Opinie

  1. Jakub Lewis ★★★★★

    Spoko. Nie wiem skąd opinie o niemiłej obsłudze. Dla mnie wszystko w porządku

  2. Pat pat Pat ★☆☆☆☆

    Niestety nie polecam Panie tam pracujące stojące przy kasie i śmiejące się na cały sklep ( byłam tam jedynym klientem w godzinach wieczornych) nie potrafią odpowiedzieć dzień dobry oraz dowidzenia totalna porażka już tam nie zawitam .....

  3. Anna Ławniczak ★☆☆☆☆

    Obsługa poniżej jakiegokolwiek poziomu. Pracują jak z laski. Nieprzyjemne i chamskie odzywki na zadane pytanie. Dramat!

  1. Jakub Kłos ★★★★★

    Sympatyczna obsługa, estetycznie rozmieszczone produkty. Duży wybór produktów sezonowych np. dekoracje świąteczne. Serdecznie polecam. :-)

  2. Piotr Jakubczak ★★★★★

    Zakupy w Kiki w Łasku robię dosyć często. Dziwię się powyższym komentarzom, ludzie nie rozumieją, że panie nie mają tylko w ramach obowiązków obsługę klientów ale muszą jeszcze rozłożyć dostawy, przecenić towar i zadbać o czystość sklepu, która na tle innych sklepów tej marki jest na najwyższym poziomie. Osobiście jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i zaangażowania obsługi. Brawo Wy.

  3. Daria ★☆☆☆☆

    Obsługa fatalna. Nie zdarzyło się żeby zostać od razu obsłużonym w tym sklepie. Wiecznie trzeba czekać,aż łaskawie ktoś podejdzie. I skoro jest czas na plotki w pracy to na obsługę chyba też się znajdzie?

  1. Dominik Łysy ★☆☆☆☆

    Złodziej!!!zapłaciłem za zakupy 76zł dwukrotnie!!!po odwołaniu się do kasy ,śmiechu wartej p.kierownik dostałem odpowiedź, ze NIE ZWRÓCĄ MI PIENIEDZY!!! Dzwoniłem do głównej siedziby ,kazano wysłać im e-mail, wysłałem i ZERO ODPOWIEDZI!!! KIK TO ZŁODZIEJ I OSZUSCI...NIE POLECAM!!!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres KiK?

KiK znajduje się przy Warszawska 81A, 98-100 Łask, Łódzkie, Polska

Jak można dotrzeć do KiK?

Do KiK można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements