Opinie

  1. Tomek Wojtania ★☆☆☆☆

    UWAGA Przestrzegam przed tą firmą!!! Sprzedali mi wadliwy dywan (w opisie I klasa ,bez wad) a dywan ma wybrzuszenia oraz jest zszywany z 3 kawałków, jeszcze tłumaczą że to końcówki i że nie ma prawa reklamacji(poprosiłem o podstawę prawną...cisza,wiedzą że to ich własny wymysł). Straszą mnie prawnikiem za komentarze na Fb oraz Instagramie.Dywan zamiast przyjechać kurierem, to przywiózł go Pan samochodem kombi zgięty i wciśnięty w nogi pasażera(dywan 300x400)Sprawa zgłoszona na reklamacje, brak reakcji. Zgłaszam sprawę do UOKiK (Rzecznik praw konsumentów)Jeśli to okaże się nieskuteczną zachętą do reklamacji produktu, idę z tą firmą do sądu. Mam szereg maili oraz zdjęć potwierdzających całą sprawę. Zastanówcie się dwa razy zanim kupicie w tej firmie. Skoro Właściciele się pofatygowali odpisać w opiniach a nie do mnie na maila lub zadzwonić, to teraz Ja wyjaśnię przebieg sprawy aby wszyscy mieli jasny wgląd w sytuację. Dywan kupiłem poprzez stronę jako "BEZ WAD"(zdjęcie w załącznikach). Kupiłem zapłaciłem i czekałem na przesyłkę. W dniu dostawy wysłałem maila ze zdjęciami uszkodzeń dywanu i czekałem na propozycję co mam z tym zrobić. Państwo jedynie proponują abym na własny koszt odesłał WADLIWY(Niezgodny z opisem towar) Informowałem Was wielokrotnie że dywan leży rozwinięty na ogrzewanej podłodze od 3 tygodni i nic się nie zmienia z wyglądem, jednocześnie REKLAMOWAŁEM wadliwy produkt.Pomimo mojej REKLAMACJI wadliwego produktu, nie otrzymałem do dziś odpowiedzi. Przypominam Państwu iż "Zgodnie z art. 7a ust. 2 Ustawy o prawach konsumenta, brak odpowiedzi przedsiębiorcy na reklamację w terminie 14 dni oznacza jej uznanie" Chyba wszyscy oglądający te zdjęcia nie maja wątpliwości o wadach produktu, co jasno i wyraźnie widać. Na załączonym zdjęciu widać belkę na którą został nawinięty dywan składającą się z 3 części poklejoną taśmą, w połączeniu z wciśniętym dywanem w przestrzeń nóg pasażera podczas transportu macie odpowiedź na wadę .To jest to Państwa "Dokładamy również wszelkich starań, aby były odpowiednio zabezpieczone, ponieważ zależy nam na tym, aby dotarły do klientów w idealnym stanie i nie uległy uszkodzeniu w transporcie"? Albo mylicie Państwo osoby albo co bardziej prawdopodobne celowo kłamiecie że pytałem o możliwość zwrotu "Jeszcze przed dostawą podpytywał Pan nas telefonicznie, odnośnie ewentualnego zwrotu, ponieważ zakup był szybki i może okazać się nie do końca przemyślany." O nic takiego nie pytałem. Obrażacie mnie sugerując że "Ze zdjęć wynikało, że dywan leży zwinięty w zagraconym pomieszczeniu i nic nie można było z nich wywnioskować" Podsumowując. Państwa dywan, czeka obecnie zwinięty z zachowaniem należytej staranności i dbałości, w pomieszczeniu ogrzewanym wraz z rekuperacją oraz "nie zagraconym ". Jeśli liczycie Państwo że odpuszczę moje ok 3500 to do zobaczenia w Sądzie, a wtedy koszty będziecie mieć znacząco wyższe. Życzę zdrowych Świąt i mądrych decyzji.

  2. ewa musial ★☆☆☆☆

    Ostrzegam - nie róbcie tu zakupów. Brak odpowiedzi na emaile, brak kontaktu telefonicznego. Po odstąpieniu od umowy i zwrocie towaru brak kontaktu, brak zwrotu pieniędzy. Dramat!

  3. Łukasz Babula ★☆☆☆☆

    NIE polecam. Wygląda na to, że zostałem OSZUKANY i OKRADZIONY - sprawa jest w sądzie. W dniu 22 kwietnia 2025 r. zamówiłem tu komodę opisaną jako „bez wad”. Towar dotarł, ale był poważnie uszkodzony - w sposób, który jednoznacznie wyklucza uszkodzenie w transporcie. W związku z tym po tygodniu złożyłem pisemne odstąpienie od umowy z tytułu rękojmi i uszkodzony mebel został zwrócony. Sklep powinien zwrócić nie tylko cenę towaru, ale również koszt odesłania. Do dziś (prawie dwa miesiące od zwrotu) nie otrzymałem swoich pieniędzy. Firma nie odpowiada na e-maile ani telefony. CAŁKOWITY BRAK REAKCJI - mimo wcześniejszych telefonicznych obietnic. Pozew cywilny złożony.

  1. Rafał Walaszek ★★★★☆

    Zamówienie złożone ponad miesiąc temu – brak towaru, brak kontaktu, brak pieniędzy. Ostatecznie sklep odpowiedział na maila w sposób rzeczowy. Choć nie była to odpowiedź, która mnie ucieszyła, został obiecany zwrot środków oraz rabat.

  2. Magdalena Somos ★☆☆☆☆

    Absolutnie NIE polecam. Otrzymałam złą paczkę, którą musiałam odsyłać aby otrzymać moje pierwotne zamówienie, po czym dostałam znów ZŁE zamówienie - pomylili klosze lampy podczas pakowania. Właściciel zapewniał telefonicznie, że zwrócą wszystkie pieniądze i mogę zatrzymać towar. Zaufałam i znów zawód - mijają tygodnie i pieniędzy za wadliwy towar na koncie nie ma! Brak odpowiedzi na wielokrotne maile z pytaniem o przelew. Totalne lekceważenie klienta, który powierzył im swoje pieniądze!

  3. Aneta Olejnik ★★★★★

    Ekspresowa wysyłka, mebel dobrze zapakowany. Bardzo atrakcyjne ceny. Polecam.

  1. Karolina Pasoń ★★★☆☆

    Ocena sklepu internetowego: 3 gwiazdki tylko dlatego, że mebel dotarł w całości. kupując szafkę była informacja o czasie realizacji 14 dni. Proszę nie kierować się tą informacją, gdyż jest absolutnie niewiążąca. Po złożeniu zamówienia dostaliśmy maila z czasem realizacji wynoszącym 24 dni. Dodatkowo kontakt mailowy ze sklepem jest fikcją. Nie uzyskaliśmy żadnej odpowiedzi na dwa zapytania. Outlet MEBLOWY wysyła meble firma kurierska, która nie dostarcza mebla pod drzwi! Co więcej, nie było o tym informacji podczas zakupu, ani możliwości dopłaty za taką usługę. Żenada. Dodatkowo proszę nie liczyć na doręczenie na drugi dzień od nadania, nie dostaną Państwo żadnego sms kiedy można spodziewać się przesyłki, u nas było to na 3 dzień od nadania. Finalnie 30kg mebel dotarł do nas po 28 dniach od zakupu, a o dacie doręczenia i o tym, że nie zostanie dostarczony pod drzwi, dowiedzieliśmy się od kuriera tego samego dnia na 2h przed przyjściem przesyłki. Nie polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Outlet Meblowy Monrol?

Outlet Meblowy Monrol znajduje się przy Magazynowa, 67-100 Nowa Sól, Lubuskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Outlet Meblowy Monrol?

Można skontaktować się z Outlet Meblowy Monrol pod numerem +48 683 569 658

Jak można dotrzeć do Outlet Meblowy Monrol?

Do Outlet Meblowy Monrol można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements