Opinie

  1. Aleksandra Muzyk ★★★★☆

    W tej cenie, aż nadto. Duży pokój z częścią wypoczynkową, telewizor, lodówka. Dużo przestrzeni wokół hotelu,cisza.Pokoje może wymagają trochę nowej farby ale jak chcemy ideał to szukamy 5 gwiazdkowych hoteli

  2. Sylwia Ławniczak ★☆☆☆☆

    Byliśmy gośćmi na imprezie sylwestrowej 2019.. To była totalna porażka.. 'Zimny bufet' był wystawiany chyba rano, bo wszystko było wyschnięte, dania na 'ciepło' pozostawiały wiele do życzenia, w większości były letnie, prawie zimne i niesmaczne. DJ, o ile tak można nazwać kogoś kto puszcza muzykę z kaset, nie przyjmował słów krytyki, był niemiły i opryskliwy (w sumie to się nie dziwie, ponieważ wielu uczestników imprezy miało do niego uwagi, z czym nikt się nie krył. Podsumowując - najgorsza impreza sylwesterowa na jakiej miałam 'przyjemność' być. Nie polecam.

  3. Izabela Z ★★★☆☆

    Biorąc pod uwagę że jest to jedyny w okolicy hotel z taką dużą ilością pokoi to jest ok. Pokoje nie najgorsze z łazienkami. W pokojach mogliby zadbać o naprawy. Tu nie ma żarówek tam lampka wisi lub nie działa. Niestety duuuuży minus za to że przy rezerwacji podawali inna cenę a gdy przyszło do płacenia to zapłaciliśmy więcej. Hotel wykorzystuje niestety sytuację że jest impreza w okolicy i podwyższa ceny nie informując o tym Klienta przez telefon.

  1. Damian Pankracy ★★★★★

    Wszystko w porządku. Warunki adekwatne do ceny, pokoje czyste, wyposażone. Restauracja jest w budynku 25 metrów dalej, jeżeli komuś przejście takiego dystansu psuje wrażenia, to nie polecam. Jeżeli ktoś szuka normalnego, czystego i taniego hotelu to polecam.

  2. Daniel Pingwin ★★★★★

    Bylismy tam w ten weekend grupa w 15 osob. Sami offroadowcy. Hotel czysty , fajne lazienki. Jest mydlo , sa reczniki. Jest telewizor. Bardzo , bardzo mila obsluga. Czekali na nas z kolacją. Bardzo dobre sniadanie. Obiekt z wlasnym parkingiem , zamykanym na noc. I to wszystko za bardz ale to bardzo przystępną cene. Polecam i na pewno niebawem znow Panstwo odwiedzimy. Ps. Przepraszam za to bloto na korytarzach.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Hotel Chrobry Wiechlice?

Hotel Chrobry Wiechlice znajduje się przy Jesionowa 3, 67-300 Szprotawa, Lubuskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Hotel Chrobry Wiechlice?

Można skontaktować się z Hotel Chrobry Wiechlice pod numerem +48 683 767 007

Jak można dotrzeć do Hotel Chrobry Wiechlice?

Do Hotel Chrobry Wiechlice można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements