Opinie

  1. Nadia Rajczyk ★☆☆☆☆

    Kupiłam świnki morskie które powinny żyć od 5-8lat po roku świnki odeszła kiedyś również miałam z tamtąd chomika umarł po miesiącu nie polecam lepiej kupić w jakimś zaangażowanym zoologicznym żeby zwierzęta żyły długo a nie po parę miesięcy.

  2. Karolina Lange ★★★★★

    Z całego serca dziękuję całemu personelowi oraz Pani Szefowej. Bardzo profesjonalny i przesympatyczny personel. Sklep rewelacyjnie zaopatrzony. Mozna liczyć na pomoc i radę w każdym aspekcie: dobór odpowiedniej karmy, suplementó oraz lekarstw a także odpowiednich zabawek i przekąsek dla szczeniaczka. Polecam w 100% Karolina Lange

  3. Justyna Warchoł ★★★☆☆

    Sklep bardzo dobrze wyposażony polecam osoby które w nim pracują super ale jeśli chodzi o rybki muszą państwo bardziej zadbać o nie wczoraj kupiłam dwie bocje które są chore maja ospe zauważyłam ja dopiero w domu i teraz czekać asz całe akwarium będzie w ospie i ryby wszystkie zarażone.

  1. Wiktor Wardęga ★☆☆☆☆

    Kupiłem króliczka 2/3 miesięcznego i okazało się że był chory , miał wydzielinę żółtą w nosie i ciągle kichał potem jeszcze doszło zainfekowanie w postaci owsików oraz kokcydiozy która jest śmiertelna szczególnie dla młodych królików. Królik miał to wszystko od kilku miesięcy, zanim go kupiłem

  2. Wiktor ★☆☆☆☆

    Kupiłem króliczka 2/3 miesięcznego i okazało się że był chory , miał wydzielinę żółtą w nosie i ciągle kichał potem jeszcze doszło zainfekowanie w postaci owsików oraz kokcydiozy która jest śmiertelna szczególnie dla młodych królików. Królik miał to wszystko od kilku miesięcy, zanim go kupiłem

  3. Sławomir Milewicz ★☆☆☆☆

    Zadzwoniłem aby zapytać o możliwość zakupu filtra kubełkowego. Pani chociaż bardzo miła, nie miała absolutnie pojęcia co to jest filtr kubełkowy, poprosiła abym jej wytłumaczył co to jest i jak wygląda. Żenada.

  1. magdalena kotrocios ★★★★★

    Polecam sklep!!!!! Dla mnie jest mega wszyscy uśmiechnięci, obsługa jest przezajebista . Zawsze się znajdzie ktoś komu coś nie odpowiada chyba sam sobie nie radzi ze sobą skoro pisze takie głupie komentarze . Polecam !!!!!

  2. Jan Kowalski ★☆☆☆☆

    Odradzam ten sklep każdemu, kto troszczy się o dobro zwierząt. Warunki, w jakich trzymane są zwierzęta, są skrajnie złe. W akwariach pływają martwe ryby, które wyglądają, jakby zmarły dawno temu, a nadal znajdują się w wodzie razem z żywymi. Szczególnie bojowniki są przetrzymywane w strasznie małych zbiornikach z brudną wodą. Ryby wyglądają na chore i zaniedbane. Króliki mają minimalną ilość miejsca, co jest dla nich ogromnym stresem. Według mnie, ten sklep powinien zostać zamknięty, bo to, co tam się dzieje, nie powinno mieć miejsca. Omijajcie szerokim łukiem!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Zoo-Hobby Zgorzelec?

Zoo-Hobby Zgorzelec znajduje się przy Jeleniogórska 42, 59-900 Łagów, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Zoo-Hobby Zgorzelec?

Można skontaktować się z Zoo-Hobby Zgorzelec pod numerem +48 757 245 804

Jak można dotrzeć do Zoo-Hobby Zgorzelec?

Do Zoo-Hobby Zgorzelec można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements