Opinie

  1. Monika Święch ★★★★★

    Pani doktor ma świetne podejście do swoich pacjentów. Fado zawsze miał goraczkę ze stresu jak wybieraliśmy się do weterynarza, ale odkąd zmieniliśmy lekarza na Panią Kasię daje się zaszczepić i nie ucieka w panice :)

  2. Sylwia Michałowska ★★★★★

    Cudowna Pani weterynarz – kobieta o wielkim sercu ❤️ Zawsze chętna do pomocy, uczynna i zaangażowana. Dzięki niej mój kot dostał fachową i szybką pomoc. Widać, że to osoba z prawdziwym powołaniem do zwierząt. Lepszego weterynarza po prostu nie ma. Z całego serca polecam!

  3. Anna Bojanowska ★★★★★

    Z całego serca polecam Gabinet Weterynaryjny Pani Kasi, jest to miejsce, w którym można liczyć na prawdziwe zaangażowanie i serce do pracy. Pani Katarzyna to osoba z pasją, która z troską i cierpliwością odpowiedziała na wszystkie pytania, rozwiewając wszelkie moje wątpliwości. Dzięki jej profesjonalnemu podejściu do mojego zwierzaka, czułam się pewnie i spokojnie podczas całego leczenia. Naprawdę polecam tę przychodnię każdemu, kto szuka nie tylko fachowej opieki, ale także troski dla swojego pupila.

  1. m ★☆☆☆☆

    Bardzo sympatyczna pani weterynarz, ale brak doświadczenia w diagnozowaniu niektórych problemów u kotów może prowadzić do niewłaściwego leczenia. W moim przypadku pierwsza diagnoza zbagatelizowała poważniejsze problemy, mówiąc m.in. o „kocim trądziku”, co okazało się błędne i była to alergia pokarmowa. W przypadku drugiego kota, który dostał antybiotyk tylko raz, podczas gdy po konsultacji z innym weterynarzem okazało się, że powinien być podawany przez conajmniej tydzień, co spowodowało bolesny dla kota nawrót choroby. Warto upewnić się, że diagnoza jest kompletna i w razie wątpliwości skonsultować się także z innym specjalistą.

  2. Marek Marjano ★★★★★

    Klakier zadowolony i to jest ważne! Pani Kasia weterynarz-Złota Kobieta! Serdecznie dziękuję za szybką wizytę i pomoc Polecam!!!

  3. Anita Rothkegel ★★★★★

    Pani Kasia uratowała naszego pieska. Nie znam innej osoby która wkłada to w tyle serca. Polecam !!

  1. Mariusz Liberski ★★★★★

    Cudowna kobieta ktora leczy nasze zwierzaki z serca a nie tylko dla kasy jestem pod wrażeniem podejścia do każdego zwierzaka widać że kocha pomagać dziękujemy za postawienie na nogi naszej niusi

  2. Nikola Zeman ★★★★★

    Pani Kasia to złota kobieta. Najważniejsze to ze ma podejście do zwierząt i je kocha. Polecam najlepsza Pani weterynarz.

  3. Arkadiusz Ludwiczak ★★★★★

    Bardzo dobry weterynarz, widać, że pracuje z pasji i ogromnego serca do zwierząt. To człowiek na właściwym miejscu – spokojny, empatyczny, zawsze dokładnie tłumaczy, co się dzieje i co należy zrobić. Ceny są naprawdę symboliczne, co w dzisiejszych czasach jest rzadkością. Trzeba jednak pamiętać, że to nie jest nowoczesna klinika – nie ma tu specjalistycznego sprzętu do skomplikowanych badań czy zabiegów, ale jako lekarz pierwszego kontaktu sprawdza się doskonale.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Gabinet Weterynaryjny?

Gabinet Weterynaryjny znajduje się przy Stanisława Konarskiego 3A, 59-900 Zgorzelec, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Gabinet Weterynaryjny?

Można skontaktować się z Gabinet Weterynaryjny pod numerem +48 668 816 213

Jak można dotrzeć do Gabinet Weterynaryjny?

Do Gabinet Weterynaryjny można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements