Opinie

  1. Alicja Rutkowska ★★★★★

    Zawsze świeże warzywa.

  2. Krystyna Andrzejewska ★★★★★

    Bardzo dobrze zaopatrzony i sympatyczna, uprzejma obsługa.

  3. Dariusz Podgórski ★★★★★

    Wszystko bardzo świeże a obsługa przemiła. Polecam

  1. Zuzanna Kowalska ★★★★★

    Lubię do Was zaglądać ;) Dziewczyny bardzo miłe, uśmiechnięte. Sklep zawsze super zaopatrzony. Dla mnie wszystko na plus. Pozdrawiam serdecznie

  2. B. ★☆☆☆☆

    Będąc dzisiaj w sklepie nikt z wchodzących do sklepu nie zdezynfekował rąk, brak rękawiczek jednorazowych. Każdy jeden klient przebierał w gruszkach,salacie,jabłkach/ towarze nie opakowanym. Dwie ekspedientki+właściciel nikomu nie zwrócili uwagi. Szok! PS. Złośliwość wlasciela prerasta jego samego, oraz jego komentarz, jakby maska moja nie zasłaniala nosa co jest kompletnym kłamstwem. Do tego argument, iż nie jest w stanie upilnowac paru osób, w małym sklepiku , w którym szczególnie powinno dbać się o higienę podczas pandemi, przy towarze, który nie jest opakowany. Rozwiązaniem byłaby dostępność jednorazowych rękawiczek, ogólnie dostępnych w innych miejscach/ sklepach w mieście. Na co właścicielowi najwidoczniej żal jest wydać pieniądze, drobną sumę, po to, aby klient poczuł się bezpiecznie ,iż nie przyniesie zarazy do domu razem z zakupioną sałatą, innym warzywem lub owocem. Ceny towaru w sklepie są wyższe, niż w innych miejscach, dlatego i standard usług powinien także być nieco wyższy, i choćby dla faktu samego powinno pana stać na zakup groszowych rękawiczek jednorazowych.

  3. Daniel M ★★★★★

    Najlepszy sklep owocowo warzywniczy Produkty pierwszej świeżości, obsługa zna pochodzenie towaru i przystępne ceny . Szczerze polecam .

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Sklep Spożywczy „Monika”?

Sklep Spożywczy „Monika” znajduje się przy 67-100 Nowa Sól, Lubuskie, Polska

Jak można dotrzeć do Sklep Spożywczy „Monika”?

Do Sklep Spożywczy „Monika” można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements