Opinie

  1. Andreas Woytenka ★★★★★

    Poszukujesz ciszy i spokoju to miejsce dla ciebie. Hotel z elementami historii. Ponadto bardzo miła obsługa. Smaczne i urozmaicone posiłki

  2. Marek Nowak ★★☆☆☆

    Niestety nie mogę wystawić pozytywnej opinii. Poza położeniem hotelu wiele rzeczy było nie tak. Zaczynając od pokoju. Nie działał telewizor i 1 lampka nocna. Włączając światło w łazience tak buczało, że nie dało się tego wytrzymać. Był aneks kuchenny ale co z tego jak nie było nawet małej ściereczki/gąbki i płynu do naczyń. Od wielu dni było głośno o tym, że będzie piękna pogoda na ten weekend a w ogrodzie nie było trampoliny a miejsca na minigolfa były całe w igliwiu w ogóle nie zachęchające i nieprzygotowane. Na śniadanie nieświeży chleb i cały czas czegoś brakowało a Pani była 1 i nikt jej nie pomógł... W sali zabaw przez 2 dni puste butelki i mimo, że przechodziły osoby z obsługi to nikt ich nie zabrał. Wiem, że to hotel tylko 3-gwiazdkowy ale i tak spodziewaliśmy się czegoś więcej...

  3. Ann Sta ★★★★★

    Trudno a bardziej zaciszne miejsce. Jest świetnie, obsługa przemiła i pomocna, wszystko można załatwić, pokoje duże, przestronne, duże fajne balkony. Możliwość umówienia się na dowolna godzinę na masaże: BOSKO! Jedynie osoby niewprawione w jeździe samochodem może przerażać dojazd: typowa wąska górska droga (asfaltowa), ale - hotel jest niemal na końcu świata, brak sąsiadów:) więc dojazd mysi być krętymi górskimi drogami, nie ma wyjścia;) a zjeżdżając w dół "do miasta" mamy już wszystko, dość dużo też jest w okolicy atrakcji. Więc miejsce naprawdę godne polecenia!

  1. Roman Jugosławianin ★★★☆☆

    Concordia to świetna baza wypadowa do górskich wędrówek. Piękny widok z okna, duże i komfortowe pokoje. Na minus mam wrażenie , że restauracja trochę się popsuła. Gdy byliśmy w zeszłym roku było zdecydowanie szybciej podane jedzenie i smaczniejsze. Teraz jako jedyni goście czekaliśmy około godziny, gdzie dostaliśmy zupę z nie rozpuszczonym proszkiem i surowego niedosmazonego kotleta. Miejsce urokliwe i godne polecenia, ale restauracja wymaga poprawy i powrotu do wcześniejszych standardów.

  2. Justyna Rodak ★☆☆☆☆

    MECHIKORA . Długo zbierałam się by napisać tą opinie ponieważ nie będzie ona przychylna . Wygrałam kolację w tej restauracji, jako mieszkanka Zachełmia bardzo ucieszyłam się z wygranej i pędziłam do odnowionego miejsca jak na skrzydełkach. Niestety wraz z partnerem nie spodziewaliśmy się takiej katastrofy . 2 tygodnie wcześniej zglosilam date i godzinę przybycia , w ten dzień przed restauracja "przywitało"nas 5 kobiet palących papierosy na wejściu, na przystawke wybraliśmy zupe czekaliśmy na podanie tego dania 40 minut ! w restauracji bylismy tylko my i spora część załogi. Jak później usłyszałam organizowane było ognisko na zewnątrz, owszem widziałam 6 osób przy ognisku ale to nie usprawiedliwia czasu oczekiwania na zupę tym bardziej że umawialiśmy się dużo wcześniej i restauracji powinno zależeć na dobrej opinii, sprawnej obsłudze i zadowoleniu klienta. przyszedł czas na 2 danie . minęło kolejne pół godziny . zaczęłam się lekko irytować czekając już godzinę łącznie , rozczarowanie wzięło górę gdy oba dania dotarły TORALNIE , TOTALNIE ZIMNE . Kelnerka podając je powiedziała że orzeorasza za dlugi czas oczekiwania. Teraz ? Dopiero? Poważnie? powinniśmy być poinformowanie na wstępie. Ruch był naprawdę znikomy a Panie co chwile wychodziły na kolejnego dymka patrząc na nas zza szyby .. no matko święta?! Po godzinie w nowej restauracji wyszliśmy GLODNI I ŹLI , zostawiając jedzenie na stole . pracuje w gastronomi od lat i nigdy nie pozwoliłabym sobie na takie zagranie . Prosiłam menadżerkę o wyjaśnienie sytuacji i obejrzenie kamer , coś takiego nie powinno mieć miejsce. Przykro tym bardziej że jesteśmy na tej wiosce jak jedna wielka rodzina .....

  3. Bartłomiej Witeszczak ★★★★☆

    Oceniam tylko restaurację, odwiedzoną po drodze na szlaku: smacznie i szybko, zostaliśmy sprawnie obsłużeni jako goście z zewnątrz mimo trwającej obiadokolacji dla licznej grupy gości hotelu. Porcje solidne.

  1. Ala Ala ★★★☆☆

    Przyjechaliśmy do tej restauracji z polecenia osoby, u której wynajmowaliśmy apartament. Mieliśmy mieć 10% zniżki, dopiero później gdy już odjechaliśmy okazało się, że nic nie zostało nam nabite ale za to pamiętała pani o nabiciu na kasę dodatkowego pojemnika na wynos z jedzeniem. Menu bardzo drogie. Ogólnie wydaje się ciekawym miejscem dla rodzin z dziećmi jako baza noclegowa. Co do restauracji, to jesteśmy rozczarowani.

  2. Barbara Kopycka ★★★★★

    Jedzenie w restauracji MechiKora jest niesamowite. Zupa krem kurkowa to najlepsza zupa jaką jadłam do tej pory. Porcje tak duże, że ciężko zjeść całość. Obsługa bardzo sympatyczna. Dojazd do restauracji pełen ciekawych widoków. Polecam bardzo i zachęcam do odwiedzenia tego miejsca.

  3. Wojciech J ★★★★★

    Dobrze usytuowane miejsce z mikroklimatem. W Święta Bożego Narodzenia spada śnieg i jest mróz. Ładny wieżyczki widokowej. Spokojna rodzinna atmosfera. Smaczne jedzenie. Przyjazna obsługa hotelu. darmowy internet i parking. Dobry punkt startu pieszych wypraw na Zamek Chojnik, do wodospadu Szklarki i inne szlaki Karkonoszy. Blisko do Term Cieplickich w Jeleniej Górze. Polecam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Hotel Concordia | Restauracja Mechikora?

Hotel Concordia | Restauracja Mechikora znajduje się przy 58-562 Zachełmie, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Hotel Concordia | Restauracja Mechikora?

Można skontaktować się z Hotel Concordia | Restauracja Mechikora pod numerem +48 726 000 026

Jak można dotrzeć do Hotel Concordia | Restauracja Mechikora?

Do Hotel Concordia | Restauracja Mechikora można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements