Opinie

  1. wacek 901 ★☆☆☆☆

    Nie polecam na umówiony termin czekałem 2 tygodnie .Auto oddane na diagnostykę i demontaż pompy ABS . Dzwonię równo tydzień po oddaniu auta i dowiaduje się że mieli geriatrie na podnośniku i nie mieli miejsca żeby się zająć moim samochodem . Serio nie trzeba mieć doktoratu z mechaniki żeby wiedzieć że demontaż pompy i podpięcie do kompa nie wymaga podnośnika. Jeśli na temat jak na zdjęciu nie wystarczył tydzień to przy wymianie rozrządu bierzcie pod uwagę pół roku i ściągnięcie żurawia dźwigowego żeby operacja się udała . Szanujcie swój czas i pieniądze

  2. Marta Suska ★★★★★

    Potrzebowaliśmy szybkiej pomocy w nagłej sytuacji. Panowie od razu nas poratowali. Świetny kontakt, dobrze i szybko wykonana naprawa. Polecam!

  3. Rad Wijn ★☆☆☆☆

    Naprawa umówiona 2 tygodnie przed, mechnik kompletnie nie przygotowany, zapytał czy mam olej i filtr, oznajmil ze auto bedzie stalo cały dzień. Wrocilem do miasta i po drodze zajechalem na ul. Wrocławską gdzie zrobiono wszystko od ręki. Nie polecam, uwazam ze opinia na dobrymechanik jest na wyrost, nawet oceniając sam warsztat i podejscie do klienta.

  1. Iwona ★☆☆☆☆

    Auto oddałam do Panów z powodu niezamykającego się samochodu oraz do nabicia klimatyzacji. Wśród wielu dobrych opinii liczyłam na fachową i rzetelną naprawę samochodu. Panowie trzymali auto 3 tygodnie, ponieważ wymieniali wszystkie części, które mogły ulec zniszczeniu, w tym również moduł komfortu. Po trzech tygodniach (dzwoniłam do Panów również w międzyczasie, aby dowiedzieć się co z pojazdem) dostałam informacje, że niestety nie udało się zrobić auta. Poprosiłam Panów na miejscu aby nabili klimatyzacje, po 15 minutach Panowie stwierdzili, że wadliwa jest sprężarka, która powiedzieli, że mogą zrobić, jednak jest to dosyć kosztowne. Nie zgodziłam się i jak się później okazało bardzo właściwie, ponieważ po wizycie u innego mechanika okazało się, że sprężarka jest w bardzo dobrym stanie, a naprawa jej i tak by nie pomogła. Samochód został odebrany i zaprowadzony do innego mechanika, który zrobił auto w trzy godziny. Jak się okazało, uszkodzeniu uległ moduł komfortu, który Panowie podobno wymieniali. Za szukanie problemu w samochodzie, który nie został zrobiony również zapłaciłam. Na szczęście samochód trafił do właściwego mechanika, który znalazł problem i fachowo go rozwiązał.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres AMS - Auto Moto Service?

AMS - Auto Moto Service znajduje się przy Rydla 6, Nowe Miasto, 66-004 Zielona Góra, Lubuskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do AMS - Auto Moto Service?

Można skontaktować się z AMS - Auto Moto Service pod numerem +48 533 395 352

Jak można dotrzeć do AMS - Auto Moto Service?

Do AMS - Auto Moto Service można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements