Spoko. Nie wiem skąd opinie o niemiłej obsłudze. Dla mnie wszystko w porządku
Opinie
-
Jakub Lewis ★★★★★
-
Pat pat Pat ★☆☆☆☆
Niestety nie polecam Panie tam pracujące stojące przy kasie i śmiejące się na cały sklep ( byłam tam jedynym klientem w godzinach wieczornych) nie potrafią odpowiedzieć dzień dobry oraz dowidzenia totalna porażka już tam nie zawitam .....
-
Anna Ławniczak ★☆☆☆☆
Obsługa poniżej jakiegokolwiek poziomu. Pracują jak z laski. Nieprzyjemne i chamskie odzywki na zadane pytanie. Dramat!
-
Jakub Kłos ★★★★★
Sympatyczna obsługa, estetycznie rozmieszczone produkty. Duży wybór produktów sezonowych np. dekoracje świąteczne. Serdecznie polecam. :-)
-
Piotr Jakubczak ★★★★★
Zakupy w Kiki w Łasku robię dosyć często. Dziwię się powyższym komentarzom, ludzie nie rozumieją, że panie nie mają tylko w ramach obowiązków obsługę klientów ale muszą jeszcze rozłożyć dostawy, przecenić towar i zadbać o czystość sklepu, która na tle innych sklepów tej marki jest na najwyższym poziomie. Osobiście jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i zaangażowania obsługi. Brawo Wy.
-
Daria ★☆☆☆☆
Obsługa fatalna. Nie zdarzyło się żeby zostać od razu obsłużonym w tym sklepie. Wiecznie trzeba czekać,aż łaskawie ktoś podejdzie. I skoro jest czas na plotki w pracy to na obsługę chyba też się znajdzie?
-
Dominik Łysy ★☆☆☆☆
Złodziej!!!zapłaciłem za zakupy 76zł dwukrotnie!!!po odwołaniu się do kasy ,śmiechu wartej p.kierownik dostałem odpowiedź, ze NIE ZWRÓCĄ MI PIENIEDZY!!! Dzwoniłem do głównej siedziby ,kazano wysłać im e-mail, wysłałem i ZERO ODPOWIEDZI!!! KIK TO ZŁODZIEJ I OSZUSCI...NIE POLECAM!!!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres KiK?
KiK znajduje się przy Warszawska 81A, 98-100 Łask, Łódzkie, Polska
Jak można dotrzeć do KiK?
Do KiK można dotrzeć, korzystając z poniższego linku