Serdecznie polecam! Pani Doktor zleciła niezbędne badania, postawiła diagnozę i pokierowała dalej, do odpowiedniego specjalisty.
Opinie
-
Magda Magda ★★★★★
-
R W ★★★★★
Przychodnia zorganizowana super, system kolejkowy wzorcowy,duża wiedzą medyczna,porady bardzo merytoryczne.Wszystkim,którym się niepodoba i są niezadowoleni nie polecam tej przychodni,będzie luźniej i przyjemniej bez sfrustrowanych malkontentów!
-
Julia ★☆☆☆☆
Z całego serca nie polecam i odradzam. Zaczynając od faktu, że źle mnie wylegitymowano i siedziałam tam jako ktoś inny, kiedy pani lekarz sie zorientowała, kazała mi iść z nią do recepcji i patrzyłam jak przeprowadza szkolenie dla pań recepcjonistek jak poprawie legitymować pacjentów. Wspomnę, ze miałam 39°C gorączki. Antybiotyk (który najpewniej został przepisany błędnie bo po 4 dobach dalej nie ma poprawy) i całą receptę dostałam w ciemno, lekarka nie spytała o żadne objawy tylko wysłała mnie na test na covid (który, oczywiście, wyszedł ujemny), a o usłyszeniu diagnozy mogę sobie pomarzyć, nigdy jej nie usłyszałam ani nie dostałam na żadnym papierku. Sama Pani Doktor bardzo nieprzyjemna w odczuciu, tak jakby wykonywała zawód za karę i to nie kwestia złego dnia tylko przy każdej wizycie jest tak samo. Unikajcie tego miejsca jak ognia. Serdecznie nie polecam.
-
Anna Giełda ★☆☆☆☆
Pani w rejestracji bardzo nie miła, prosząc o rozmowę z lekarzem rozłączyła się. Będąc osobiście pani doktor pediatra okazała zero empatii w stosunku do wysoko gorączkującego dziecka wysyłając nas po 18 do nocnej opieki zdrowotnej... pomocy nie uzyska się
-
Kamil Szadiul ★☆☆☆☆
Z roku na rok lekarze byli coraz bardziej zadufani w sobie. Nawet nowa kadra która przy pierwszym spotkaniu była do rany przyłóż, później stała się opryskliwa i zachowywała się tak jakby chciała jak najszybciej pozbyć się problemu. Skierowania owszem dostałem, ale dostęp też opierdol od pani Katarzyny, że nie przyniosłem karteczki od laryngologa i kazała mi się umówić jeszcze raz i przynieść. Jakby ktoś pracy nie miał to może miałby na to czas. Inna kwestia to umawianie pacjentów na godzinę, gdzie są pacjenci równi i równiejsi. Przyjmowani poza kolejką. Specjalnie zwalniałem się z pracy by pójść na wizytę na godzine 10, a przede mną weszła pani z godziny 10.30 bo pani lekarz raczyła się spóźnić. Obsługa pacjentów to porażka. Cieszę się że zmieniłem lekarza.
-
Aldona Karwacka ★★★★★
Przychodnia Familia jak sama nazwa wskazuje to rodzinna przychodnia z tradycjami. Bardzo cieszę się, że trafiłam do tej właśnie przychodni i że mogę korzystać z fachowej pomocy pracujących w niej lekarzy i pielęgniarek ! Przychodnia w ostatnim czasie przeszła gruntowny remont który zdecydowanie podwyższył jej standard przez co stała się bardziej dostępna dla osób niepełnosprawnych. Wprowadzonych zostało mnóstwo innowacyjnych rozwiązań takich choćby jak system kolejkowy który bardzo usprawnia obsługę pacjentów. No i teraz jest tam bardzo ładnie, miło i profesjonalnie. Polecam !
-
Czesław Częstochowski ★★★★★
Najlepsza przychodnia w Zielonej Górze. Pacjent tutaj czuje się jak w domu, nie tylko ze względu na świetnie przeprowadzony i gustowny remont przychodni, ale również na atmosferę panującą w Famili- pacjent tutaj jest najważniejszy. Od samego wejścia pacjenta witają uśmiechnięte a przy tym zatroskane Panie pielęgniarki, które czule opiekują się każdym pacjentem. Poczekalnia, toalety jak i gabinety lekarskie wyglądają Super - tak powinna wyglądać każda lecznica w Polsce - XXIwiek. Jednak w przychodni oczywiście najważniejsi są lekarze. W związku z tym, że ja i moja rodzina należymy do niej od prawie 15 lat poznaliśmy ich doskonale. DR ROMAN- MA CZAS DLA KAŻDEGO PACJENTA, DUSZA CZŁOWIEK I LEKARZ, ZAWSZE CHĘTNY DO POMOCY, TAKICH LUDZI I LEKARZY JUŻ NIE MA! DR KATARZYNA - ALFA I OMEGO, CHODZĄCA ENCYKLOPEDIA MEDYCZNA, ŚWIETNA W DIAGNOZIE TRUDNYCH PRZYPADKÓW. DR MARTA NAJLEPSZY PEDIATRA W ZIELONEJ GÓRZE I NIE JEST TO OPINIA ODOSOBNIONA, MOJEGO SYNA JAK I JEGO RÓWIEŚNIKÓW NIE RAZ WYCIĄGAŁA Z POWAŻNYCH OPRESJI. Wiem że w Famili pracują jeszcze inni b.dobrzy lekarze, ale nie miałem z nimi do czynienia. Po stokroć polecam, z Familią będziesz zdrowszy;) PS. PIĘKNY OBRAZ "SERCE".
-
Katarzyna Kapuscinska ★☆☆☆☆
Przychodnia na Makowej to najgorsza przychodnia w Zielonej. Dr Katarzyna Fiedorowicz lekceważy pacjentów, a przy zwróceniu jej uwagi, że mogła coś pominąć czy zrobić inaczej-reaguje agresją i tekstem "zawsze może pani zmienić lekarza" (tak też zrobiłam), zero samokrytyki, dystansu, każda próba zwrócenia uwagi to odbicie się od ściany. Zero w niej pokory, pewnie dlatego, że rodzice lekarze, więc od zawsze wszystko podane na tacy. Byłam również u jej taty, Fiedorowicza, także lekarza, również zlekceważył problem, skierowania na badania nie chciał dać, bo "nie ma potrzeby". Szkoda czasu na tych "lekarzy" i tą przychodnię.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Familia. NZOZ?
Familia. NZOZ znajduje się przy Nagietkowa 1, 65-012 Zielona Góra, Lubuskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Familia. NZOZ?
Można skontaktować się z Familia. NZOZ pod numerem +48 683 204 235
Jak można dotrzeć do Familia. NZOZ?
Do Familia. NZOZ można dotrzeć, korzystając z poniższego linku