Opinie

  1. Robert Iwanek ★★★★★

    Mogę tylko dalej polecić, super obsługa i szybka pomoc !

  2. Jerzy Wilanowski ★★★★☆

    Solidny. Ceny rozsądne. Sprawy silnika nie przyjmuje. Kieruje do Auto-killer 300 metrów dalej.

  3. Martyna Mroczkowska ★★★★★

    Zupełnie na nieznanym mi terenie złapałam "gumę", Pan Paweł zajął się autem od ręki i naprawił oponę. Zdecydowanie polecam ten serwis ogumienia. To właśnie jest PROFESJONALIZM

  1. Marcin Kokot ★★★★★

    Fachowa i szybka pomoc w problemie l, polecam ten warsztat.

  2. zakupyi podróże ★★★★★

    Gdy miałem problem z samochodem przed wyjazdem, Pan Paweł bardzo mi pomógł, znalazł czas i nie zostawił mnie na lodzie. Inni mechanicy mieliby to gdzieś , że człowiek jest w kryzysowej sytuacji i potrzebuje auta na już. Wydawałem dużo pieniedzy na innych mechaników, wracałem na gwarancję, zawsze było wszystko paprane. U tego mechanika za każdym razem , gdy wyjadę od niego , wszystko czuć , że jest dobrze zrobione. Jeżdżę w długie trasy, nie powieżyłbym auta już innemu mechanikowi, mimo , że mieszkam daleko to i tak wolę podjechać dużo kilometrów więcej i mieć pewność, że auto jest dobrze zrobione. Pan Paweł sam z siebie potrafi powiedzieć, co jest w aucie niesprawne i co można by było jeszcze wymienić. Inni mechanicy wymienią tylko co powiesz, i ich nie interesuje, że np. jakaś rzecz jest niepsrawna i wymaga natychmiastowej naprawy. Kupiłem nowe auto i byłen zapewniony że jest na prawdę sprawne. Umowilem się z Panem Pawłem na wymianę klocków hamulcowych, i gdyby nie to , to bym w życiu nie wiedział w jak traficznym stanie kupiłem samochód , wymagał dużo ważnych rzeczy do naprawy. Wizyta u Pana Pawła dużo mi pomogła za każdym razem. Ceny również za usługę są bardzo przystępne. Nie mam obaw co do powierzenia mojego auta dla tego mechanika. Moja narzeczona znalazła kiedyś tego mechanika, szukaliśmy po opiniach i tak natrafiła tutaj. Od tej pory tylko tutaj zostawiam swoje auto. Bardzo dziękuję Panu za ostatnią fachową pomoc ! Teraz wszystko jest w porządku z autkiem i śmiga sobie. Jak bede nastepnym razem w Polsce to rownież umowie sie na wizytę. Polecam kazdemu kto sie zastanawia. Mechanik 10/10

  3. Sylwia ★★★★★

    Podczas wyjazdu na urlop strzeliła nam opona, nikt w okolicy nie chciał pomóc, zbawieniem w środku nocy okazał się Pan Szymczyk. Z całego serca polecam warsztat, obsługa profesjonalna, szybka i przystępna cenowo. Oby więcej takich warsztatów!

  1. Paweł R ★★★★★

    30.04.2023 czyli w niedzielę przed majówką byłem w okolicy Szprotawy, niestety złapałem kapcia i to w dwóch oponach. Pierwsza myśl była taka gdzie teraz mogę to naprawić i dzięki Szwagrowi trafiłem do Pana Pawła. Świetna profesjonalna obsługa, Człowiek bardzo życzliwy i pomocny. Cena też rozsądna pomimo niedzielnego wieczoru. Polecam.

  2. Wal Dir HH ★★★★★

    Polecam, człowiek kompetentny i rzeczowy, można liczyć na pomoc nawet w niedzielę. Jedyny w okolicy w nagłych przypadkach. POLECAM

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Serwis-Ogumienia Paweł Szymczyk?

Serwis-Ogumienia Paweł Szymczyk znajduje się przy Podgórna 12, 67-300 Szprotawa, Lubuskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Serwis-Ogumienia Paweł Szymczyk?

Można skontaktować się z Serwis-Ogumienia Paweł Szymczyk pod numerem +48 783 947 721

Jak można dotrzeć do Serwis-Ogumienia Paweł Szymczyk?

Do Serwis-Ogumienia Paweł Szymczyk można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements