Opinie

  1. Barttek ★★★★★

    Najlepszy kebab w zg kupujemy tu dosyć często mogę polecić każdemu nigdy nie zrobili żadnego bubla jedzenie mają dobre i świeże Pozdro

  2. Molotov Kok ★☆☆☆☆

    W dniu wczorajszym zamówiliśmy kebab w bułce. Frytki gumowe jakby leżały jakis czas bułka sie rozpadała a surówek wiecej niż frytek. Dwie młode Panie ktore tam pracują chyba serwują przeleżałe produkty . Po tak obfitym posiłku od 3ej w nocy spędzam czas na tronie do teraz . Kebab był kompletnie nie świeży. Cos nie pyklo i poszło nie tak .

  3. Osoba X ★☆☆☆☆

    Jeden z największych błędów jaki zrobiłem w życiu to zjedzenie tutaj. Kula mocy tak zwana, pita sypie się jak tylko weźmie się do ręki, jedyny plus to frytki, chociaż nie do końca. Mimo tego, że kebab był zrobiony szybko, to Pani bez rękawiczek wrzucała frytki zarówno do frytkownicy jak i z miski na tortille. Zdecydowanie najgorszy kebab jaki w życiu spróbowałem.

  1. Filip Korczyński ★☆☆☆☆

    Kebaba próbowałem kilka razy. Cena to niestety porażka. W centrum miasta jestem w stanie zjeść dwa kebaby w cenie jednego tutaj. Rollo to jakiś dramat. Placek jest wysuszony i strasznie się kruszy, nie ma opcji zjedzenia bez narobienia bałaganu wokół. Warzywa są świeże co napewno jest plusem. Sosy są okej. Mięso to słabej jakości kula, dużo chrząstek i twardych elementów które trzeba wypluwać. Kebab letni przez co wszystko w środku jest gumowe. Nie polecam

  2. Dagmara Florczak ★☆☆☆☆

    Cena nie adekwatna do wielkości loda! Na zdjęciu rzekomo duży lód. Widać że nie każdy powinien tam podawać lody. Zawsze kupowałam tu lody ale dziś Pani inna niż zawsze nie wie jaka wielkość powinna Dać

  3. Kuba K ★★★☆☆

    KEBAB. Bardzo słone mięso w kebabie. Chyba ktoś nie zapanował nad solniczką podczas mocnego doprawiania kuli. Świeże warzywa. Dodatek sera to odczuwalna różnica ale tylko w cenie. Ogólnie to całość bardzo przeciętna. Dosyć drogo i niestety mało smacznie.

  1. Michał T. ★★★★★

    Wpadłem do tej budy na kebaba z przypadku i byłem bardzo mile zaskoczony. Bardzo smaczny kebab. Mięso kula, ale podpieczone i cienko skrojone. Warzywa mega świeże, smaczne i dobre sosy. Na minus trochę tortilla, jakaś taka wysuszona. Generalnie chętnie tam wrócę jak będę w pobliżu. Jakość i wielkość do ceny jak najbardziej akceptowalna.

  2. Balbina Pp ★★★★★

    Najlepszy kebab w mieście , choć pięć gwiazdek to warunkowo wystawiam. Ostatnio bułka jest coraz mniejsza . Obsługujący Pan robi kebaby jak należy , panie już niekoniecznie... Bo robią budżetowo i różnica jest widoczna. Szkoda że na wynos zawijając kebaby nie podkłada się folii ponieważ bardzo dużo sosów zostaje na folii aluminiowej i nijak nie można tego odzyskać :( Bardzo dużym problemem jest dodzwonienie się. Odbierają jak im pasuje.

  3. Radek Grussy ★☆☆☆☆

    Mega tortilla rzeczywiście duża, ale w środku mięsa i surówek nie za wiele, końcówka to praktycznie samo ciasto. Mięso zimne, twarde, żylaste. Chrząstki, które nie da się pogryźć. Nie byłem w stanie zjeść tego kebaba do końca. Jedyny plus to świeże i dobre surówki. Raczej już tutaj nie wrócę, nie polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Doner Kebab i Kraina Lodów?

Doner Kebab i Kraina Lodów znajduje się przy Ochla-Kożuchowska 1, Nowe Miasto, 66-006 Zielona Góra, Lubuskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Doner Kebab i Kraina Lodów?

Można skontaktować się z Doner Kebab i Kraina Lodów pod numerem +48 576 575 220

Jak można dotrzeć do Doner Kebab i Kraina Lodów?

Do Doner Kebab i Kraina Lodów można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements