Kupiłem dzisiaj paczki nie były pierwszej świeżości
Opinie
-
Sprinter T ★☆☆☆☆
-
Ewelina Mężyńska ★★★★★
Chętnie robię zakupy w piekarni na ul. Dekabrystów. Panie są miłe i pomocne. Wyroby cukiernicze bardzo smaczne.
-
Thomas Sosna ★★★★★
Bardzo Miła Obsługa a do tego kompetentna a co najważniejsze produkty tej piekarni są bardzo smaczne i świeże polecam.z całego Serca ❤️❤️❤️
-
Krystyna ★☆☆☆☆
Uwaga Na Dekabrystów w sklepie Pani taka po 50 z krótkimi włosami blond w okularach bardzo często myli się w wydawaniu i to zawsze na swoją korzyść I jest to nagminnie trzeba bardzo się pilnować.a gdy jej się zwrócić uwagę nawet nie powie przepraszam. Bardzo nie sympatyczna a pieniążki chyba zbiera na 2 wypłatę.
-
Grzegorz Z ★☆☆☆☆
Panie w sklepie na Promenadzie niemiłe. Sprawiają wrażenie, jakby pracowały za karę. Dwukrotnie odmówiły mi przekrojenia dużego kawałka (23*10cm) ciasta,twierdząc że później będą miały kłopot ze sprzedażą. W innych sklepach nie ma z tym żadnego problemu.
-
Rafał R ★☆☆☆☆
W wielką sobotę zakupiłem w tym sklepiku kilka kromek chleba tradycyjnego, jak wróciłem do domu po kilkunastu minutach stwierdziłem że chlebek bardzo sierdzi stęchlizną jak stare zagrzybiał mieszkanie... . Widzę na święta wyprzedaje się wszystko co stare lub odświeżone . Chlebek był pewnie lekko odświeżony i źle przechowywany dlatego się zaśmierdział . Nie zdążyłem już wrócić do tej Pani która mi sprzedała śmierdzący chleb ponieważ sklep był już zamknięty. Uważam , że tak się nie powinno robić , sprawa zostanie zgłoszona do odpowiednich służb. Uważajcie co tam kupujecie zwłaszcza na te piękne kremowe ciastka bo jeśli są tak samo robione jak ten chlebek to tylko pogratulować ..
-
Patrycja xd ★☆☆☆☆
Nie polecam piekarnii. Bułki czy pączki są suche. Pani która tam pracuje z czarnymi włosami jest niemiła, nieuprzejma, produkty które kupiłam z łaska rzuciła na lade jak psu. Gdy ktoś jej zwróci uwagę to wielce obruszona i z tekstem że ona jest tu sama. Widać ze Pani ta nie potrafi pracować z ludźmi i do pracy chodzi jakby za karę. Jeśli chodzi o wzięcie faktury to jest już tragedia. Nie można wziąść paragonu uproszczonego, wgl nie ma takiej możliwości. Na fakturę czeka sie bardzo długo. Tragedia...
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Piekarnia Borek?
Piekarnia Borek znajduje się przy Dekabrystów 42, Tysiąclecie, 42-202 Częstochowa, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Piekarnia Borek?
Można skontaktować się z Piekarnia Borek pod numerem +48 722 010 419
Jak można dotrzeć do Piekarnia Borek?
Do Piekarnia Borek można dotrzeć, korzystając z poniższego linku