Opinie

  1. MM ★★★★★

    Lepsza niż w Zielonej Górze. Polecam.

  2. Karolina Łanicka ★☆☆☆☆

    Często brakuje produktów, warzywa i owoce dramat( spleśniałe, gnijące) nikt nie dba o warzywniak. Do kaw i herbat nie ma jak się dostać zastawione na maksa paletami, mam małe dziecko i zakupy zawsze robię z wózkiem a w alejkach nawet nie ma jak przejechać zawsze pełno palet na sklepie których nikt nie raczy rozpakować. Przy kasach samoobsługowych doczekać się pomocy to cud. Na sklepie nie ma żadnego pracownika siedzą na magazynie i rozmawiają... Często słychać tylko śmiechy z zaplecza... Niestety jest to jedyna biedronka w mieście. Robię zakupy tylko w ostateczności, przeważnie wolę pojechać kawałek dalej do Nowej Soli biedronki tam są w lepszym stanie.

  3. Karolina BRAK ★☆☆☆☆

    Często brakuje produktów, warzywa i owoce dramat( spleśniałe, gnijące) nikt nie dba o warzywniak. Do kaw i herbat nie ma jak się dostać zastawione na maksa paletami, mam małe dziecko i zakupy zawsze robię z wózkiem a w alejkach nawet nie ma jak przejechać zawsze pełno palet na sklepie których nikt nie raczy rozpakować. Przy kasach samoobsługowych doczekać się pomocy to cud. Na sklepie nie ma żadnego pracownika siedzą na magazynie i rozmawiają... Często słychać tylko śmiechy z zaplecza... Niestety jest to jedyna biedronka w mieście. Robię zakupy tylko w ostateczności, przeważnie wolę pojechać kawałek dalej do Nowej Soli biedronki tam są w lepszym stanie.

  1. Alicja K ★★★★☆

    Panie bardzo miłe i pomocne. Niestety asortyment gazetkowy często omija ten dyskont a wystarczy odwiedzić Nowe Miasteczko i kupi się wszystko

  2. Marta Kaczmarska ★★★★★

    Biedronka jak każda inna. Asortyment dobrze wyłożony. Jeżeli wiemy czego się spodziewamy w Biedronce to polecam. Oczywiście może czasami być w niektórym miejscu nie ta cena. Ale to zrozumiałe bo dziewczyny /chłopaki mają tam dużo pracy. Ocena ogólna jest taka że bardzo mi się podobało. A obsługa była bardzo miła.

  3. Maciej Kowalski ★☆☆☆☆

    Najgorszy sklep,całkowicie osradzam sporzywki , a jeśli nie ma innego wyjścia to dokładnie sprawdzać termin przydatności do sporzycia. Ja osobiście naciełem się na włochate pieczarki , zieloną śluzowatą rybe a ostatnio śmietane do mizeri , przeczyściła mnie jak młodego kota po kluskach, najczęściej jeździmo do Otynia.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Biedronka?

Biedronka znajduje się przy Polna 6, 67-115 Bytom Odrzański, Lubuskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Biedronka?

Można skontaktować się z Biedronka pod numerem +48 800 080 010

Jak można dotrzeć do Biedronka?

Do Biedronka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements