Opinie

  1. Krzysztof C ★★★★★

    Bardzo pyszny miód. Serdecznie polecam.

  2. Karol Druć ★★★★★

    Przepyszny miód z rodzinnej pasieki. Zbierany przez pszczoły z lokalnych pól! Miejsce tworzone z pasją i oddaniem! Polecam!

  3. Dominika Bińczyk ★★★★★

    Polecam pasiekę Pszczoły na Wypasie, Pani Monika ma bardzo dużą wiedzę w kontekście doboru miodu. Już 4 słoiczek się kończy :)) Dziadkowie również polecają miód wielokwiatowy. Dziękujemy :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Miód miod Miody " PSZCZOŁY NA WYPASIE "?

Miód miod Miody " PSZCZOŁY NA WYPASIE " znajduje się przy 95-200 Pabianice, Łódzkie, Polska

Jak można dotrzeć do Miód miod Miody " PSZCZOŁY NA WYPASIE "?

Do Miód miod Miody " PSZCZOŁY NA WYPASIE " można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements