Opinie

  1. Współpraca ★★★★★

    Kebab był naprawdę bardzo dobry Serdecznie polecam to miejsce ​Obsługa była spoko i bardzo miła. Dodatkowo, co rzadkie dostałem firmowy sos który był wyjątkowo smaczny słodki idealnie pasował do całości. Z pewnością wrócę! .

  2. AM M ★☆☆☆☆

    Ogólnie tragedia, kebab jak widać wypełniony w połowie, druga połowa to zawinięte ciasto, zapieczone na kamień, można zęby połamać. Mięso zimne, długi czas oczekiwania. Totalna strata kasy!

  3. Łukasz Kozłowski ★☆☆☆☆

    Tragedia. Razem z żoną udaliśmy sie na wieczór na kebaba i żałowaliśmy. Mięso stare i zimne do tego przesolone chyba zeby nie czuć ze mięso jest stare w dodatku kurczak napewno byl surowy co wskazywała jego barwa i konsystencja. Brak na miejscu ayranów które były w ofercie. Nie polecam. Na drugi dzień oboje mielimy problemy żołądkowe.

  1. Fabian Krawczyk ★★★★★

    Bardzo miła Obsługa, ogólnie jedzenie dobre ale brakuje szczyptę sosu.Klimat jak klimat czasem klienci są głośni, a czasem wogóle ich nie ma. Pozdrawiam zahir kebab

  2. Michał ★☆☆☆☆

    Słabizna i drożyzna I brak higieny. W moim przypadku wziąłem największego "50cm" koszt 32zl Dostałem 50cm pity wypchanej sałatą. (Załączam zdjęcia co 5 cm) Mięso... zwykła najniższych lotów kula mocy, niczym się nie wybija, niczym nie powala. Ja już na niego nie wrócę, choć szkoda miejscówki bo dobra lokalizacja i jest gdzie się zatrzymać. Po co zakładać rękawiczki nitrylowe do skręcania placka, jeśli za chwilę łapie się za wtyczki, gniazdka, przedłużacze, pieniądze by bez ich zmiany ponownie łapać się za pity i podawać to klientowi? Opinie kupione/fake konta więc szkoda że się tym sugerowałem.

  3. stas prywatny ★★★★★

    Miło i smacznie . Jeśli ktoś mówi po angielsku można się dowiedzieć ciekawych rzeczy o północnych Indiach. Polecam

  1. Amadeusz Szymański ★★★☆☆

    Typowa kula mocy, jadłem 2 razy za pierwszym był rollo amerykański nawet smaczny jak na kulę i było to na odbiór własny. Za drugim razem wziąłem rollo kebab z surówką co nie było dobrym wyborem, z frytkami zdecydowanie lepsze. Będąc na miejscu zaobserwowałem, że mięso jest już nakrojone co jest dużym minusem. Podsumowując średniak, da się zjeść będąc mega głodnym jednak nie polecam, w moim przypadku 3 podejścia nie będzie.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Zahir Kebab?

Zahir Kebab znajduje się przy Aleja Niepodległości 22, 98-100 Łask, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Zahir Kebab?

Można skontaktować się z Zahir Kebab pod numerem +48 881 978 979

Jak można dotrzeć do Zahir Kebab?

Do Zahir Kebab można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements