Opinie

  1. Anna G ★★★★★

    Już jakiś czas temu kupiliśmy używanego Forda tourneo Connect i możemy z czystym sumieniem polecić komis. Przyjechaliśmy z woj opolskiego i już przez telefon dowiedzieliśmy się dużo informacji, na miejscu panowie również dużo nam doradzili oraz przetłumaczyli niemieckie dokumenty.

  2. Bartosz Siemienkiewicz ★☆☆☆☆

    Stanowczo odradzam zakupu w tym miejscu. Kupiłem peugeota 206 byliśmy umówieni na naprawę wszystkich usterek wymianę płynów olejów i auto przygotowane miało przyjechać do mnie. Niestety przyjechało tak jak stało na dwóch różnych przednich oponach, olej czarny i gesty niewymieniany przez conamniej 30 tysiecy, filtry czarne, zamiast chłodniczego wody pod korek, przeciek klimatyzacji oraz wada ukryta pęknięta uszczelka pod glowica i spaliny w układzie. Brak odpowiedzi ze strony sprzedającego (olx) auto w środę 15 listopada przechodzi remont kapitalny i będę walczył aby właściciel zakładu zwrócił mi koszta za oszustwo 0/10 do bramy i się nie znamy

  3. Aneta K ★☆☆☆☆

    Nie polecam marnować cennego czasu na ten pseudo komis. Stan faktyczny samochodów nie ma nic wspólnego z ogłoszeniami w internecie. Handlarze nie szanują klientów i na jakiekolwiek pytania odpowiadają gburowato i grożą od razu policją. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM !

  1. Passat B8 ★☆☆☆☆

    Nie polecam tego pseudo komisu. Podejście do klienta poniżej zera. Po wcześniejszym umówieniau na daną godzinę na miejscu dowiaduję się że auto sprzedane 10minut wcześniej. Sprzedający podchodził bardzo hamsko do rozmowy i twierdził, że jemu nie zależy na tym kto to auto kupi, kto pierwszy ten lepszy...

  2. Rafał Mazurkiewicz ★★☆☆☆

    No wiec… maja trochę samochodów na otomoto wiec mówię podjade zobaczyć jedno z nich. Co ciekawe auto na zdjęciach w ogłoszeniu ma inne tablice niż na placu (oczywiście niemieckie) na pytanie czemu tak jest odpowiedz - może do zdjęcia były inne założone a teraz inne żeby nie stało na palcu bez tablic. Dzwonić upewniałem się czy będzie możliwość jazdy próbnej - potwierdzono ze bez problemu.. na miejscu okazuje się ze jazda próbna tylko jak ktoś jest poważnie zainteresowany bo nie będą kupować OC dla każdego auta na placu. Wiec sadze ze zakup auta tam to trochę zakup w ciemno jeśli jazda próbna może się odbyć dopiero przy poważnym zainteresowaniu (zapewne najlepiej z gotówka w ręku). Dobra jak by chciał kupić to tylko gotówka, karta się nie da. Przy zakupie na firmę wydajemy auto tylko jak kasa będzie na koncie wiec przelew wcześniej albo przelew ekspresowy (co ciekawe pan nie wiedział ze ekspresowe przelewy działają tez w weekend). Generalnie poziom obsługi zasługujący na jedna gwiazdkę, dwie tylko dlatego ze Panowie byli łaskawi zaczekać aż dojadę na miejsce chwile po 17.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Auto Handel DREAM CAR?

Auto Handel DREAM CAR znajduje się przy Warszawska 139, 98-100 Łask, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Auto Handel DREAM CAR?

Można skontaktować się z Auto Handel DREAM CAR pod numerem +48 728 530 876

Jak można dotrzeć do Auto Handel DREAM CAR?

Do Auto Handel DREAM CAR można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements