Opinie

  1. Justyna Jastrzebska ★★★★★

    To miejsce ma niepowtarzalny klimat — od progu czuć tu pasję i szacunek do książek. Obsługa jest niezwykle serdeczna i zaangażowana, a pan z księgarni okazał się wyjątkowo pomocny. Nie tylko doradził w wyborze książek, ale też pięknie opowiadał o okolicznym rejonie, dodając całej wizycie wyjątkowego charakteru. Wybór tytułów jest szeroki i widać, że każdy klient jest traktowany z uwagą i życzliwością. To miejsce, do którego chce się wracać — po książki, po rozmowę i po atmosferę, której nie znajdzie się nigdzie indziej. Z całego serca polecam!

  2. Dorota Szymandera ★★★★☆

    Daję cztery gwiazdki że względu na naprawdę wspaniałą ofertę. Byłam dwa razy i dwa razy coś kupiłam, dla siebie i córki. Czyli coś dla mola książkowego i maluszka. Niestety dwa razy obsługiwała mnie baaaardzo niemiła Pani i może dałabym jedną gwiazdkę, ale każdy może mieć zły dzień nawet dwa razy pod rząd. Reasumując wybór wspaniały, do poprawy obsługa.

  3. Julitta ★★★★★

    Już dawno nie czułam się tak miło w księgarni. Bardzo uprzejmy Pan sprzedawca z niezwykłą pasją opowiadający o książkach. Aż miło było coś kupić. Fajnie, że są jeszcze takie miejsca i tacy sprzedawcy.

  1. Pa N ★★★★★

    Bardzo miłe miejsce, duży wybór ciekawych pozycji, również książek górskich i regionalnych. Dużo ciekawych książek dla dzieci i młodzieży. Sprzedający pan bardzo miły i pomocny. Polecamy

  2. Klaudyna Legień ★★★★★

    Świetne miejsce, została mi zaproponowana rewelacyjna książka zgodnie z oczekiwaniami. Pan Właściciel bardzo uprzejmy człowiek, podzielił się swoją szeroką wiedzą regionalną. Takich miejsc już jest naprawdę mało, polecam serdecznie!

  3. Stanisław Jamróz ★★☆☆☆

    Asortyment ciekawy, ale książki ustawione bardzo niestabilnie w ramach ekspozycji. Podczas oglądania jednej po kilkunastu sekundach na podłogę spadła inna, która stała obok. Pani (chyba) właścicielka zjawiła się momentalnie oglądając dokładnie zarówno tę książkę która spadła, jak i tę którą mieliśmy w dłoni ostrożnie oglądając. Okazało się, że książka która upadła miała delikatnie zmiętą stronę - czy od tego upadku, czy od wcześniejszego - tego się nie dowiemy. Zostaliśmy potraktowani jak intruzi, pomimo że od razu przeprosiliśmy i zaproponowaliśmy zapłacenie za książkę - co też uczyniliśmy - jesteśmy uczciwymi ludźmi i szanujemy książki, oboje z żoną jesteśmy czytelnikami - jak wspomniałem, ten nieszczęśliwy egzemplarz spadł po dobrych 15 sekundach. Półka znajduje się przy klimatyzatorze z aktywnym nawiewem, co również uważam miało wpływ na sytuację. Dwie gwiazdki, ze względu na na prawdę ciekawy asortyment. Jeśli ktoś zdecyduje się na wizytę w tej księgarni, doradzam od razu poprosić obsługę o podanie jakiejkolwiek książki, by nie narazić się na niepotrzebny stres i wydatek. Jakość obsługi klienta zdecydowanie do przemyślenia i wyciągnięcia wniosków na przyszłość. Warto również przemyśleć ustawienie książek, tak aby usunięcie jednej nie powodowało przypadkowego efektu domino.

  1. Alicja Jatkowska ★★★★★

    Księgarnia jest ekstra, bardzo miła obsługa i dużą różnorodność książek. Znalazłam tam dwa dzieła, których nie mogłam znaleźć w żadnych innych księgarniach.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Księgarnia EMAKS?

Księgarnia EMAKS znajduje się przy Konstytucji 3-ego Maja 52/50, 58-540 Karpacz, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Księgarnia EMAKS?

Można skontaktować się z Księgarnia EMAKS pod numerem +48 757 618 551

Jak można dotrzeć do Księgarnia EMAKS?

Do Księgarnia EMAKS można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements