Opinie

  1. M. ★★★★★

    Najlepszy szaszłyk w okolicy, legendarny wręcz. Zawsze jest bardzo smaczny i wchodzi jak złoto.

  2. onatskeram ★★★★☆

    Szaszłyk najlepszy w mieście, opiekany na węglu, do tego dodatki, dobre piwko z kija lub w butelce, miła obsługa. Z minusów trochę mało miejsca w sezonie jesiennym i zimowym bo bez parasoli na zewnątrz, no i przydałaby się lepsza wentylacja wewnątrz bo komin trochę niedomaga, poza tym jak najbardziej na plus.

  3. Piotr 0lendzki ★★★★★

    Mega super szaszłyk z grila plus kiełbaska i ogórki. Polecam bardzo dla głodomorów. Ceny przystępne oraz przemiła pani z obsługi dopełniają mega pozytywną opinię.

  1. Beata Galant ★★☆☆☆

    Brudno i muchy. Sos czosnkowy bez czosnku. Mięso też nie trafiło w mój gust. Nie polecam

  2. Aleksandra Kozakiewicz ★★★★★

    Niesamowite miejsce, drugi raz tu jestem, i nic się nie zmieniło. Szaszłyki są tak Niesamowite, takie delikatne mięsko. Pani która nas obsługiwała jest nieskazitelnie miła, a klimat jest jak bar z dungeons and dragons. Gdybym mogła dać 10 gwiazdek, to bym dała

  3. Łukasz Kmiecik ★★★★★

    Niestety z roku na rok jest tu co raz gorzej. Szaszłyk się broni ale sałatki wypisane w menu niedostępne, buraczki również. Porcja ogórków to dwie małe sztuki. Ceny również dużo wyższe niż u konkurencji. Zostawiam 5 gwiazdek aby zmotywować do zmian na lepsze.

  1. Pawel Krzyzanowski ★★★★★

    Pyszny szaszłyk , bardzo miła i pomocna obsługa ,unikalny klimat , szybko podane,polecam w podróży

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Grill bar?

Grill bar znajduje się przy Powstańców Śląskich 6e, 59-900 Zgorzelec, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Grill bar?

Można skontaktować się z Grill bar pod numerem +48 757 758 275

Jak można dotrzeć do Grill bar?

Do Grill bar można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements