamawialiśmy poraz ostatni. Tego juz powoli nie można nazwać jedzeniem. Nie wiem na czym oni to smażą, przygotowują , olej czy jakas frytura. Zjadłem danie kilka godzin temu a wciąż siedzi na żołądku i mi się odbija właśnie tym czymś. Garść miętówek nie pomogła.
-
Patryk Burdan ★☆☆☆☆
Kurczak w cieście paskudny - smakuje jak skwarki - smaku kurczaka nie udało mi się poczuć. Pani nie potrafiła doradzić w wyborze. Za 15ml sosu słodko-kwaśnego 3zł - w innych "chińczykach" zawsze stoją dzbanki z sosami, a tutaj trzeba płacić. Klientów brak. Na pewno nie wrócę.
-
Damian G. ★☆☆☆☆
Zupa Pho to nieporozumienie. Brak kolendry, mięso to nie wołowina, a jakiś inny rodzaj, dodatkowo kwadratowy kawałek mielonki to nie mięso. Zupa nie była pikantna, w ogóle nie było czuć anyżu. Nie polecam jeśli ktoś już kiedyś jadł dobra zupę Pho i wie jak powinna smakować.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Bar "Hong - Ha"?
Bar "Hong - Ha" znajduje się przy Wrocławska 22, 67-100 Nowa Sól, Lubuskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Bar "Hong - Ha"?
Można skontaktować się z Bar "Hong - Ha" pod numerem +48 669 151 353
Jak można dotrzeć do Bar "Hong - Ha"?
Do Bar "Hong - Ha" można dotrzeć, korzystając z poniższego linku