Bardzo polecam - cały personel jest niezwykle przyjazny, pomocny i życzliwy. Panuje tu miła atmosfera, a lekarz rodzinny podchodzi do pacjenta z zaangażowaniem i profesjonalizmem. Czuję, że jestem w dobrych rękach i z czystym sumieniem mogę polecić tę przychodnię innym.
Zdjęcia
Opinie
-
Martyna ★★★★★
-
A N ★☆☆☆☆
Brak punktu Pobrań, brak jakiegokolwiek wyposażenia, nie ma nawet wieszaka na kurtki, ani kosza na śmieci, ze wszystkim trzeba i tak jeździć do Zielonej Góry, lekarze niechętnie kierują na jakiekolwiek badania, nawet te podstawowe, biegasz w te i we wte, zamiast na 1 wizycie zlecić kilka badan, to nie, jesteś odsylany w kolko, jak ktos ma czas na emeryturze i pieniądze to może jezdzic po kilka razy, lekarka mając przed oczami nieprawidłowe wyniki morfologii mówi że wszystko jest w porządku, nie polecam jeśli zależy Ci na swoim zdrowiu. Odmowiono wiele razy przyjecia osoby dorosłej i dziecka z gorączka, bo były szczepienia, czy naprawdę te 5 min by zbawiło lekarza, i odmawia się osobie z gorączka wizyty? Zgloszone to zostalo do Nfz i urzędu ZG. Tak brudnej toalety nie widzialam juz dawno i to w osrodku zdrowia? Pani recepcjonistka bardzo humorzasta, na nifzym się nie zna i nic nie wi3, myla nawet daty szczepoen dzieci, bo do 5ciu nie potrafia policzyc w kalendarzu przed oczami, żenada, personel wulgarny, odnosi się chamsko do pacjentów, bez powodu, proponuję zmienić pracę na taką nie wymagająca kontaktu z ludźmi. Zmieniłem razem z rodziną i znajomymi przychodnie, gdzie da sie drobne sprawy załatwić telefonicznie:np skierowanie, recepta, skierowanie na badanie bez potrzeby fatygowania sie osobiscie i zajmowania terminu osobom, które muszą sie pokazać lekarzowi osobiscie. Jeśli idziesz do lekarza raz w roku po recepte, bedziesz tu zadowolony :) Masazysta to studencik, ktory nie ma zadnej wiedzy a za zwykly masaz bierze 160 zl,ktory jest w zasadzie głaskaniem, podczas gdy rehabilitant z krwi i kosci w ZG 110 zl i facet naprawdę wie co robi. Dla nie wymagających niczego,ta przychodnia będzie jak znalazl.pozytywne opinie pisane przez znajomych, każdy z sąsiadów z ktor6mi rozmawiam śmieje się z tej przychodni pożal się Boże.... Lekarz główny nie potrafi przepisać leku, skierowac na badania, odsyla z kazdym drobiazgiem na sor bo sobie nie radzi, śmieją się w spzitalu, ze niedlugo po plaster beda pacjenci z ochli na sor jeździć i spytac ktora godizna, bo ten wykwalifikowany personel t6lko odbębnia wizyty, ani razu nie wypisali prawidlowo recepty, pacjent mad4zejszy musi byc od lekarza, skargi do nfzu już poszly.
-
Marta Krawczyk ★★★★★
Chciałam z czystym sercem polecić przychodnie , pełen profesjonalizm, bardzo miłe panie w rejestracji , mega pomocne zawsze uśmiechnięte, lekarze również pełen profesjonalizm ,widać że podchodzą bardzo sumiennie do swojego zawodu. Polecam .
-
Paulina Jabłońska ★★★★★
Chciałabym serdecznie polecić Przychodnię Ochla Med. To już moja kolejna wizyta w tym ośrodku zdrowia i po raz kolejny jestem bardzo zadowolona. Przede wszystkim ogromne wrażenie robi profesjonalizm personelu – zarówno lekarz (doktor Szczepański), jak i pielęgniarki. Są niezwykle kompetentni i zaangażowani w pomoc pacjentowi. Podczas każdej wizyty czułam się kompleksowo zaopiekowana. Dokładnie wysłuchano moich problemów, przeprowadzono szczegółowy wywiad i zaproponowano konkretne rozwiązania, które okazały się skuteczne. Czuć, że pacjent nie jest traktowany „taśmowo”, a każda osoba jest tutaj ważna. Zdecydowanie polecam Ochla Med każdemu, kto szuka fachowej opieki medycznej i ludzkiego podejścia do pacjenta. Cała moja rodzina już należy do pacjentów Przychodni.
-
Małgorzata Myczkowska ★★★★★
Przychodnia Ochla MED to wspaniałe, pełne Profesjonalizmu miejsce, w recepcji, jak i u lekarzy. Wszystko przebiega sprawnie, a wizyty odbywają się bez długiego oczekiwania. Lekarze są kompetentni, uprzejmi i dokładnie tłumaczą diagnozę oraz sposób leczenia. Panie w recepcji są bardzo miłe i pomocne. Dodatkowo przychodnia jest czysta, nowoczesna i dobrze zorganizowana. Pan doktor Jakub prowadzący przychodnie jest bardzo profesjonalny miły i pomocny Serdecznie polecam
-
Karolina Myczkowska ★★★★★
Świetna przychodnia! Profesjonalna i miła obsługa zarówno w recepcji, jak i u lekarzy. Wizyty odbywają się punktualnie, a personel zawsze chętnie odpowiada na pytania i doradza najlepsze rozwiązania. Dodatkowo przychodnia jest czysta i dobrze zorganizowana. Bardzo polecam wszystkim, którzy szukają rzetelnej opieki medycznej
-
Mariusz Śliwiński ★☆☆☆☆
Chyba tylko masażysta Mateusz ma pojęcie na temat swojej pracy... Pierwszy raz w życiu spotkałem się z sytuacją, że lekarz nie chce osłuchać pacjenta bądź dać skierowania do specjalisty patrząc na wypis z SOR-u, który jasno to sugeruje, a potem wyprasza go z gabinetu nie potrafiąc powiedzieć co mu jest (lekarz prowadzący całą przychodnie nie potrafił postawić jakiejkolwiek diagnozy patrząc na wypis!!!). Pani na recepcji jest tam statystką - na początku mówi, że nie ma terminów (wcale!!!), potem z łaską stwierdza, że może jednak jest ale TYLKO o tej i tej godzinie, a następnie każe pacjentowi czekać 45 minut w poczekalni. Całości dopełniają lekceważące, a czasami wręcz złośliwe komentarze ze strony zarówno lekarzy jak i obsługi, można odnieść wrażenie, że ci ludzie są tam za karę, a pacjent to dla nich persona non grata. Podsumowując: proszę pani/proszę pana jeżeli zależy Ci na swoim zdrowiu i oczekujesz od lekarza profesjonalizmu omijaj tą przychodnie z daleka.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Ochla MED?
Ochla MED znajduje się przy Ochla-Topolowa 4, Nowe Miasto, 66-006 Zielona Góra, Lubuskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Ochla MED?
Można skontaktować się z Ochla MED pod numerem +48 572 601 881
Jak można dotrzeć do Ochla MED?
Do Ochla MED można dotrzeć, korzystając z poniższego linku