Horror szok,że w XXI wieku takie rzeczy się dzieja,dentysta ,smierdzacy,kapiący potem,nielogiczny,nie wie co ma robić z zębem, bród, syf,krew w umywalce po poprzednim pacjencie,bez rękawiczek, narzekający na swą bolącą rękę, że nic nie może zrobić, bo go ręka boli,strzykawka wielokrotnego użytku, nie podjął się nawet obejrzenia płyty z wynikiem zęba,przezylam u niego koszmar,tylko wiać stamtąd, nigdy więcej
Opinie
-
Brilliant ★☆☆☆☆
-
Bubu ★★★★★
Polecam jak najbardziej Panią stomatolog Dr. Świderska. Chodzimy tam razem z mężem i zawsze miła i ludzka obsługa pacjenta. W końcu nie boję się wejść na fotel do dentysty. Jeszcze raz POLECAM !!!!!
-
Anitta Attina ★☆☆☆☆
Do zarządzającego placówką: jeśli zajmujecie się medycyna pracy to zaopatrzcie się w ogólna pieczątkę przychodni z napisem MEDYYCYNA PRACY. Bo skoro pani doktor przyjmuje łaskawie jedynie we wtorki to siłą rzeczy trzeba czekać TYDZIEN by otrzymać pieczątkę!!!!paranoja i za to bierzecie pieniądze!!!!
-
Shudlar Shudlar ★★★★★
Chodzę tam do stomatolog DR. Nadii i jestem bardzo zadowolony DR Nadia przemiła osoba, dzięki niej pokonałem swój strach do dentysty, Panie z recepcji przemiłe. Serdecznie Polecam!
-
Chris Kowalski ★☆☆☆☆
Laryngolog kompletnie do bani. Nie wyleczył, nic nie zrobił. Wypisał receptę na olejek parafinowy :) Trzeba iść prywatnie, zapłacić 250 zł to może pomogą. Cały ten chory system jest tak zrobiony aby wydoić kasę. ZUS zabiera mi miesięcznie ogromne pieniądze a na medyczną pomoc nie ma co liczyć.
-
Piotr Orłowski ★☆☆☆☆
Laryngolog starszy Pan lekceważące podejście do pacjenta nie polecam wręcz odradzam. Bo wizyta u Pana doktora to tylko strata czasu. Jakby wizyta była płatna to może diagnoza była by jakaś wystawiona.
-
Joanna Mazurek ★☆☆☆☆
Panie w recepcji niekompetentne, niemiłe. Skierowanie na badania wystawione od lekarza bez numeru choroby, bez numeru umowy z NFZ. Dzwonię proszę o podanie, pani z recepcji prosić zadzwonić w środę to uzupełni dane. Dzwonię a w środę inne panie tam pracujące nic nie wiedzą. Proszę ich o wyciągnięcie karty i podejście do lekarza i kod choroby, to wielka łaska że nie teraz, że ona rejestruje, że dzwonić w poniedziałek ( a badanie mam w środę i wszystkie dane mam dostarczyć). Jedna zmiana drugiej nic nie przekazuje.... Panie z rejestracji umawiają ludzi na wizyty nie sprawdzając czy jest skierowanie do specjalisty. Człowiek rejestruje się czeka na lekarza 2 h po czym dostaje informacje że nie przyjmują bo nie ma skierowania... Porażka.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres JANIK-MED 2?
JANIK-MED 2 znajduje się przy Aleja Najświętszej Maryi Panny 62, Śródmieście, 42-207 Częstochowa, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do JANIK-MED 2?
Można skontaktować się z JANIK-MED 2 pod numerem +48 343 242 469
Jak można dotrzeć do JANIK-MED 2?
Do JANIK-MED 2 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku