Opinie

  1. Agata Czachnowska ★★★☆☆

    Masaż Mango rewelacja odprężający, dobrze wykonany. Pani masażystka super się spisała. Po wyjściu z gabinetu byłam pewna że jeszcze tu wrócę. Jednak sytuacja w recepcji zmieniła moją opinię. Miałam voucher i okazało się, że muszę dopłacić jeszcze 30 zł, ponieważ miałam wykonany masaż 60 min a na voucherze było 40 min. Sęk tym, że raptem 3 dni wcześniej specjalnie byłam osobiście zapisać się na masaż pokazując Pani w recepcji mój voucher. I to Pani sama wybrała dla mnie masaż i mnie zapisała. Mąż zapłacił za voucher 239 zł ja dostałam masaż za 239 zł do którego musiałam jeszcze dopłacić 30 zł. Herbaty Bali mango, która miała być po skończonym zabiegu nie dostałam. Mimo pozytywnych wrażeń z masażu w ogólnym rozrachunku czuje się rozczarowana.

  2. Dorota Skoczylas ★★★★★

    Jestem więcej ,niż zadowolona . Od wejścia relaksujący klimat wnętrza ,bardzo profesjonalny dobór odpowiedniego zabiegu ,ankieta przed zabiegiem . Pani wykonująca masaż bardzo uważna ,dopasowywała nacisk do blokad w ciele , masaż bardzo odprężający . Przemiła i dobrze przeszkolona obsługa . Klimatyczne miejsce . Na pewno będę wracać . Bardzo polecam .

  3. Małgorzata G. ★★★★★

    Masaż relaksacyjny, którego doświadczyłam, był naprawdę wyjątkowy. Czułam się zrelaksowana i odprężona. Przemiła obsługa, a pomieszczenia tworzyły atmosferę jak z innego świata – spokojną, przytulną i pełną harmonii. Zdecydowanie polecam każdemu, kto chce się zrelaksować i naładować

  1. Janina Klecha ★★★★★

    Przyjemne miejsce, profesjonalna obsługa. Skorzystałam z masażu relaksującego, bardzo polecam.

  2. Milena Radwanska ★★★★★

    bylysmy z mama dzisiaj i wyszlysmy mega zadowolone. cudowna atmosfera, zostalysmy poczestowane ciepla herbata. panie ktore nas masowaly maja malutkie lapki ale krzepę jak chlop. bardzo relaksujace przezycie napewno wpadniemy jeszcze nie raz. nie wspomne o bardzo milej pani z recepcji. jedyny malutki minusik to brak platnosci karta.

  3. To Ja ★★★☆☆

    Ogólnie ok, jestem zadowolona, wróciłabym raz jeszcze. Masażystka wykonała swoją pracę. Nie popadam w ochy i achy bo nie wiem... albo ten masaz był nie dla mnie, albo nie potrafiłam się odprężyć albo jakieś inne albo. Przy masażystce czułam się całkiem komfortowo. Efekt, nawet na drugidzień, nadal się utrzymywał, moje ciało i skóra czuło tą przyjemną ingerencję w nie. Jednak rzuciło mi się kilka szczegółów... W wystroju... wchodzisz do pokoju, zbyt ostre światło, wyobrażałam sobie bardziej dyskretne kinkieciki itp. Białe Grzejniki na ścianach też dużo psują, stoi miseczka, z żenującym napisem na papierze przyklejonym do ściany "napiwki"... Zmarzłam... Zza drzwi gabinetu, w którym jest masaż słychać rozmowy w rejestracji. Słaba dyskrecja. Mąż kupował mi voucher i pani z rejestracji od razu oznajmiła, że miałam już taki.... I co... mąż wyrozumiały, a co gdybym musiała tłumaczyć się "gdzie poszła kasa" :):):) Aczkolwiek to były Kupione vouchery i zrobione rezerwacje przeze mnie, no ale... chyba takich info nie powinno się udzielać... Na booksy informacja "po zakończeniu zabiegu podajemy znakomitą, zdrową kawę Serra Da Bocaina" - cóż, chyba im się skończyła.... a taką miałam ochotę ;)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Salon Masażu Orient Massage Bolesławiec?

Salon Masażu Orient Massage Bolesławiec znajduje się przy Góralska 39, 59-700 Bolesławiec, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Salon Masażu Orient Massage Bolesławiec?

Można skontaktować się z Salon Masażu Orient Massage Bolesławiec pod numerem +48 728 849 554

Jak można dotrzeć do Salon Masażu Orient Massage Bolesławiec?

Do Salon Masażu Orient Massage Bolesławiec można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements