Opinie

  1. Margo ★☆☆☆☆

    Bardzo niemiła obsługa, syn zamówił hot doga bez sosu a Pani blondynka zrobiła z sosem i powiedziała że trzeba wyraźnie mówić, zawsze nieuprzejma dla dzieci

  2. Joanna Hlożek ★★★★★

    Bardzo szybka i miła obsługa. Dobrze wyposażony sklep. Czysto. Córka chętnie u Was robi zakupy. Szkoda, że to ostatni rok jej kursów w szkole po sąsiedzku.

  3. Edyta Wójcicka ★★★★★

    Najlepsi z Najlepszych! Przemiły personel, bardzo życzliwy i pomocny. Z przyjemnością wracamy tu na zakupy.

  1. Dawid ★★★★★

    Świetna obsługa, porządek na sklepie. Taki mały osiedlowy sklepik, w którym wszyscy się znają ;) Profesjonalny personel, z każdym można porozmawiać i się pośmiać :) Zawsze dobrze doradzają oraz służą pomocą. Nowa Pani z tatuażami wygląda troszkę groźnie, lecz również świetna osóbka :D

  2. Katarzyna ★★★★★

    Bardzo fajna obsluga procz jednej Pani ale jest to osoba specyficzna .Mlodzi sa mega fajni ,doradza i zawsze usmiechnieci.Bardzo pozytywna para

  3. Wiktoria Konwisarz ★☆☆☆☆

    pani w blond włosach strasza bardzo nie miła odechciewa się tam robić zakupów wygląda jakby tam za karę pracowała nie polecam

  1. Aleksandra ★☆☆☆☆

    Czas oczekiwania na podgrzanie panini – 20 minut! To jakiś żart. Obsługa absolutnie niemiła, brak jakiegokolwiek szacunku do klienta. Najgorsze jest jednak to, że nie przestrzegają kolejności – ludzie, którzy przyszli 10 minut po mnie, dostali swoje jedzenie szybciej i już dawno zdążyli wyjść, zanim ja dostałam swoje. Totalna dezorganizacja i brak profesjonalizmu. Strata czasu i nerwów. Nie polecam tej lokalizacji Żabki nikomu.

  2. Pola Karamać ★★★☆☆

    Żabka czysta nie ma do czego się przyczepić jednak pani starsza gdy poprosiłam o churrosy dała mi dosłownie kapkę sosu, nawet na jednego hurossa nie starczyło. Biorąc pod uwagę jak dawali mi inni pracownicy jest to oszałamiający widok.

  3. Chill Buddy ★☆☆☆☆

    kupiłam kawę dużą , dostałam małą :( o pani sprzedającej nawet nie wspomnę, szok kobieta niewychowana , zniechęca do zakupów, pracuje jak za karę. Polecam zmienić starsza obsługę , wtedy sklep będzie zachęcał :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy Jerzego Waszczyka 9a, 65-664 Zielona Góra, Lubuskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements