Opinie

  1. Marta Joanna ★☆☆☆☆

    Pozostał mi dziś bardzo duży niesmak po zakupach w zgierzu przy ul. GALCZYNSKIEGO około godziny 14. Ekspedientka (brunetka) wyzywała i obgadywala klientkę, która dopiero co wyszla ze sklepu i to bez żadnego powodu !! Klientka została zwyzywana, że często chodzi do sklepu i chodzi po całym zgierzu,nawet tam gdzie szanowna ekspedientka mieszka... nudzi im się chyba w tej pracy i trzeba zrobić jakąś afere, szkodaze ja jako klient muszę tego słuchać

  2. Mloda XMRS4GNESX ★★★☆☆

    Dobre mają cukiernicze sprawy i chleb, ale bułki zwykle to nie wiem co bywa w nich ale co kupię i ugryzę to trafiam na coś twardego i kończy się wizyta u stomatologa bo ząb w pół skruszony.

  3. Marzena J ★☆☆☆☆

    Wczoraj na Bałuckim Rynku w Łodzi, Pani obsługująca stoisko sprzedała mi stary makowiec. Jest twardy , po ukrojeniu cały się rozpada. Makowiec jest drogi , ja niestety kupiłam dwa. Życzę owej Pani, uczciwosci wobec klientów i oby los jej odpłacił za takie oszustwo.

  1. Patryk ★☆☆☆☆

    Bułka produkcji powyższej cukierni kupiona w Zgierzu w delikatesach przy ul. Chełmskiej, dopiero w połowie zorientowałem się że bułka w środku jest całkowicie spleśniała mimo tego że termin ważności był do dzisiaj.

  2. Agnieszka ★★☆☆☆

    Ja lubie tą piekarnie bo mieszkam kolo niej brame i na szybko moge zejsic i kupic chleb lub cos dzis sie spieszyłam a byla duga kolejka stanelam w niej byla jakas nowa pani mloda spytała sie co dla mnie odpowiedzjalam 1 poczka z tofi wziela foljuweczke i miala isc po poczka druga pani sie mnie pyta co dla mnie powuedzualam ze juz powiedzual drugjej pani a poczym ta pani co miala przyniesic mi poczka zaczela nakladac bulki kajzerki dla innej osoby uważam że to jest hamstwo wysszlam bo mialam autobus nie polecam

  3. Mateusz Żukowski ★★★★★

    Jedyna w sobie piekarnia gdzie można kupić słodkie bułki w tym pączki czy też bułki drożdżowe ale i też wyborne ciasta czy ciasteczka. Duży wybór jest na miejscu, obsługa na medal, dużego ruchu nie ma za bardzo, a piekarnia jest czynna od PN do PT od 6-18, w SB od 6-14, ND nieczynne. Polecam z całego serca zamawiać tam torty urodzinowe bo są bardzo pyszne i smaczne jak i zachęcam do odwiedzin.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Piotruś s.c. Sklep cukierniczo - piekarski?

Piotruś s.c. Sklep cukierniczo - piekarski znajduje się przy Wyszyńskiego 6, 95-035 Ozorków, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Piotruś s.c. Sklep cukierniczo - piekarski?

Można skontaktować się z Piotruś s.c. Sklep cukierniczo - piekarski pod numerem +48 427 181 149

Jak można dotrzeć do Piotruś s.c. Sklep cukierniczo - piekarski?

Do Piotruś s.c. Sklep cukierniczo - piekarski można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements