Opinie

  1. little_things ★☆☆☆☆

    b... na kółkach, panie tam pracujące nie wiem po co są i kto je tam zatrudnia, skoro są niekometentne

  2. Emilia Jurek ★☆☆☆☆

    Moja koleżanka miała dwa terminy rozpraw i dwa razy zostały odwołane jest to strasznie niesprawiedliwe i nie czyste zagranie w stosunku do niej bo dziewczyna czeka już długo żeby rozprawa się odbyła

  3. Piotr ★☆☆☆☆

    Poziom obsługi totalne 0. Niestety Panie nie wiedzą, że jest artykuł, który mówi, że mają obowiązek wydać mi zaświadczenie o niekaralności z innego kraju.

  1. Klaudia J ★☆☆☆☆

    W dniu 5.08.2025 moja znajoma po raz kolejny została strasznie lekceważąco potraktowana przez panią w okularach, jakby siedziała tam za karę. Prostemu człowiekowi za każdym razem jest mówione coś innego, to już piąta wizyta i dalej nic nie jest załatwione, a nawet nie wiadomo, jak to załatwić i czego brakuje.

  2. jaroslawwr ★☆☆☆☆

    Jestem oburzony poziomem obslugi pani z dluzszymi wlosami przy okienku w pokoju informacyjnym w dniu 18.07.2025 Byla skrajnie nieuprzejma, odpowiadala z niechecia i lekcewazeniem, jakby obecnosc petenta byla dla niej problemem. Takie zachowanie to wstyd i hanba dla innych urzednikow panstwowych, ktorzy rzetelnie wykonuja swoja prace. Oczekuje szacunku i minimum kultury, zwlaszcza w miejscu publicznej instytucji. Mam nadzieje, ze takie zachowanie nie zostanie zignorowane i spotka sie z odpowiednimi konsekwencjami.

  3. Matthias Niemiec ★☆☆☆☆

    Witam panice okienku interesanta nie pozwoliła mi zweryfikować się Mobywatelem stwierdziła se muszę mieć papierowy dowód żeby mogła wziąć go do ręki i wpisać dane, gdzie bez mojej zgody nie ma go prawa wziąć do ręki, przez co też nie mogłem się zweryfikować do portalu informacyjnego W dniu 26 maja około godziny 17

  1. Krystyna S ★☆☆☆☆

    Bufon w informacji. Nie dosłucha wszystkich faktów, a później trzeba się bez przerwy dopytywać. Przy tym.bardzo facet służbista jakim cudem przy obsłudze ludzi pracuje

  2. Sylwia ★☆☆☆☆

    Bardzo współczuję kobiecie pracującej dzisiaj przy wejściu na ochronie bo musi być prywatnie bardzo nieszczęśliwą osobą, jeśli sprawia jej radość wyśmiewanie osób które pytają "o drogę". Pani co prawda pomoże, ale nie omieszka się szydzić "jak można tego nie wiedzieć" wylewając przy tym swoje żale że robi to 8 godzin dziennie, oczywiście wszystko z uśmiechem na ustach! Jedyne co takiej osobie mogę życzyć to spotkania kiedyś takiej samej siebie.

  3. Bartosz Drab ★☆☆☆☆

    Sąd jak sąd , byłem tylko po zaświadczenie, poszło sprawnie. Ale nie o tym... Bar - poziom 0 Oceniam tylko po tym co dostałem do jedzenia choć wybór w menu jest mocno okrojony ale w takim miejscu powinno to być na plus Ale nie jest !!! Fasolka po bretońsku Każdy kto próbował słoika z fasolką z marketu wie o czym mowa Dramat Czasu w mikrofali też za mało Życzę smacznego pracowniką sądu

  1. Rafał Oskar Redlicki ★☆☆☆☆

    McSąd - nowa opcja już dostępna od kwietnia. Podjeżdżając pod drzwi załatwisz wszystko ;)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Sąd Okręgowy?

Sąd Okręgowy znajduje się przy Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 23, Śródmieście, 42-200 Częstochowa, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Sąd Okręgowy?

Można skontaktować się z Sąd Okręgowy pod numerem +48 343 684 400

Jak można dotrzeć do Sąd Okręgowy?

Do Sąd Okręgowy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements